main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Novi Clone Wars: film, serija i ostali popratni mediji

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Darthana, Jul 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    2.10 kod nas, na?alost. :(

    3.10 počinje serija na CNu ^^
     
  2. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Da, tako je pisalo na Cinestar stranici, prije nekih tjedan dana sam vidjela, a sada ni?ta. [face_thinking] Maknuli su sav info o TCW i poster. Mo?da i bolje, jer ono ?to je pisalo bilo je posve netocno: Ewan McGregor i Hayden Christensen da daju glasove. o_O
     
  3. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Gle stvarno. Vise uopce nemaju najavu... :confused:
    Lol, bit cemo sretni ako to i bude 2.10. Za to vrijeme, ja slijedeci tjedan idem u Italiju pa nceu propustit priliku pogledati CW, ikao ce biti grozno sinkroniziran.
     
  4. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    :(

    Osjecam se izolirano...
     
  5. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Nabavila full-version TCW soundtrack! [face_dancing]

    Ako netko ?eli, samo recite, ?aljem pm s linkom (jer ovdje ipak nesmijemo postati takve stvari). *sigh*

    :)
     
  6. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Uuuuu!!! :D Samo ti to salji, netreba ni pitati! ;)
     
  7. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Koliko je velika ta stvar? Ja sam na?ao neki fajl od 27mb, ali mi se nije dalo skidati ga. Cudno mi je kak jedan soundtrack mo?e biti tak mali... [face_thinking]
    Ak je ovo tvoje nekaj drugo, daj pliz po?alji i meni. :)

    Nego reci, ima? li i ne?to konkretnije od samog soundtracka? ;) [face_mischief] Ja sam tra?io i tra?io, ali uzalud. :(
     
  8. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Meni meni meni!!! :D [face_batting]

    :p

    P.S. Cudno je ?to na Cinestarovim stranicama vi?e ni?ta ne pi?e. A pisalo je... [face_thinking]
     
  9. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    97.7, Deciple. :)

    Jo? nema torrenta za cijeli film. Sve je fejk zasada. (ode u dim za ni?ta skinutih 600 MB, grrrr) :p
     
  10. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Hvala Amon. :)

    I yay za upozorenje. :p Ako ne?to naðe?, samo ?alji! [face_peace] Ja cu isto bacit oko na meni poznate sajtove, pa tko prvi naiðe na CW film, neka dijeli torrent ljudima naokolo. :)
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    SKINUTO!!! :D Evo, sad cu ?erat'... ;)
     
  12. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    lol, Amon te preduhitrila, Deciple. ;) Vec sam dobio poruku s torenticem i sada se film skida. :D Ali ne?to sporo na?alost. :( [face_thinking]
     
  13. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Vec sam dobio poruku s torenticem i sada se film skida.

    :eek: A meni ni?ta?! :(

    [face_shame_on_you]
     
  14. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Ti nisi dostojan. :p

    Hvala za poruku, i Amon i Deciple! :) Ako te to nekoga tjesi, poslali ste nam to u otprilike isto vrijeme. ;)
    DoM: Pise mi da mi je tvoj pm dosao 10-ak minuta nakon onog koji je poslala Amon.



    Nazalost meni je komp na popravku (sad sam kod prijateljice) pa ne mogu skinuti cijeli TCW. :( U ponedjeljak idem u Zagreb, pa cu ugnjaviti Igora. [face_mischief] No valja se strpiti do onda...
     
  15. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    OMG, sori! :( Mislila sam da sam svima poslala... :oops:

    Ali dobro, va?no je da si se sna?ao. :p
     
  16. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Pogledao TCW....... Lo?e. Mislim ono, ok je kao crtic za djecu, ali to uopce nije the Star Wars. [face_not_talking] A ni ta animacija nije toliko dobra koliko sam mislio da ce biti. Bolja od onog prije u nekim aspektima, pogotovo ?to se akcije tice, ali svejedno lo?e; ima dojam da je cak onaj Tartakovskijev stil pokazao vi?e emocija. Ovi svi imaju jedan te isti izraz lica! CGI je ba? siroma?an, Lucasova ekipa je tu stra?no podbacila. Humor, odnosno oni poku?aji humora su isto lo?i. U su?tini, films se mo?e opisati jednom rjeci: lo?e. [face_plain]

    Nakon ovoga, nemam velikih ocekivanja za serijal.
     
  17. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Umalo zaboravih na ovaj forum, lol. :p

    Anyway, moj do?ivljaj TCW-a.
    Nije toliko lo?. U biti, film je relativno ok, ali svejedno sam prilicno razocarana. Kako su ga dugo najavljivali i po trailerima i svemu, cinilo mi se kao da ce to ispasti buno bolje. Sla?em se ?to se animacije tice, nisu to ba? dobro izveli. Uz nacin animacije ni izgled likova nije ne?to posebno. Iako je prilicno sve vec vidjeno u traileru, neke stvari su u?asne ako ih se dulje gleda. Npr. Dookuova brada i Anakinova odvratna frizura.

    Star Wars feel je jo? uvijek tu, iako je ovo dosta drukcije nego ostali SW-i, a ako se na ovaj film gleda samo kao na jo? jedan dio EU-a, ima puno, puno boljih EU stvari od ovoga. Vidi se da su ciljana publika klinci, i prihvacam to, ali neke stvari su zbog toga bile katastrofa. Kao oni "poku?aji", kako je Noldor rekao, humora kod droida "Outnumber us? Wait, one, two, thr--" ili ono kad jedan droid ka?e drugome da puca u odredenu tocku a ovaj onako zbunjeno "1137-- What was that again?"wth?! o_O Droidi jesu priglupi i lagano zbunjeni i u TPM, ali ovo je pretjerivanje. Clone Wars era bi kao trebala biti mracnija, i jo? su tu atmosferu nekako uspijeli postici s ratom i bolesnim djetetom, ali neki "poku?aji" humora su stvarno na pogre?nim mjestima. I fali nekakve dubine u cijeloj prici. Anakin se treba vratiti na Tatooine i najprije nema nikakve reakcije. A ja si mislim "WTH, nije on zaboravio na Tuskene!" I tek kasnije bude scena u kojoj ga ne?to lagano ti?ti i ka?e da ne ?eli razgovarati o svojoj pro?losti. A sve mi je to nekako povr?no.

    Ziro je takoder strava. Kao da mu Droopy daje glas, lol. Gluma je u?asna.

    Ahsoka je poprilicno iritantna. Zasada. Vjerojatno ce napredovati kroz seriju pa ce mi se mo?da vi?e svidjati u buducnosti. Ali atm, fore joj nisu ne?to. Artooie?!?!?!?!? [face_shame_on_you]

    Anakin je [face_sick] na n-tu.

    Prica je dosta dobra, iako te neke stvari izgledaju malo povr?ne. Ali mislim da je to ljep?e razradjeno u knjizi i u nadolazecim stripovima, a mo?da cak i u seriji, iako tu nemam prevelikih ocekivanja jer jer serija za djecu i epizode nece biti toliko duge.
    Ali tu su Jediji, Klonovi, SW likovi i lightsaberi, tako da se ipak ne mogu previ?e ?aliti; SW je SW. :)
    A ?to se novih stvari tice, ja sam za, ali ostala djela EU u novije vrijeme su puuuuuuuuuuuuuuuno bolje izveli (naj primjeri KOTOR, Legacy), pa su se i oko ovoga mogli malo vi?e potruditi, pogotovo zato ?to je to serija.
     
  18. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Dobar 'review', Amon. ;)

    Animacija je i mene razocarala. U dana?nje vrijeme, to se dalo puno bolje napraviti.

    Npr. Dookuova brada i Anakinova odvratna frizura
    Brade su u?asne, Obi-Wanova takoðer, a Anakin izgleda kao neki pederko s tom frizuricom. Klonovi imaju frizure k'o pankeri, a mislim da be se pankeri prije borili na strani separatista nego za Republiku. ;) :p A Ziro je pravi stereotip seksualnog prijestupnika. [face_sick]

    Noldor, ti dobro veli? kaj se humora tice. Samo 'poku?aji', nikaj vi?e.


    LOL, kad Ashoka ka?e "We can talk about sand", OCEKIVAO sam da Anakin ka?e "I hate sand". :p Al' onda je poceo nekaj filozofirati...

    Kaj se male tice, dosadna je. A ono kaj me najvi?e zanima je kako to ona smije hodat naokolo. Mislio sam da se Jedi 'uniforma' sastoji od flanelne pelerine i 'kimona', ne od topica i minjaka... [face_shame_on_you] ;)

    Prica je u redu, i mo?da bih je i bolje prihvatio da me pocetak nije iznervirao. Kakav je to logo?! I nema opening crawla?!?!??!!?!?!?!?! Koji vrag!
    Upravo po tome se vidi da ovo nije ozbiljan Star Wars film.

    Amon, EU se ne mo?e usporeðivati s ovime. Da ovo nije animirano, i napravljeno u formi filma, svi bi ga popljuvali. LOTF cak ima bolju pricu.

    Edit: nije mi radio highligjht za spoliere...
     
  19. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005

    [face_laugh] QFT!


    Rece gavran. ;)


    To je i mene izludilo! Opening crawl = Star Wars!!! [face_frustrated] :mad: Ovo je jadno. Kao Starship Troopers, lol! To je ok film za pogledat i smijat se, alitako ne?to u SW-u... NE!


    Istina.

     
  20. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    [face_laugh] Nisam ni sku?il...
     
  21. blitztrooper

    blitztrooper Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 16, 2008
    Pozdrav ljudi! :)

    Zna li itko kada kod nas u Hrvatsku dolazi film The Clone Wars? Mogu se kladit da jo? nije bio u kinima, ali nigdje ne mogu naæi datum prikazivanja.
     
  22. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Dobrodo?ao na TFN! :)

    TCW u na?a kina dolazi 2.10.2008. u Cinestar.
    http://www.blitz-cinestar.hr/default.aspx?id=69&filmid=1498&datum=20081005&uskoro=1

    Jo? uvijek pi?e da glasove daju McGregor, Portman i Christensen, ali 'ajde...
     
  23. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Film je vec na torentima pa ak hoce?, budem ti ja poslal PM s detaljima (jer se ovdje te stvarcice ne smiju postat).
     
  24. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Jo? malo, pa i serija pocinje, ali ako bude izgledala kao ovo cudo od filma bit ce lo?e.
     
  25. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Je li netko proèitao strip? Ima li zanimljivosti? Neceg novog?
     
Thread Status:
Not open for further replies.