main
side
curve
  1. Welcome to the new boards! Details here!

Organizacje i klany SW...

Discussion in 'Poland' started by Damarcus, Jul 27, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Damarcus

Damarcus Jedi Padawan star 4

Registered:
    Jul 7, 2003
    Mam pytanko czy nale¿ycie do jakich? klanów i organizacji SW ?? Co o nich sadzicie?? Ja np naleze do klanu Yuuzhan Vong i jestem z tego dumny teraz wy sie wypowiedzcie na ich temat.

2. Kirtan_Loor

Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm
    Naleze do dwoch bractw (Mrocznych Jedi i Bractwa Sith na Endor (nie myliæ z BotS)). Nie mam jednak takich odczuc jak ty... Owszem podoba mi sie sam fakt nalezenia (wiem glupio brzmi), mozna zdobywac wiedze o SW... Ale jednak chyba lubie pracowac sam :D (kolejny powód dla ktorego mam taki nick :D)

3. Andaral

Andaral Jedi Youngling

Registered:
    Jan 8, 2003
    Jak narazie naleze do Polskiego Fan Klubu STar Wars na Bastionie. Jak do tej pory udalo mi sie zalatwic taniej ksiazki i komiksy dla fanow.

4. Chimpo_the_Sith

Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

Registered:
    Mar 15, 2003
    Ja od dzisiaj naleze do Polskiego Fan Klubu Star Wars na Bastionie. Musze nadrobic troche zaleglosci. Nie wiem jak to mozliwe ale calkowicie zapomnialem ze mam konto na Bastionie.

5. Darth_Fizyk

Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja do tego FunKlubu naleze od Stycznia :)

6. Darth-Anonymous

Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

Registered:
    Aug 3, 2003
    Ja naleze do klanu gry Jedi Knight 2, ktory sie zowie Forgotten Jedi Academy, jestem tam nawet czlonkiem Rady :). W sumie nigdy bym sie nie spodziewal, ze do tego dojdzie, ale rozne sa koleje losu jak widac. Mamy w klanie kilku naprawde fajnych ludzi, czyli jest sie z czego cieszyc chyba.
    Widze, ze czesc z was wymienia rowniez Fan Club na Bastionie, ktorego takze jestem czlonkiem, od dnia w ktorym powstal. Wydaje mi sie ze to wszystko, jesli chodzi o moja osobe.

7. DarthRumcajs

DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

Registered:
    Jun 29, 2003
    Do fan-klubu na Bastionie to chyba wiekszosc nalezy, ja tez. Nie, zebym ten fakt bagatelizowal, ale...
    Wydaje mi sie, ze o wiele lepsze, pelniejsze i dajace wiecej satysfakcji jest przynalezenie do jakiegos lokalnego fan-klubu. Kontakty osobiste daja o wiele wieksze mozliwosci, niz wirtualne. A z takimi klubami jest gozej :( Ja znam osobiscie jedynie paru takich "swirow" ;) .
    Przy okazji pozdrowka dla Braci Sithow i Doogiego :)

8. KaeSz

KaeSz Jedi Youngling

Registered:
    Jul 31, 2003
    Ja takze naleze do FanKlubu na Bastionie ina razie jest mi to obojetne. W znaczeniu ze nie czuje aby to cokolwiek zmienialo w moich kontaktach z innuymi fanami. Co innego wlasnie jakies "regiionalne" kluby spotkania itd. Na przykla uczestniczylam w kilku Slaskich spotkaniach fanow SW i na ostatnim spotkaniu Azylowym w Poznaniu tez bylam i to jest chyba najwazniejsze, aby znalezc sobie ludzi z ktorymi sie chce rozmawiac i przebywac takze po za internetem ;)

9. Baby_Sither

Baby_Sither Jedi Youngling star 1

Registered:
    Aug 13, 2003
    Polska Akademia Jedi w Budowie sie klania... W budowie, bo przed rejestracja... :D

Thread Status:
Not open for further replies.