main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Nowy portal ruszyl!! Zapraszamy do The Outer Rim!

Discussion in 'Archive: Poland' started by Master_Thon, Jun 22, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Witajcie! Oto dzis nadszedl ten dzien... Dzisiaj wszedl do uzytku nowy portal Star Wars: The Outer Rim tworzony przez wiele osob ktore wy tutaj znacie z forum...

    The Outer Rim to nowa strona informacyjna Star Wars, mozna znalezc tam wiele informacji. W miare istnienia strony bedziemy dodawac coraz wiecej materialow i newsow. Mam nadzieje ze bedzie do nas tam zagladac...

    Zapraszamy!!

    Link do The Outer Rim
     
  2. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    super :) cos nowego. stronka o SW :p

    a tak powaznie, to od przybytku glowa nie boli :)
    powodzenia i cierpliwosci :)

    mtfbwy
     
  3. navar

    navar Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 25, 2003
    Hmmm... Bede bardzo krytyczny jesli pozwolicie :D Tworzycie nowy portal SW skoro na rynku sa dwa potentaty. Z jednej strony powielanie tematu z drugiej stwarzanie konkurencji na rynku. Tak zle i tak nie dobrze, ale jeszcze sie nie urodzil taki co by wszystkim dogodzil :p Nie znam waszych celow i motywow dzialania, lecz czesci moge sie domyslac, ale wyglada na to ze poczatki sa poparte dlugimi przemysleniami na temat istnienia samego serwisu.
    Jesli chodzi o strone webmasterska (bez obrazy Thonik :D ) to moge sie przyczepic do paru drobnostek ktore nie maja wiekszego znaczenia ale jak to mowia stare przyslowia ze w "szczegulach diabel pogrzebany" i ze "zycie sklada sie ze szczegolow".

    Wiec nie owijajac dalej w bawelne przejde do ogolnej oceny tego co widzialem. Servisowi wystawiam ocene zadowalajaco poniewasz nie jest nowoscia na rynku i nie przegldalem go z zapartym tchem. Wiem ze zaraz posypia sie slowa ze na sieci jest wszystko i ze trudno znalesc temat ktory bedzie nowiscia itp...
    Ale za wasz drodzy redaktorzy trzymam kciuki i mam nadzieje ze nie zejdziecie na psy albo ze slawa nie udezy wam do glowy...
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hmmm.... a ja niewiem co powiedziec... i co ja mam z tym tematem zrobic?
    Aha, dzieki navar za slowa krytyki :)
     
  5. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    coz mam napisac, gratulacje, zycze wytrwalosci a reszta - patrzcie 2 posty wyzej...
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hihihi Bardzo oryginalny pomysl, prawda? ;) A w jakich bolach sie rodzil :D .... prawie rok bedzie mozna niedlugo swietowac ;) Ale wrocmy do innych tematow :)
     
  7. navar

    navar Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 25, 2003
    Zawsze sluze milym, podbudowywujacym i dopigujacym slowem ;)
     
  8. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Ta dzieki navar.

    Fizyk jezeli zlapiesz Necromancera szybciej niz ja to powiedz zeby sie jeszcze raz u mnie zarejestrowal bo walnalem w kodzie i nie wysylal do bazy. Wszystko powinno juz dzialac:)
     
  9. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    A ja z kolei innaczej niz Navar :D Bardoz fajnie zrobione =D= Bardzo mi sie podoba [face_dancing] Jak Falcon mowi nigdy, ale to nigdy SW nie bedzie za duzo :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.