Nominacije Ratova Zvijezda

Discussion in 'Croatia' started by Amon_Amarth, Dec 18, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Osveta Sitha je nominirana za Oscara. Dr?im fige jer je film stvarno predobar i zaslu?uje ne 1, nego vi?e Oscara of Povratka Kralja!
    Eto, i nominacija je bolja od Maline koju su glupi kriticari :mad: dali Klonovima...
  2. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Osveta Sitha je bolja od Povratka Kralja, ali prihvatimo cinjenice; dokazano je da kriticari ne vole Star wars. Nisu ni Novoj Nadi dali bogzna ?to kad je bila nominirana.
    Ono s zlatnom malinom zbilja nije trebalo Holliwoodu. Klonovi nisu najbolji Star Wars film, ali su 10 puta bolji od mnoguh drugih americkih filmva.
    Naravno, dr?im fige za 3.epizodu, ali sumnjam da ce dobiti i?ta.
  3. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Fige za Osvetu Sitha!!!!!
    Klonovi su fakat bili odlicni. Nije mi jasno za?to je George dobio malinu za njih.
  4. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Mo?da zato jer vecina svijeta ne voli ljubavnu pricu iz Klonova. Uz to, ljudi misle da se Lucas previ?e posvetio efektima umjesto prici.
  5. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
  6. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Pa ?ta bi ljudi htjeli?!?!??!? Da je to napravio nekako drukèije ?alili bi se da ima premalo efekata. Pa Star Wars je SF! SFovi su bazirani na efektima, to im je esencija. Od vi?ka glava ne boli ?to se ka?e. Nije mi jasno za?to, ali kriticari zbilja ne vole Star Wars. Ono ?to me zacudilo je da postoje neki nazovi fanovi koji nevole odreðene dijelove Star Warsa.
  7. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Po mome mi?ljenju takvi fanovi nisu pravi fanovi, ali ima svakakvih ljudi i nemaju svi jednak ukus. ja osobno, kao ?to mo?da vec i zna?, nevolim lovce na ucjene. Jango, Boba, ovaj, onaj; svi su oni isti i meni nezanimljivi, a opet postoje i njihovi fanclubovi.
  8. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Kako mo?e? biti fan neèega ako to ne prihvaca? u potpunosti?
    Tvoju averziju prema Bobi i mogi shvatiti, jer ti barem ne govori? protiv njega, ali neki ljudi pljuju po novoj trilogiji koja je u nekim stvarima (samo u nekim) i bolja od one stare.
  9. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
  10. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Efekti su definitivno bolji od Gospodara prstenova, a i prica je na razini ako ne i bolja. Osveta Sitha je jedno od najboljih filmskih dijela ikada, a k tome je i zavr?ni dio sage. Mislim da bi trebala pokupiti oscare.
    ?to mislite, tko bi od glumaca trebao dobiti nagradu?
  11. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Christensen za glavnu ulogu, McDiarmid za sporednu.
  12. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
  13. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Pa 'stari' je napravio best job, ?to se ka?e! Najbolji od svih SW glumaca! Pogledaj samo onu scenu kada govori Anakinu o Darth Plagueisu. Ono je brilijantno. Uloga Imperatora je te?ka, pogotovo ovaj dio kad 'zavodi' Anakina na mracnu stranu. McDiarmid je to zbilja dobro to odglumio.
    "POWEEEEER!!!! UNLIMITEEEEED POWEEEEER!!!"
    :p
  14. Darthana Jedi Master

star 4
    Dr?imo fige Haydenu! [face_mischief]
  15. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Mo?da bi Ewan McGregor trebao dobiti za sporednu ulogu. Super je odigrao Obi-Wana.
  16. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Ewan je lo? glumac. Mo?da je dobar u drugim filmovima, ali u Star Warsima je ba? papak. Trebao bi imati vi?e iskustva od svih tamo, a onaj Christensen je sve bolje odglumio od njega.
  17. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Sla?em se. Pravi Obi-Wan je Alec Guiness. Ba? si dobro rekao - u PT Obi je pravi papak. Ewan ga nije lo?e odglumio, ali isto tako nije bio ni?ta posebno.
  18. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Ne vidim za?to ne volite Ewana. On je meni ba? super.
  19. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Nije ewan lo?. Obi-Wan je lo?. IMO, naravno.
  20. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Obi je meni ba? simpa. Drag je. Ali navijala sam za Anakina u onom dvoboju.
  21. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Da. Meni je on nekako ljigav. Ispada da je on kriv za ono ?to se dogodilo Anakinu...
  22. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Dobro, nije on ba? posve kriv. Krivi su Anakin, Vijece, Palpatine... No, sumnjam da je Obi bio dobar ucitelj. I sam Qui-Gon mu je rekao da previ?e radi po pravilima, da se treba u?iviti u Silu i razi?ljati svojom glavom.
    No ipak, njegov mi se like u Prequel trilogiji ne sviða, no ok je u OT.
  23. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    Tu bih se slo?io. Christensen je sladunjav, ali je fakat fobro odglumio Anakinov prijelaz na mracnu stranu. Stari je isto ok.

Ali, nisam jo? cuo da je SW nominiran za Oscara... :confused:
  24. Jedi_Orion Jedi Master

star 2
    Samo za specijalne efekte. :) Bit ce cudo ako netko od glumaca dobije nominaciju. [face_worried] Osobno navijam da McDiarmid dobije barem nominaciju. :)
  25. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    McDiarmid je fakat bio super u filmu!
Thread Status:
Not open for further replies.