main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Nowelizacje Filmow....

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Sep 26, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Co sadzicie o ksiazkach na podstawie filmow?
    Naprzyklad Nowelizacje Epizodow :) Róznia sie troche bo zawieraja wyciete sceny (ANH) ale przydaja sie, gdy np. nie ma jak zobaczyc filmu :)

    A co sadzicie o Nowelizajcach innych filmow? (nie bede podawal przykladow, sami podajcie ksiazki i ocencie ;) )
     
  2. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Dla mnie ksiazki na podstawie filmow moglyby nie istniec ;P
    Szczegolnie jezeli chodzi o SW - dlatego moje kolekcjonerstwo skupia sie tylko na rzeczach zwiazanych z filmami i to nie wliczajac oczywiscie wycietych scen do tego ;)
     
  3. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Ksiazki-nowelizacje bardzo rozszerzaja filmy, np. Aotc - Salvatore opisal jak Jango uczyl Bobe, opisal sceny u rodzicow Padme. Jescze jedna ciekawostka: nie czytalem nowelizacji TPM, ale slyszalem ze bylo tam napisane ze mistsz ktory uczyl Qui-Gona mial 400 lat! Stary ten Dooku. :D
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tam bylo napisane jeszcze o Wyscigu, gdie Anakin rozbil poprzedniego POD'a :)
     
  5. Dawidos

    Dawidos Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 29, 2003
    Mnie odpowiadaja. Wyjasniaj¹ bardziej watki, przedstawiaja uczucia bohaterow, posiadaja sceny wyciete z filmu. Ogólnie rzecz biorac dobrze ze powstaja, moje ulubione to Atak Klonow i Powrot Jedi.
     
  6. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    W ksiazce TPM byl jeszcze motyw jak Anakin uratowal chyba jakiegos Tuskena :D... Poza tym w AOTC byla opisana scena jak rolnicy (czy jak to nazwac) ratowali Shmi, tez nawet fajne, Tuskeni ich niezle podeszli :p
     
  7. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    Ja bym sie chyba zabila, jakby mi przyszlo identyfikowaæ wszystkie postaci bez ksiazek. Tylko dzieki nim wiem, ktora jak sie nazywa, a czasem to sie przydaje... [face_mischief]
     
  8. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Ewentualnie mozna identyfikowac postacie dzieki CCG / TCG. Tam sa opisane rzeczy ktorych nie ma w ksiazkach.
     
Thread Status:
Not open for further replies.