main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Pe ce forum-uri mai sunteti membrii?

Discussion in 'Archive: Romania' started by SVAndrei, Dec 3, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    M-am gandit ca exista doua tipuri de oameni:

    1. Cei care stau pe un singur forum
    2. Cei care stau pe mai multe forum-uri.

    Voi in care categorie va integrati?

    Incep eu:

    Sunt membru pe theforce.net, pe forumul Uplink, si pe vreo doua forumuri de Transport Tycoon.
     
  2. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Hmmm ... eu mai postez ocazional (adica cind am o problema ) pe forumul de la computergames.ro ... Nu sunt un mare fan al forumurilor :)
     
  3. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Forumul meu preferat este Superhero Hype. Sunt inregistrata acolo din mai 2003 si-mi place pentru ca se vorbeste despre benzi desenate, filme si seriale si mai toti oamenii sunt de treaba, (cu cateva exceptii bineinteles).
    Apoi mai este forumul de pe cinemagia unde sunt inregistrata de doi ani :D. Se vorbeste despre filme si chiar m-am intalnit de cateva ori cu anumiti useri.
    Urmeaza Hanu Ancutei, care este ok dar nu prea postez ca nu sunt subiecte care sa ma intereseze, ma intalnesc mai des cu userii de acolo ca sunt oameni foarte draguti. (in toate sensurile cuvantului :D )
    Mai umblu si pe cajuncharm.com, comixfan.com dar nu asa de mult.

    Yes, I have no life. :)
     
  4. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    The one, the only... Theforce.net...
     
  5. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  6. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  7. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Eu marturisesc cu "rusine" ca pana cand nu am dat de jedi.ro, habar n-aveam ce-i ala forum si cu ce se mananca. Desi am stiut de la inceput de existenta site-ului, nu intrasem decat odata pe pagina de forum, m-am intrebat "Ce-o mai fi si asta?" si timp de mai bine de jumatate de an intram pe site doar pentru noutati fara sa intru macar pe pagina de forum. M-am hotarat dintr-o data, dar nu regret nici o clipa ca factura mea telefonica s-a ingreunat considerabil, pentru ca mi-am facut o multime de noi prieteni cu care impartasesc aceeasi pasiune. Sunt inscrisa doar pe cele trei forumuri romanesti SW si nu cred ca ma voi inscrie vreodata pe un forum non-SW.

    A, era sa uit de o treaba importanta, care sunt convinsa ca il va da pe spate pe Tavi! Am mintit, pentru ca sunt un "proud member" al unui forum James Bond, pe care am un singur post, in care am intrebat care e filmul in care James bond nu zambeste niciodata. Si s-au gasit chiar doi fraieri care sa-mi raspunda, si asa am reusit sa dau raspunsul corect! Nu reusisem sub nici un chip sa gasesc informatia respectiva pe net. In rest, am gasit ABSOLUT TOATE informatiile care m-au ajutat sa-i dau raspunsuri corecte la intrebarile legate de JB. Sper ca nu si-a inchipuit nimeni ca sunt un as in materie 007, I hate James Bond si nu am vazut NICI MACAR UN SINGUR FILM BOND CAP-COADA! Dar nu puteam sa-i ofer lui Tavi satisfactia de a castiga nici un punct in concursul nostru, si am reusit.
    Sa te vad, Tavi, ce raspunzi la "marturisirea" mea... pe care oricum aveam de gand sa ti-o fac odata si odata...
    Iar ciocolatele alea inca le mai astept, avand in vedere ca le-am castigat cu sudoarea fruntii mele...
     
  8. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Sunt membru pe mai multe forumuri de mia multe genuri, in principal de muzica si Star Wars.

    Nu iau in considerare theforce.net deoarece e favoritul meu si e forum romanesc :)

    Cred ca sunt membru mai vechi sau mai nou pe urmatoarele forumuri straine SW:

    rebelscum.com
    thejawa.com
    galactichunter.com
    jedidefender.com
    sandtroopers.com
    snowtroopers.ca
    potf2.com
    sirstevesguide.com

    Aici am cunoscut cativa membri extraordinari care m-au ajutat sa-mi obtin colectia de obiecte SW si nu numai.



     
  9. spiridush

    spiridush Jedi Youngling

    Registered:
    Jan 4, 2005
    sw: theforce, starwars.ro
    altele: nba (sunt fan) si mai nou sims(2) din cauza unor neintelegeri cu jocu :D
     
  10. Cobu

    Cobu Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 24, 2004
    pe starwars.ro (de acolo vin eu, si spiridush, ma bucur mult ca am dat de voi :D, acolo sunt Jedi Cosmin) mai sunt membru pe starwars.com pe chip.ro (cind am o problema cu calculatorul am pe cine intreba) si pe un forum facut de mine in legatura cu LORD (imi place si ala) http://s6.invisionfree.com/Stapinul_Inelelor_Ro dar ca sa fiu sincer nu prea am membri (5 cred). :D
     
  11. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Cobu: Forumul creat de tine arata bine! Fa-i insa mai multa publicitate (de exemplu adauga linkul lui la signature aici si pe sw.ro)
     
  12. spiridush

    spiridush Jedi Youngling

    Registered:
    Jan 4, 2005
    chiar cobule! hai ca il pun si eu [face_laugh]
     
  13. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    http://www.astralsociety.com
    http://www.angeltherapy.com
    http://www.astralpulse.com
    http://www.starwars.ro

    am fost dar inca is banat pe jedi.ro

     
  14. Cobu

    Cobu Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 24, 2004
    Ideea ta nu e rea Sergiu. Merdi :D
     
  15. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    excelent!! acum il ai link in signature si cred ca-l poti adauga si la motoarele de cautare la sectiunea LOTR :)
     
  16. Cobu

    Cobu Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 24, 2004
    si chestia asta cum o mai fac ??????!! ca habar nu am
     
Thread Status:
Not open for further replies.