main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Regiony, Oficerowie regionalni i tym podobne sprawy.

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Oct 1, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... tak siê zastanawia³em, jak by?cie widzieli podzia³ Polski na regiony typu Wschód, zachód, pó³noc, Po³udnie, itd... :
    [image=http://members.lycos.co.uk/darthfizyk/img/regionalizacja.gif]

    Zaznaczam, ¿e ca³e województwa powinny siê znale?c w takim regionie

    je?li o mnie chodzi, to zastanawia³em siê nad takim rozdzieleniem:
    Pó³noc: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmia i Mazury
    Wschód: Podlaskie, Lubelskie, Mazowieckie, Lodzkie, Swietokrzyskie,
    Poludnie to: Opolskie, Sloaskie, Malopolskie i Podkarpackie
    I Zachodnie: Lubuskie, Wielkopolskie i Dolnoslaskie

    ewentualnie mozna sprobowac zrobic trzy regiony, lub dwa, ale nie wiecej ;)


    A teraz po co mi to: Chcialbym, zeby bylo nas wiecej, jesli bezdie nas wiecej, tona pewno beda informacje o spotkaniach, itede, a w jednym Forum sie zgubi szybko, wiec, wtedy moglyby powstac Chaptery regionalne, wlasnie w oparciu o te regiony :)

    Jednoczesnie, ustanowilibismy Oficerow regionalnych... :) Jak myslicie? czekam na wasze zdania :)
     
  2. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Takzes to zaplatal ze zaczynam nie widziec sensu calej tej maskarady [face_plain]. Dotad zawsze mi pasowalo FFP w takim skladzie jakim jest, czemu mamy zmuszac innych ludzi aby tutaj wpadali? Jakies podzialy na regiony? Po jaka cholere? Czy to bedzie oznaczalo ze ja nie bede mogl powiedziec np gosciowi mieszkajacemu poza moim regionem aby zajrzal na FFP, bo to nie moj region?

    Nie wiem po co to wszystko... wedlug mnie jest to rzecz zbedna
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A ty cos ostatnio wogole rozumiesz? :p :D

    Czy ja pisalem: zmuszac!? Ja mam poprostu nadzieje na to, ze bedzie nas tu w przyszlosci wiecej, a wtedy takie cos sie przyda.
    To ma przedweszystkim powiedziec mi, ile osob jest z roznych regionow i jak by wyladal podzial na chaptery regionalne.
    To nie jest tak, ze ty nie moglbys tu, bo to nie twoj region.
    Jesli dojdzie do utworzenia regioanlnych chapterow, zaznaczam, jesli, to bedzie to wygladalo tak, jak w Niemiecki, lub we Francuskim FF. Generlany zostaje, tak jak jak zawsze, do rozmow, wszyscy o wszystkim itd., a regionalne do umawiania sie na spotkania, planowane i nieplanowane :p etc.

    Po prostu chcialbym miec niektore rzeczy zaplanowane na przyszlosc.
     
  4. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmm ale Polska to nie Francja czy Niemcy, tutaj nie ma takich mozliwosci. Tym bardziej ze organizacje roznego typu spotkan sa raczej przeprowadzanae na polskich stronach informacyjnych o SW. Moim zdaniem nie ma sensu robic kolejnej takiej rzeczy, bo nie bedzie sie to cieszylo wielkim uznaniem z jednego podstawowego powodu: tego i tak jest juz za duzo. Ludziom nie bedzie sie chcialo lazic ciagle na to, tamto i jeszcze inne forum aby uslyszec to samo.

    Nie zrozum mnie zle, ja nie mam nic przeciwko, po prostu chce uniknac sytuacji podobnych jakie to mialy miejsce z tym Slowianskim Chapterem... gdzie malo sie obecnie dzieje, prawie wogole nic.
     
  5. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Nie no Fizyk... [face_plain]


    Kombinujesz jak Herbu. :D
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nie boj zaby ;)
    Do Slowianskiego sami Polacy to troche za malo, a spotkania FanForca, jak zauwazyles, nie musza byc te oficjalne, to moze byc impreza u handzika, maraton SW u Ciebie, albo u kogos, i miedzy innymi o umawianie sie na takie Imprezy mi chodzi ;) Bardziej spontaniczne :) Np. w tym i w tym dniu jade do Warszawy, moze sie spotkamy? - Dobra, o tej i o tej godzinie, tu i tu :) :p
    Z tym, ze ja sie zaczalem w tym wszystkim gubic, a jesli (znowu to jesli :p) bedzie nas wiecej, obawiam sie, ze niektorzy tez zaczna sie gubic.
    Lecz mimo wszystko, dopiero wtedy te reginalne ewentualnie powstana, jesli ludzie beda chcieli. Tu znowu chcialem sie w tym temacie przygotowac na taka ewentualnosc :)

    EDIT: Xian, jak zwykle ;) :D
     
  7. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... nie powiem... w przypadku podzialu na województwa, mialbym spore szanse zostac oficerem, tylko... po co?! Podlegalaby mi chyba tylko moja wlasna klawiatura.
    Jest nas tu za malo... i raczej wiele wiecej nie bedzie. Szansa tego forum nie jest tworzenie biurokratycznych sztywnych struktur, lecz promocja tej odmiennosci jaka do tej pory tu mielismy. Wydaje mi sie, ze najwieksza szansa jest utrzymanie i propagowanie rozrywkowego harakteru tej strony.
    Hmm... Fizyk, bez urazy, ale ja to wlasnie tak widze.
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    To sie zacznij bardziej rozrywac, zebym nie mial czasu na takie pomysly :p I Jeszcze raz pisze, to jest tylko na przyszlosc, ewentualnosc :)
     
  9. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    OK. - rzekl Rumcajs wciagajac do pomieszcenia ciezka skrzynie pelna granatów plazmoowych - To troszeczke sie rozerwiemy :D
     
  10. navar

    navar Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 25, 2003
    Wybacz Fizyk ale nie widze w tym zadnego sensu. Jak dla mnie pomieszanie z poplataniem i powielanie tego co juz jest.
    W obecnej chwili udzielam sie wiecej na Warszawskim Forum Fanowskim niz tutaj. I tam sa omawiane wszelkie sprawy zwiazane ze spotkaniami i nie tylko.
    Jak przypuszczam to na przyklad Poznaniski Fanklib SW ma juz swoje forum czyl liste mailingowa.
    Podobnie tez jest z innymi regionami polski.

    I w momencie gdy zalozysz tutaj dzialy regionalne nie wszyscy sie tu przeniosa. Bo nie wiele jest osob ktore tu pisza moze w przyszlosci ale jak dla mnie to zabardzo odbiegasz w przyszlosc. Pamietaj co powiedzial Yoda: "Mglista jest przyszlosc... W ciaglym ruchu jest."

    Ale jak tak bardzo chesz juz zeby byly regonalne dzialy to wg mnie mozna z nich zrobic swego rodzaju tablice ogloszen gdzie beda informowali na przyklad o spotkaniach itp sprawach.
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Navar, no i wlasnie o to mi chodzilo, cos w rodzaju tablicy ogloszen :), gdzie Forum glowne, to bedzie caly czas tu, gdzie jest :)
    Pozatym, nie powstana regianalne chaptery, dopuki nie bedzie tutaj zaangazowanych osob z danych regionow :)
    Jak pisalem, tutaj proboje sobie okreslic na przyszlosc, jesli sie zaangazowane osoby pojawia :)

    bo wiesz... ja nie zamierzam zakladac, bo ot tak, zalozyc sie nie da, tylko ewentualnie pomagac innym przy zakladaniu. A do zalozenia, beda potrzebne minimum 3 osoby zaangazowane!, zeby nie znikly, tak jak np. Luck po powstaniu forum Polskiego tutaj :)
     
  12. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    tablica ogloszen - tak
    cala reszta - nie
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Jedno pytanie, zebym sie upewnil, czy sie rozumiemy: Tablica ogloszen w sensie, ze informacje o spotkaniach i umawianie sie na nie?

    A cala reszta, jak pisalem wyzej, zostaje tutaj, w punkcie centralnym :)

    Zreszta, to tylko wtdy, jesli sie pojawia te moje wymienione wyzej 'jesli' ;)
     
  14. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ej nie moze byc tak jak bylo? Kazdy mowi o jakims spotkaniu w temacie Spotkania, konwenty w Polsce... / Meetings and Conwentions in Poland.... a pozniej ci jacys admini dodaja to na stronie w jakims dziale spotkania. Tylko musialbys zrobic Fizyk cos w stylu ze po dacie spotkania ono sie automatycznie usuwa z bazy.
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Thon... to i tak ja, jako CR musze przetlumaczyc i wysylac przez PM'a do Obi-Anne :p To nie jest tak latwo. Inna sprawa, co uznac za spotkania FanForce'a :) Czy wszystkie, a na to sie nie wszyscy zgadzaja, czy tylko Warezawa, Wroclaw i Lublin, bo poki co, tylko taki mamy zasieg, i przyznam szczeze, dosc duzy rozstrzal :)
    A zeby je usowac, ktos musialby wiedziec co, naszym Administratorom dlugoby tlumaczyc trzeba (tlumaczylem przy tym Jagowym nieszczesnym poscie ostatnim, bite kilka dni), a tymczasem naroslaby kolejna porcja postow :) Zeby usowac przeterminowane, ktos musialby miec taka mozliwosc, i rozumiec Polski :p A nie spotkalem ani RSA/GSA polaka, ani mowiacego po polsku, ani ja nie mam takiej wladzy.

    Zreszta, bedzie tak, jak bedzie, dopoki nie stanie sie te 'jesli' :p a jesli stana sie 'jesli' to te regionalne to tak jak tablice ogloszen (i wtedy bedzie wiecej CR'ow, i z ich regionow nie musialbym wysylac informacji o spotkaniach :D ), a reszta tutaj, jak zwykle :) czyli Imprezki, wszelkie konkursy, rozmowy :)


    Podsumowujac, bylo, jest i zawsze bedzie tak jak bylo :) Juz ja sie o to postaram ;)
     
  16. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmm... Mi Fizyku chodzilo o dawanie informacji na stronie FFP ktora ty robisz nie na TFN, bo to rowniez nie ma sensu. Kogo w Ameryce obchodzi ze w Lublinie jest 9 spotkanie polskich fanow? Przeciez oni nawet pojecia nie maja gdzie to jest :p

    A z tym usuwaniem, to mi chodzilo zebys zrobil na stronie taka funkcje ze po uplywie daty spotkania informacja o nim na stronie znikala i juz. Mowiles ze juz wszystko wiesz o PHP i MySQL wiec powinienes sobie poradzic :p
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Myslalem, ze chodzi Ci o ten watek na Forum ;p

    Ale to sie da wszystko zrobic :)
     
  18. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Wiem ze sie da
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Oficerowie Regionalni
    A wiec tak, beda to osoby, ktore beda odpowiezdialne za informacje o spotkaniach z poszczegolnych regionow, Polnoc, Poludnie, Wschod i Zachod, a takze propagowania tam szczytnych ideii FFP :D i Mocy ;)
    W przyszlosci, gdy to zrobie, beda mieli dostep do wpisywania tych informacji na strone w tablicy ogloszen. (PS. Narazie mysle, jak to rozwiazac). Plus te osoby dostana Tytul na Forum. Teraz bedziemy sie zastanawiac kto :)
     
  20. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Oficer Regionalny na polnoc zglasza sie :cool:
     
  21. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Meh, no i znowu sorkis ze zniknelam na jakis czas ale net caly czas mi nie dzialal. Od jutra powinno wrocic do normy wiec postaram sie cos porobic na stronce.

    [face_cow] Handzik®

    EDIT: dobra, cos mi sie pokickalo, myslalam ze to jest topic o stronce :p
    a wiec teraz tak na temat to dla Wawy i okolic (czyli rejon wschodni?) juz chyba mamy Chimpka do takich bajerów. Czy ten oficer regionalny pelni totalnie inne funkcje? Czy ja po rpostu nie kumata jestem? :p
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Byc moze spadnie to na glowe Chimpka...
    Ja wezme na siebie Zachod, bo tutaj nie ma zadnych, zbyt aktywnych czlonkow... ;)

    Ale Wy mozecie sie zastanowic, czy obarczacie Chimpaka, czy kogos innego :)
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, mamy 50 znakow do wykorzystania na tytul :p
    FanForce Poland Regional Officer for North, jak wam sie podoba ten przyklad?
    ewentualnie mozna robic to w stylu:
    FFPoland Regional Officer for North ?

    Chimpek, obudz sie! :p
     
  24. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    jak juz to nie lepiej North FanForce Poland Regional Officer ? [face_plain]
     
  25. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    A nie lepiej: North (ewentualnie Northern) Poland FanForce Regional Officer?

    [face_cow] Handzik®
     
Thread Status:
Not open for further replies.