main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Novi Clone Wars: film, serija i ostali popratni mediji

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Darthana, Jul 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Art je eww. Anakin izgleda kao Neven Ciganovic! [face_sick]
    Naravno, crtac je Scott Hepburn, onaj nesretnik koji je radion KOTOR Vector. [face_frustrated] [face_tired] U?as.

    Strip mi se iskreno nije jako svidio. Vjerojatno je namjenjen djeci, tako da nema neke dubine kao u npr. KOTOR-u, Legacy, a o Dark Times da i ne govorim. Prica je suha i vi?e manje vec vidjeno u TCW filmu. Samo ovoga puta Obi-Wan pije vino, a ne caj. :rolleyes:

    A naslov iduceg broja, The Slavers of Zygerria zvuci vi?e kao Conan, lol! A bit ce da su u Dark Horseu zamijenili naslove... :p
     
  2. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Joj strasno! [face_sick] [face_laugh]
    Znaci, nista ne propustam.
    A vec sam se ponadala da ce biti nesto od toga... eh.
     
  3. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Nope, ni?ta ne propu?ta?.

    Poslala bih ti link da sama prosudi?, ali nemam strip u digitalnom formatu, nego 'pravo' izdanje. I skoro pa ?alim za tom jednom funtom koju sam dala za to cudo. :p
     
  4. blitztrooper

    blitztrooper Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 16, 2008
    Uf! :oops: Ne ?elim znati... ;)

    Ali Conan je dobar strip. Ako ovo nastave u stilu Conana, izgled ba? i nije bitan.



    Hvala, ali htio sam ostati ne-spoilan dok ne vidim film na velikom ekranu. Sam sam ga skinuo s neta, za sluèaj da ga uopæe ne prika?u kod nas.

    Juèer sam i?ao u Zagreb da napokon pogledam TCW u Cinestaru. :D
    I film nije ni?ta posebno tako da sam malèice razoèaran, ali klonovi su prva liga! Rex je ok, izgleda da æe i drugi biti ok. Nisam jo? pogledao prvu epizodu, iako susjed ima Cartoon Network, jer opet, ?elio sam biti spoiler-free i nisam siguran da li bih i?ta razumio. (Film treba biti uvod u seriju, zar ne?)

    Zamjerke: veoma iznenaðujuæe, CGI je bio relativno lo?. Buduæi da bi Lucasfilm trebao stajati iza toga, taj veliki propust me stvarno èudi.
    Dobre strane: ni?ta posebno. Klonovi u akciji su mi bili super i borbe su dobro napravljene. (Iako je Ashoka pre-jaka za obiènog Padawana).
     
  5. Svebor

    Svebor Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 13, 2005
    Ja isto! :D Sumnjam da sam te vidio, bilo je ljudi.
    Film sam pogledao puno prije, ali htio dam ga vidjeti na velikom ekranu. Ali nikakav poseban do?ivljaj tbh. No put u Zagreb nije bio uzaludan: kupio sam Coruscant Nights 1 i 2! :D Po svemu sudeæi, bolji EU od Clone Warsa.
     
  6. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Moram priznati da bi to donekle popravilo strip, ali nacin crtanja svejedno bode u oci!

    TCW seriju jo? nisam pogledala je mi jako ?teka kompjuter pa ne mogu ni?ta skidati, a na faksu nemam ni TV a kamoli pristup CN-u.
    No sudeci po filmu i stripu mislim da ne propu?tam ni?ta posebno.

    Komentari na seriju? Itko?


    QFT!
    Jo? moram nabaviti drugu knjigu, ali prva je dosta dobra. :)

    P.S. Iz nekog razloga C(v) i C(/) ne rade na TF.N. Ostala slova su ok, jedino meni ne radi 'dj'. Mo?e biti zbog Mozille...
     
  7. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Clone Wars na velikom ekranu je bolji. Cekala sam da napokon dodje kod nas iako sam ga imala prilike vidjeti u kinu u Italiji. Ali njihova sinkronizacija je ubitacna [face_sick] pa sam to definitivno htjela izbjeci.

    Ima nedostataka, to je istina, ali sve u svemu nije los crtani! Zasad, serija izgleda bolja od filma. Imam osjecaj kao da se radnja nekako bolje razvija.
    I danas je the dan! :D Destroy Malevolence - prva epizoda u kojoj se zajedno pojavljuju Anakin i Padme. Samo sto ce proci jos dan-dva dok je ne uspijem skinuti. :(
     
  8. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    The Clone Wars webcomic: http://www.starwars.com/clonewars/comic/

    Darthana, ovaj zadnji je za tebe. ;)


    Edit: link nije radio.
     
  9. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Pogledao sam samo prve dvije epizode, ali serija je stavicna. Ubrzano, plitko, s ocajnim droid-humorom i hrpom nelogicnosti. [face_shame_on_you]
     
  10. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Droid humor je nepotreban i izgleda glupo, tu se slazem, ali sve u svemu, serija mi se svidja. I Noldor moras priznati da je vec druga epizoda dosta bolja od prve. ;) I jos se razvija dalje. Karakterizacija je bolja nego u filmu i ima zanimljivih dijelova.

    Amon, hvala. :) Nisam znala da postoji stripic na netu. Nije los ali bas nema smisla ako ne pratis seriju... [face_thinking]
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    U pocetku sam bio skeptican, pogotovo nakon filma, ali sad moram proznati da serija nije tak lo?a... [face_thinking]
     
  12. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Eto vidis. :) Told you so! ;)
     
  13. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Serija je dobra. Cak i ako se film uzme kao tri zasebne epizode, dosad prikazane epizode u seriji su nekako bolje. Iako, jo? nisam pogledala onu s JarJarom, receno mi je da je u?asna, ali necu suditi dok se sama ne uvjerim u to.
     
  14. blitztrooper

    blitztrooper Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 16, 2008
    Pa JarJar nije ni toliko lo? u usporedbi s Fantomskom Prijetnjom. Likovi u seriji imaju ok karakterizaciju, Anakina su definitivno bolje napravili nego u filmovima.
     
  15. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Jar Jar je smijesan i zbunjen kao i u TPM, ali nekako vise u djecjem stilu tako da nije jako los cak.
    Character development je ok. Neke stvari su jako pojednostavljene, jer opet, serija je prvenstveno namjenjena mladoj publici. Ali dobro su napravili i ubacili sustinu svih likova u ove animirane.
     
  16. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Jesu, samo ako se ne gleda izgled!
    [face_sick]

    :p
     
  17. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Naravno. Animacija je gadna, ali ostalo je super.
     
  18. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Anakinov ocajni friz... [face_sick] :p Jo? uvijek se ne mogu nagledat koliko je u?asan!
     
  19. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Eh. ne mo?e sve biti savr?eno... :(

    :p
     
  20. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Koji vam je najdra?i klon?
     
  21. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Neznam... Rex... Iako su ih sve napravili malo individualnijim, zasad jedino on iskace nekako vise od ostalih. [face_thinking]
     
  22. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    I, sto kazete na seriju do sad?
     
  23. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Neznam... mixed feelings...
    Uopce nije toliko lo?e kako sam ocekivala nakon filma, ali ima pregr?t nelogicnosti (Padawan pubertetlija vodi napad na okupirani planet, jednostavni i plitki politicki zapleti da bi ih 10-godi?njaci mogli shvatiti ili najgore, u 12-oj epizodi kad Anakin i Obi-Wan zavr?e u celiji s Dookuom i onako, samo su laganoiznervirani ?to moraju biti s njim u istoj prostoriji, bez nekih vecih osjecaja i neprijateljstava koje ti likovi zapravo trebaju osjecati jedan prema drugome, pogotovo nakon ?to je Dooku Anakinu odsjekao ruku...) No izuzev?i sve to, i Ashoku, serija nije lo?a. :p Mislim, ima akcije i uzbudljiva je na neki nacin, neke stvari su cak i smijesne.
    Sve u svemu, dokle god pusti? Clone Wars da ti produ kroz um i ne razmi?lja? puno, serija je ok. "Clear your mind of questions," ka?e Yoda. ;)
     
  24. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Pa dobro, serija je napravljena (uglavnom) za djecu, pa se te nelogicnosti jos i mogu shvatiti. Ali serija ima i dosta zanimljivih stvari, kao ona luda vrsta-lemur, bas su slatki. ;) I naravno, svida mi se sto se ovaj serijal, za razliku od prijasnjeg, ipak malo vise fokusira na Anakinovu i Padmeinu vezu. :D
     
  25. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    E tu se sla?em s tobom! Dobro su to napravili. A&P veza je sad nekako vi?e starwars-style, gotovo kao u OT - napokon ne?to vi?e od cudnog dijaloga. To je ono ?to sam u biti uvijek govorila: njihova veza je treba biti vi?e pustolovna u stilu zajednickih misija, zajednicke borbe protiv zlikovaca itd. Da su tako to poku?ali prikazati i u filmovima, mislim da bi puno manje ljudi bilo nezadovoljno PT ljubavnom pricom. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.