Poznajmy Sie

Discussion in 'Poland' started by Darth_Guzes, Jun 29, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alassea Jedi Master

star 4
    Wiesz co, Annalay, tak wlasnie sobie Ciebie wyobrazalam. :)

Moglabys napisac jeszcze swoja historie z Gwiezdnymi Wojnami. Czyli jak to sie stalo, ze wogole trafilas tu do nas. :p Takie historie sa zawsze dobre. ;) Ale z drugiej strony mnie to ciekawi. Bo zwlaszcza u dziewczyn to tak roznie jest z tymi Gwiezdnymi Wojnami. :)

Zapytam Mefiego, czy moge wrzucic link do jego zdjec, to bys zobaczyla tegoroczne warszawskie (i nie tylko) imprezy wakacyjne.
  2. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    no, ba - tam u Anny widze piffko na pierwszym planie, wiec chyba nikogo nie zdeprawujemy :D

o TU

i TU :D
  3. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    A ja mam pytanie... Co to jest sowacja?
  4. Annalay Jedi Knight

star 1
    no dobra fizyk to miala byc S£OWACJA (tegoroczne wakacjie)

no i dla Alassea'y moja historia z GW:
    No wiec kiedy SWSE wchodzilo do kin bylam w 7 klasie podstawowki (niezbyt mily okres mojego zycia=tzn nie wpominam tego dobrze) i tak naprawde wybralam sie do kina zeby udowodnic mojemu koledze ze mi sie ten film podobac nie bedzie...okazlo sie inaczej zaraz jak zobaczylam Luke'a... a potem juz na calego wciaglo. Na RotJ bylam chyab z 7 razy (czyli codziennie bo kino w mojej miesjcowosci gra filmy tylko przez tydzien :) ) i za kazdym razem ryczalam :) (wiem zalosne)...a potem zaczyna sie dluga droga przebijania sie przez ksiazki GW na lekcjach polskiego, WOS'u i histroii pod lawka, walka o kazda ksiazke z moim kolega ktory je wtedy posiadal i zdobywanie wlasnych. I tak juz zostalo, w liceum nie bylo z kim pogadac wymienic poglady, no ale nie wiele jest tu ludzi ktorzy potrafiliby wymowic dobrze 'Jedi', a tym bardziej przeraza ich fakt ze dziewczyna wie co to znaczy i uzywa slów miecz swietlny i Moc w jednym zdaniu :) no wiec nie bylo wymiany pogladow...a ze pasja zostala. Od czasu kiedy mam neta (dla siebie czyli od jakies 4 lat) platalam sie po stronkach internetowych. A ze intensywnie sie doucza angieslkiego do kolejnego egzaminu ( ktory cos mi tak znow da) to platalam sie po zagranicznych...dwa lata temu odkrylam fanfiction i mnie wciagnelo...
    no i teraz dochodzimy do najwazniejszej rzeczy, ktoregos razu sprawdzalam jakie sa fora na tej stronce no i do was trafilam, przeczytalam pare postow i stwierdzilam ze tu bedzie fajnie, nie wiem moze dlatego ze naprawde pisaliscie o ksiazkach, ktore czytacie a nie o wszystkim innym na stronie poswieconej przecie GW; a moze po prostu odpowiedzieliscie na mojego posta :)
    i tak juz zostalam :)
    ok strasznie to dlugie ale to wina Alassea'y nie wolno zadawac HISTORYCZNYCH PYTAN
    :D
  5. Alassea Jedi Master

star 4
    Takie dlugie posty u nas to niecodzienny widok. :p Dzieki. :D
    Ja w liceum tez non stop czytalam ksiazki na lekcji. Boshe, stwierdzam, ze liceum to bylo jedno wielkie marnotractwo czasu, bo na lekcjach nie robilo sie kompletnie nic. Moja kolezanka z lawki tez lubila SW, wiec czasem razem czytalysmy (kazda swoja ksiazke). Ty plakalas na RoTJ, ona plakama na TPM i to 5 razy. Ale niestety jej juz przeszlo...

Nadal nie rozumiem jak to sie stalo, ze zostalas z nami. To jest chyba jedyne forum, na ktorym prawie wogole nie pisze sie o SW. Jesli juz to o Mocy w plynie. :p

Nie wiem, czy to bedzie obrazliwe jak powiem, ze do nas pasujesz? :p ;)
  6. Annalay Jedi Knight

star 1
    coz najgorsze jest to ze moze komus przejsc...bo ja tego nie rozumiem jak mozna cos lubic a potem nie, tez mialam taka kolezanke.

ale fajnie jest tu z wami

:D
  7. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Pewnie dlatego coponiektorzy wymiekli... np. Pafawag :p Nie mogl zniesc tej mysli, ze tak malo rozmawiamy o Gwiezdnych Wojnach :p
  8. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    bo to bluznierca z holo ... czego sie po nim spodziewales
  9. Annalay Jedi Knight

star 1
    no dobra czy ktos z was byl na czacie dotyczacym GW ?? tam polowa osob nie wie co to jes i wpisuje sie tylko po to bo jest duzo ludzi
    jakos kiedys sprawdzalam i wystarczyl mi raz...
    poza tym we wstepie do tej stronki pisze ze tu sie pisze nie tylko o tym, fizyk ty powinnes to pamietac tam jest twoje nazwisko pod tym :) (sumienna jestem, wszytsko czytam)
  10. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    OMG... ja juz prawie zapomnialem o stronce FFP :p
  11. Annalay Jedi Knight

star 1
    trzeba pamietac co sie podpisuje bo moga z tego dziwne rzeczy wyniknac :D
  12. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Czemu nie ma nowej wersji?8-}[face_hypnotized]8-}
  13. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
  14. Raja_Io Force Ghost

star 4
    Z tego co sie orientuje, w zadnej FF nie rozmawia sie o Gwiezdnych Wojnach... Od tego sa osobne fora. A tutaj, no coz. U nas Moc w plynie, a German Speaking FF General ma baner "blue milk is something for kids. blue ale is the best for us". I to chyba wiele tlumaczy :p
  15. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    'blu ale is for kids, The Force is much better for us" :p
  16. Annalay Jedi Knight

star 1
    no ja tak naprawde nie znalazlam zadnej stronki GW gdzie by sie gadalo o GW a nie o innych rzeczach...
    hurra odzyskalam neta i wreszcie moge pisac!!!
  17. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    proponuje www.starwars.xon.pl tam sie gada wylacznie o sw [face_laugh] wogole polecam na przyszlosc WSFGW "Outlander" to naprawde wspaniala organizacja :p [face_beatup] [face_peace] [face_whistling] :D [face_laugh] [face_flag]
  18. Annalay Jedi Knight

star 1
    no nie wiem, teraz mam was i nawet jestem czyjas tam mlodsz siostra i nawet mam ojca (chciaz sie do mnie nie odzywa) wiec moze tu z wami pobede jeszcze :)
  19. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    sluszna decyzja siostro :p xon = zzzzlllloooooo
  20. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ojciec sie do Ciebie nie odzywa? Moze to przez ten samochod? hmmm... [face_thinking] trzeba powolac komisyje ze sledzikiem :p
  21. Annalay Jedi Knight

star 1
    komisja ozekala ze sledzik byl nieswiezy :D
  22. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    [face_beatup] bo zupa byla za slona?
  23. Annalay Jedi Knight

star 1
    i woda przegotowana :) w tej zupie byla i dlatego sledzik nie mial czym oddychac ;)
  24. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
  25. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
Thread Status:
Not open for further replies.