main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Novi Clone Wars: film, serija i ostali popratni mediji

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Darthana, Jul 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Buduci da se dan izlaska novog SW 'filma' brzo priblizava, a mi se nismo ni dotakli teme, evo mjesta za Clone Wars diskusiju. :)

    Noviji trailer:
    http://movies.yahoo.com/movie/1809991325/trailer


     
  2. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Meni izgleda super! :D Nakon onog prvog trailera koji je izzgledao kak neka lo?a kompjutorska igrica.
     
  3. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Moram priznati da sam malo razocarana s novim Anakinom. :( Nije vise ultra-zgodan kao u filmovima i prvim Clone Warsima. smrc :_| :p
     
  4. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Novi trailer mi ulijeva vi?e nade nego onaj prvi.

    Nisam jako uzbudena ?to se novih Clone Warsa tice, vi?e sam se usredotocila na KOTOR, Legacy, LOTF, ostale knjige... :p
    A to s CWima... neznam, nekako mi se cini da ce s novim filmom / serijalom taj vremenski period biti malo prenatrpan. A oni jo? misle izdati nove CW knjige i krece serija stripova - zbog koje su Dark Horseovi Dark Times i Rebellion odgodeni do daljnjega. [face_frustrated] Ajde jo? za Rebellion, ali DT mi se ful svida.

    Novi Clone Wars Anakin je... [face_sick] . ?teta. :(
    :p
    Obi je... strava. Klonovi su cak i ok, ali ostali likovi... Iskreno, ne svida mi se taj stil animacije jako puno.
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Hoce li ti novi Clone Wars stripovi biti isti nacin crtanja/animacije kao i nova serija ili normalno?
     
  6. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Neznam, jo? ih nisu ni zapoceli.
    http://www.darkhorse.com/Comics/15-679/Star-Wars-Clone-Wars-1

    Ali crtac ce biti Scott Hepburn - lik koji je radio KOTOR Vector! [face_sick] Iskreno, dra?e bi mi bilo da taj strip izgleda kao kompjuterska animacija nego opet isto kao upropa?tavanje KOTORa. Prica je bila za deset, ali art ubi bo?e!
     
  7. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    U stripove se ba? ne ku?im, ali zar nisu vec izlazili Clone Wars stripovi? I to dugo... [face_thinking]

    Meni se osobno izgled novih Clone Wars i taj novi nacin animacije ba? svida. Istina, mogao bi biti i bolji i vjernije prikazati likove, ali barem nije onaj pseudo-japanski stil crtica kao prija?nji serijal.
     
  8. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Pseudo-japanski? :confused: Ba? i nije. Tartakovskyjev je stil prilicno jedinstven i prepoznatljiv. Oci nisu onako jako izra?ene i likovi nemaju npr. prevelike glave u odnosu na tijelo ili tako ne?to.
     
  9. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Tartakovskyjevi crtici nisu anime. Jedino sto sam vidjela od njega da podsjeca na anime je Samuraj Jack. Ne po crtanju jer je ono uvijek isto, nego po kretnjama i tako.

    I hura za Clone Wars stripove. :)
     
  10. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Tartakovskijevi crtici mi nisu nekaj posebno - osim Dexterovog Laboratorija :D ali vi?e mi se to sviða neg kompjuterska animacija. Opcenito. Kaj se SWa sad tice, vidjeli 'crtice' jesmo, sad bi bilo ok to pogledati i na jedan drugi nacin, malo ozbiljniji.
     
  11. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Clone Warsi ce biti zakon! :D
     
  12. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    I Samuraj Jack je zakon! :D

     
  13. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Od toga sam gledala samo par epizoda, jo? dok sam imala CN. Bile su ok, ali nekako monotone. Neznam kako da ka?em... nekako mi se cini da se epizoda ote?e, on hoda kroz ?umu par minuta i ni?ta se ne dogodi. :p
    Ali potezi su mu dobri. Skoro pa izgleda kao Jedi. ;)
     
  14. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    To bu bilo u svakom slucaju. SW je uvijek zakon! :D ;)
     
  15. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Jo? 15 dana. :)
     
  16. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Po trailerima i novijim snimkama izgleda da ce TCW biti odlicni, ali izgled likova je katastrofa. I ?to se vi?e pribli?ava dolazak filma/serije, to mi se sve vi?e NE sviðaju. [face_plain]
     
  17. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    A meni je upravo to super. :D ;) 3D animacija je zakon! :cool:
     
  18. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    http://io9.com/5032544/ten-reasons-why-the-clone-wars-tv-series-is-going-to-rule

    Nije ba? da se u potpunosti sla?em sa svime, ali neke stavri su dobro napisali.
     
  19. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Malo sam razocarana novim Lucasovim intervjuom ok TCW gdje ka¾e da Anakin nece biti sredi¹te radnje serije. :( Gluposti. Mislim, nije sad da svaka epizoda treba biti samo o njemu, ali ipak su Skywalkeri Skywalkeri i kako mu se nijedan EU u CW eri nije dovoljno posvetio, mislim da je barem ovaj serijal to trebao uciniti!
     
  20. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    U pravu si. Cijeli Clone Wars EU ne posvecuje ba? puno pa?nje Anakinu, ne onoliko koliko je bilo ocekivano u pocetku, prije ROTS-a. Da, dobili smo neka izdanja Republic/Clone Wars stripova, Tartakovskyjeve CW crtice, CW knjige. Ali nigdje Anakin nema neku ulogu izra?enog glavnog like (osim u par Republic izdanja). Knjiga Jedi Trial koja se trebala posvetit Anakinu kao ?to su i druge CW knjige bile 'posvecene' drugim Jedijima, bila je zapravo usredotocena na strategiju na Praestilinu, na one vojnike i to. Sam Anakin mo?da ima 25-30% radnje u knjizi.
    Sad... EU mo?e biti jako dobar i bez Skywalkera (TOTJ i KOTOR stripovi su zakon!), ali ba? u CW eri Skywalker(i) su cak i pomalo zanemarivani. Pi?e se o svemu okolo njih. Lucas je jo? davno obecao da bi CWi trebali dati puno vi?e informacija o Anakinovoj mladosti, Jedi danima, dok je bio junak, general, itd. I u redu, dosta toga je ispricano, ali svejedno imam osjecaj da su sve druge likove nekako vi?e obradili.
    Bila sam uvjerena da ce ba? ova serija to nadoknaditi. Uostalom, Anakin bi i trebao biti neki glavni lik, buduci da je Ashoka njegov Padawan(!!!). A i u svim najavama i posterima on je nekako na prvom mjestu.
     
  21. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Eh, i ja se sla?em. Slobodno recite da sam isprazan, ali meni su Skywalkeri ona esencija Star warsa. Jedna od meni najdra?ih era je KOTOR gdje nema ni S od Skywalkera, ali kaj se tice era u kojima su ba? oni najvi?e ?arili i palili, mislim da bi se na njih trebalo fokusirati, jer IMO, meni je to najzanimljivije.

    Jedi Trial je knjiga koja se cita kad pati? od nesanice. [face_tired] :p
     
  22. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Clone Wars stripovi su bili odlicni, ali imate pravo za Anakina. On bi kao trebao biti tu glavni lik, a nema toliko toga o njemu koliko bi covjek ocekivao. Bio sam uvjeren da su Lucas i ovi to namjeravali ispraviti u CW seriji (novoj), ali ocigledno nece... Eh Lucas, Lucas... malo si podbacio... Ma zapravo necu ni?t agovoriti dok ne vidim kako je to cudo ispalo! [face_thinking] ;) jer ak cijelo vrijeme trube o Anakinu i on je na posterima i u trailerima i sve to, ne vjerujem da ce biti po strani.......mo?e bit da je taj interviju uzet iz konteksta... ?
     
  23. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Mah! Ja Lucasa volim i sve to, ali budimo realni, on mijenja mi?ljenje prilicno cesto. Tak da i ako je Anakin treabo biti glavni lik kad su se TCW poceli realizirati, do sad se to moglo promijeniti i Anakin je mogao biti pomaknut u drugi plan.
    To vam je kak ono... Droidi su centar radnje.... Ne, sad je Darth Vader centar radnje...
    Iako, ime Skywalker je uvijek ime za glavnog lika u SWu, droidi ili ne.
     
  24. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Skywalker obitelj (dobro, u pocetku samo Luke) su bili centar radnje Star Warsa.....
     
  25. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Luke je. Ali prvo obja?njenje je bilo da je SW zapravo ono cemu su R2 i 3PO posvjedocili. A onda, s Epizodom III je do?lo to sa je SW zapravo prica o Vaderu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.