Organizacje i klany SW...

Discussion in 'Poland' started by Damarcus, Jul 27, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Damarcus Jedi Master

star 4
    Mam pytanko czy nale¿ycie do jakich? klanów i organizacji SW ?? Co o nich sadzicie?? Ja np naleze do klanu Yuuzhan Vong i jestem z tego dumny teraz wy sie wypowiedzcie na ich temat.
  2. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Hmm
    Naleze do dwoch bractw (Mrocznych Jedi i Bractwa Sith na Endor (nie myliæ z BotS)). Nie mam jednak takich odczuc jak ty... Owszem podoba mi sie sam fakt nalezenia (wiem glupio brzmi), mozna zdobywac wiedze o SW... Ale jednak chyba lubie pracowac sam :D (kolejny powód dla ktorego mam taki nick :D)
  3. Andaral Jedi Knight

Jak narazie naleze do Polskiego Fan Klubu STar Wars na Bastionie. Jak do tej pory udalo mi sie zalatwic taniej ksiazki i komiksy dla fanow.
  4. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Ja od dzisiaj naleze do Polskiego Fan Klubu Star Wars na Bastionie. Musze nadrobic troche zaleglosci. Nie wiem jak to mozliwe ale calkowicie zapomnialem ze mam konto na Bastionie.
  5. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ja do tego FunKlubu naleze od Stycznia :)
  6. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Ja naleze do klanu gry Jedi Knight 2, ktory sie zowie Forgotten Jedi Academy, jestem tam nawet czlonkiem Rady :). W sumie nigdy bym sie nie spodziewal, ze do tego dojdzie, ale rozne sa koleje losu jak widac. Mamy w klanie kilku naprawde fajnych ludzi, czyli jest sie z czego cieszyc chyba.
    Widze, ze czesc z was wymienia rowniez Fan Club na Bastionie, ktorego takze jestem czlonkiem, od dnia w ktorym powstal. Wydaje mi sie ze to wszystko, jesli chodzi o moja osobe.
  7. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Do fan-klubu na Bastionie to chyba wiekszosc nalezy, ja tez. Nie, zebym ten fakt bagatelizowal, ale...
    Wydaje mi sie, ze o wiele lepsze, pelniejsze i dajace wiecej satysfakcji jest przynalezenie do jakiegos lokalnego fan-klubu. Kontakty osobiste daja o wiele wieksze mozliwosci, niz wirtualne. A z takimi klubami jest gozej :( Ja znam osobiscie jedynie paru takich "swirow" ;) .
    Przy okazji pozdrowka dla Braci Sithow i Doogiego :)
  8. KaeSz Jedi Padawan

Ja takze naleze do FanKlubu na Bastionie ina razie jest mi to obojetne. W znaczeniu ze nie czuje aby to cokolwiek zmienialo w moich kontaktach z innuymi fanami. Co innego wlasnie jakies "regiionalne" kluby spotkania itd. Na przykla uczestniczylam w kilku Slaskich spotkaniach fanow SW i na ostatnim spotkaniu Azylowym w Poznaniu tez bylam i to jest chyba najwazniejsze, aby znalezc sobie ludzi z ktorymi sie chce rozmawiac i przebywac takze po za internetem ;)
  9. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Polska Akademia Jedi w Budowie sie klania... W budowie, bo przed rejestracja... :D
Thread Status:
Not open for further replies.