main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Poznajmy Sie

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Guzes, Jun 29, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Guzes

    Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 25, 2003
    Proponuje w tym watku zapoznac sie . Nazywam sie Michal mieszkam w Polsce , miasto Elk. Star wars interesuje sie juz bardzo dlugo ( od czasow TESB w kinach ) prowadze strone www.swretro.zut.pl . Bardzo lubie rysowac, prace moje mozecie zobaczyc w TFNowym przegladzie roku 2002 jak rowniez jest kilka juz w tym roku . Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Kto nastepny ??? No dalej smialo !
     
  2. Thengel

    Thengel Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Nio to siê poznajemy... Nazywam siê Jasio ;) i pochodzê z pewnego kraju za morzami i gorami który zwie siê Polska a dok³adniej z jego stolicy. Sw interesujê siê (na dobr¹ sprawê) od hmm... 3 lat? Nie prowadzê ¿adneej stronki.. Có¿ wiêcej mówiæ :)
     
  3. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Mefisto, Wawa - obecnosc na Alderaan na 100% :) ; obecnosci na tym forum - zobaczymy
     
  4. MikevonSith

    MikevonSith Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ok, teraz moja kolej. Nazywam sie Michal mieszkam w Polsce , miasto Gdynia. Interesuje sie SW long, long time. W szczegolnosci interesuja mnie repliki, jak rowniez gry SW. Osobiscie moge powiedziec, ze prowadze Sith Squadron tj. klan, w którym gramy w XWA, poza tym jestem newsmanem na ICO i naleze do Bractwa Sith, a na Alderaanie tez bede. To jest wlasnie tyle co moge powiedziec.
     
  5. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Krzysiek - Gdansk, zainteresowanie SW od dawna, ale pierwsze swiadome obejrzenie trylogii w 97 - i stad jest to dla mnie 'OT'. Mozna mnie spotkac na Bastionie i na tamtejszym Azylu!!!
     
  6. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Lukasz - Warszawa. EEeee Cos wiecej. Jeden z trojki dzieki ktorym jest polskie forum na TheForce.net. No to by bylo na tyle. Nara.
     
  7. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    W takim razie teraz ja.
    Imie - Jacek
    Kraj - Polska
    Miejscowosc - Tarnow(uv) (city) ;)
    Poczatki zainteresowania SW gina w mroku dziejow ;)
    Przejawy mojego zainteresowania: hmm... troche pisze, troche szkicuje, a do tego jeszcze siatki (3D), ale jak narazie nie odwazylem sie splodzic nic osadzonego w realiach SW.
    Jesli ktos chce zaryzykowac zapoznanie sie blizej z fragmentami mojej tworczosci to prosze: tu jest moja strona. Tylko prosze potem nie mowic, ze nie ostrzegalem ;)
     
  8. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    -agent: RRS-1980
    -stopien w Imperial Security Bureau: Senior Censor
    -stopien w Imperial Navy: Commander
    -stopien w Secret Order: Emperor's Hand
    -obecnie stacjonuje w: Gdansk
    -w sluzbie czynnej od: premiera ROTJ w Poland
    -najstarsza zabawka SW: gumowy Wader-podroba
    -ulubione gry SW (all-time): X-Wing, Dark Forces, TIE Figther, X-Wing-Alliance, Jedi Outcast
    -zarejestrowany na forum: Bastion,ICO,TF.N,Originaltrilogy.com
    (wszedzie jako RRS-1980)
    -podpisal sie pod petycje www.originaltrilogy.com
     
  9. Jedi-Adam

    Jedi-Adam Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Witajcie :)
    Nazywam sie Adam. Mieskam oczywiscie w pieknym kraju Polska a scislej mowiac w ladnym miescie GDYNIA. StarWars interesuje sie od dawna, baaardzo daawna. A tak pozatym interesuje sie wszystkim :) Pozdrawiam !
    Kocham pisac FanFici:)
     
  10. Martinus

    Martinus Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ello. Mam na imie Marcin i jestem z Gorzowa Wlkp. Gwiezdymi Wojnami interesuje sie od dziecka. Co prawda wtedy najbardziej podobaly mi sie miecze swietlne, a majac oryginalna angielska wersje VHS niewiele rozumialem, ale z czasem zaczalem nabywac ksiazki i latac po necie w poszukiwaniu ciekawych informacji. To by bylo na tyle.

    Pozdrawiam.
     
  11. DarthPrzemek

    DarthPrzemek Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 1, 2003
    witam,
    mam na imie Przemek,studiuje w Poznaniu.mam20 lat.w sluzbie imperium od poczatku czyli ok.10 lat:)wciagnal mnie Tarkin,Vader(dopiero po roku odkrylem ze to podly zdrajca),Imperator no i oczywiscie ONA:Leia,idealna kobieta.i te jej stroje:)
    pzdr.
     
  12. I_Jones

    I_Jones Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Hello

    Mieszkam oczywi?cie w Polsce.W takim miejscu ze nazywam je "Odlegle Rubieze".Lubie rysowc moje prace mozna zobaczyc na www.swretro.zut.pl pod nickiem Indy.
     
  13. Boba_Fett_tbh

    Boba_Fett_tbh Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 12, 2003
    Jestem z wioski Opole (tam gdzie psy d..ami szczekaj¹). Na ICO (Imperial City Online,czyli www.starwars.pl) znany jestem jako Boba__Fett (na holochacie) i bobik_fett (na holonecie).
     
  14. Pafawag

    Pafawag Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Kraj: Polska
    Miasto: Grodzisk Mazowiecki (30 km od Wawy)
    Urodzony: Nie. Zbudowany :)
    Zawód: Panstwowa Fabryka Wagonow
    Strona: www.swstuff.prv.pl
     
  15. Mruwa

    Mruwa Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Cze?æ jestem Radek. Wiêcej info jest zbyteczne, naj s¹ GW!
    A generalnie siedze na PCLab.pl
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No to teraz ja :D
    Na imie mi Fiz.. znaczy sie Grzesiek
    Mieszkam w zachodniej Polsce, w Nowej Soli (przy szlaku nadprzestrzennym zwanym Odra ;) )
    Gwiezdnymi Wojnami interesuje sie od... eeeee... nie pamietam, ale jakos tak przed premiera Specialnej Edycji przeczytalem ksiazke: Han Solo i Utracona Fortuna, potem widzialem film i sie dziwilem kim sa ci Jedi i co to za miecze :D
    Teraz prowadze stronke www.jeditemple.prv.pl i nie jest to moze cudo, ale wlasny kacik w necie :D

    Aha i wszedzie gdzie sie loguje na forum i chacie jestem Darth Fizyk ze spacja albo z _ :D
     
  17. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Jestem Maciej 'Kirtan Loor' Krasuski
    Pochodze z Jadra Galaktyki (centrum Polski - Plock)
    Gwiezdnymi wojnami interesuje sie od niewiemjakdawna :D
    Prowadze:
    1. Kirtan's Office
    2. Swiat w Obrazach [co prawda nie SW ale.. :D]
    3. Stronê domu Ethernal, ktora jest czescia Bractwa Mrocznych Jedi
    Wspó³porwadze:
    1. The Jedi Temple
    I to chyba wszystko :D
    Interesuje sie grafika, lubie rysowac, ale nie robie tego na tyle dobrze, aby to publikowac :D
     
  18. DashOnderon

    DashOnderon Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 15, 2003

    Siema
    Jestem Dash :)

    Jestem z Kielc. Uczê siê w Liceum Plastycznym im. Józia Szermentowskiego.
    Lubie pisaæ, rysowaæ, graæ w RPG, s³uchaæ du¿o muzyki i graæ na gitarze. Pierwsza strona o SW jaka znalazlem w necie byl Bastion.

    Pozdrawiam wszystkich Polaków za granic¹.
    MTFBWY
     
  19. Chancellor_Valorum

    Chancellor_Valorum Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 18, 2003
    Nazywam sie Lukasz, mam 22 lata, mieszkam w Lodzi. Studiuje prawo. Udzielam sie czasami na Bastionie i Holonecie.

    P.S. A gdzie sa polskie litery?
     
  20. Long_J_B

    Long_J_B Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Apr 29, 2002
    O, Dash, nie wiedzialem wogole, ze uczysz siê w liceum plastycznym, :)
    Czy ja widzialem juz jakies Twoje fan arty? :)

    P.S. Jednak czegos sie na tym forum mozna dowiedziec... :)
     
  21. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Jo³ nazywam siê Piotrek jestem z Siedlec do tej pory udziela³em siê na Holo (ale pad³o) tam znac mnie mogliscie pod nickiem D@rth sympatyzuje z Yuuzhanami naleze do ich klanu www.yuuzhan.com SW interesuje sie od kilku latek no iii jade na konwencik to sie poznamy

    Strza³ka :)
     
  22. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Witaj w naszych skromnym progach.
     
  23. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    New Blood :D
     
  24. Al-karnak

    Al-karnak Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 26, 2003
    Nazywam siê Tomek i klikam z Siedlec. Interesuje sie twórczo?ci¹ Tolkiena i oczywi?cie SW. Nie nale¿ê do ¿adnego fan clubu ani klanu, ale wychodze z za³o¿enia ze poklikac na forum jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzi³o. Grywam troszke w Young Jedi i szukam ziomków co tez grywaj¹. Jade na konwent, wie mam nadzieje was bli¿ej poznaæ na zje?dzie
     
  25. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Witamy nowego uzytkownika :D
    T dobrze, ze jedziesz na konwent. (mamy juz spisany zespol na 1 spotkanie Chimpo :D)

    Jedna prosba. Nie uzywaj polskich liter, albo staraj sie ich nie uzywac. trudno potem dojsc o co chodzi w tekscie :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.