ogame

Discussion in 'Croatia' started by sick_sith_girl, Apr 20, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    OGAME.com.hr
    Jedna od najboljih SF browser igara. Igra li netko od vas? Ak ne, pridru?ite se. Ak da, u kojem Univerzumu?
  2. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Konacno jos netko....:p

Ja igram u Univerzumu broj 3....ti?
    Koji si savez ako igras u 3. ,moj buraz igra u 4. , 5. i 7.univerzumu pa javi.....
  3. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Ja igram u Uni2. Upravo skupljam kristal za Zvijezdu Smrti. [face_dancing] [face_dancing] :D
  4. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Dobar.....Ja moram jos vremana cekat prije nego se moze ici na Death Star.....Kojih 2/3 mjeseca:p
  5. Cobranaconda Force Ghost

star 7
    I think everyone here plays it :p

I play in the http://ogame.org version, which is bigger, and in English ( :p ), as does Heda. Although I recently got banned from Uni15, gave up on Uni16 and 18, and am only going in Uni11, in which I'm ranked 900-something, which 26000 points.
  6. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Pa da ne povjeruje?! U zadnje vrijeme SVI ?IVI igraju Ogame! [face_laugh] :cool:
    Moja osobna povijest ogamea pocela je s Uni2 pa su me tako gadno skr?ili da sam odustala. Trenutno igram u Uni11 na ogame.org u savezu JEDI.O (The Jedi Order) s jo? dosta ljudi s TFNa. Imam mjesec, ?to je odlicno i upravo razbijam glavu kako poceti s istra?ivanjem za gravitone. Rank 477 sa 70k bodova. :D
  7. Cobranaconda Force Ghost

star 7
  8. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    Zvuci ok, ali nemam vremena trenutno za tak ne?to.
  9. Jedi_Orion Jedi Master

star 2
    Osobno imam prilicno negativno misljenje o Ogameu... igra dosadi nakon 2 tjedna. Barem je meni. [face_plain] Jednostavno je prespora...
  10. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Pa "realna" je tj.Real time....:p
    A ako je ekipa zakon,onda je ludo do bola...=P~
  11. Raja_Io Force Ghost

star 4
    Well, I don't. My brother and one of my freinds play it, though, and they both seem to be kinda addicted to it. I am not very eager to start it myself [face_worried]
  12. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    seem to be kinda addicted to it

Yup, that is the problem. I don't really have much time for it lately so I quit Uni15. And to be sure that I'll not be tempted again, I attacked top 10 players. :D Good way of solving an addiction problem. :p
  13. Cobranaconda Force Ghost

star 7
    I had my addiction solved by getting banned *Glares*
  14. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Everyone has their own way of getting rid of addiction....

Think about in a few years from now on there will me AOPaM-->
    Annonymus Ogame Players Addiction Meeting....hehe
  15. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    J***? ovisnost!!!! Danas sam dobila JO? JEDAN Mjesec!!!!! :D [face_dancing] [face_dancing] [face_dancing] :D Woo-hoo!
    Bit ce premocno kad napokon sagradim Jump Gate, ali frka je ?to izgradnja traje 50 dana... [face_worried]
  16. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Pa pobubaj veliki lvl tvornice robota pa ce se malo smanjit,a sto se tice nanita neznam da li to moze na mjesecu bit izgradeno jer nemam mjesec.
  17. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    S robotima na lvl3 traje 33 dana, a vi?e od toga mi se neda graditi jer na Mjesecu ima malo mjesta, a su mi falange vec popunile. :D
  18. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Tako treba....Stvarno imas srece..imas DVA mjeseca.....

Bar neko ima mjesec...Ja svoj cekam ali me niko dosad uopce nije napao....Igram vec tri mjeseca i nitko me nije napao......Bar u necem imam srece...hehe:D
  19. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    LOL, imam vi?e srece nego pameti kad sam dva puta uspijela pustiti da mi flota bude skr?ena. :p
    Savjet za mjesec; u tom sudbonosnom trenutku na planeti treba biti mje?ovita flota. Ne samo borbeni ili par stotina borbenih a ostalo sve po par brodova jer su mnogi s time poku?avali pa ni?ta. Destroyeri uvelike poma?u. :D Ali dobro je ?to te nitko ne napada.
  20. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Naravno da je ali to uzme zabavu iz igre...Dosadi ....
  21. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Dva mjeseca?! Nije ti to lo?e! :D Moj frend je izgradio odskocna vrata. Treba hrpetina resursa, ali ?tedi? na deuteriju da je milina! :)
  22. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Koliko, u deuteriju, doðe jedna 'vo?nja' kroz jump gate?
  23. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Ima? cak dva mjeseca! You go girl! Mora da su ti opako razbili flote, ali isplati se. Mislim da prolaz doðe 1 deut ili tako ne?to.
  24. Lord_of_all_Noldor Jedi Knight

star 3
    Nije 1 deut. Mislim da doðe onoliko koliko flota potro?i za put izmeðu planete i mjeseca. Nisam sto posto siguran, budem pitao frenda.
  25. sick_sith_girl Jedi Knight

star 1
    Neka sica, u svakom slucaju. Umalo zaboravih, ja igram u Uni 2. ;)

Wow, ovo je bio moj stoti post! :D [face_dancing]
Thread Status:
Not open for further replies.