main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

"Revenge of The Sith" - Plot Summary Script !!!!!HOT!!!!!

Discussion in 'Archive: Romania' started by vanatorul, Nov 25, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Ok, no Bombo anymore!!!! :D Da' ce ne facem cu guvernul?
     
  2. OCTAVIAN_PAUN

    OCTAVIAN_PAUN Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 28, 2004
    Cu Guvernul ?!...
    Pai, ALIANTA + UDMR = Majoritate (si cred ca asta va fi formula finala, mai ales dupa declaratiile lui marko Bela, dupa faza de idiot a lui Iliescu in cazul Miron Cozma)

    Daca nu va fi asa, vom ajunge in primavara la anticipate, unde Alianta va iesi invingatoare din primul tur, bicoz :
    -seful BEC deja are deschis dosar penal
    -implicit TOTI cei din clica lui vor fi cu ochii cit cepele la anticipate, ca sa nu li se deschida si lor dosare; in plus, nu vor mai permite "amestecul" labelor din PSD la "numararea" voturilor ...
    -populatia a vazut ca TREBUIE sa se duca la urne
    -populatia a vazut ca DACA se duce la urne in numar mai mare (si inca din primul tur), rezultatul este cel scontat
    -populatia a vazut deja PREFERINTELE majoritatii oamenilor din tara, deci vor vota si mai multi cu Alianta si cu Basescu
    -Iliescu a dat cu mucii in fasole (l-a gratiat pe Cozma, apoi a revenit asupa deciziei)
    -populatia a vazut ca avem un Prim-ministru care semneaza mecanic, fara sa citeasca (obisnuit probabil sa semneze astfel numai "contractele" de shpaga ...); si pe Bombo asta sa-l punem sa semneze tratatele internationale de colaborare ? Haida-de ...
    -Iliescu si Bombonel deja se cearta de 2 ani incoace, iar in ultimul timp sfada dintre ei este din ce in ce mai evidenta si mai pe fatza...

    ...mai spuneti si voi ...

     
  3. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu cred ca ne indepartam prea mult de la subiectul topicului.
     
  4. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Eu cred ca ne indepartam prea mult de la subiectul topicului.

    Ai dreptate!!! Insa cred ca am ajuns sa vorbim despre Revenge of the Sith varianta autohtona... ;)

    Oricum cred ca voi lansa chiar acum un topic despre POLITICA
     
  5. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
    "War! The Republic is crumbling under attacks by the ruthless Sith Lord, Count Dooku. There are heroes on both sides. Evil is everywhere.

    In a stunning move, the fiendish droid leader, General Grievous, has swept into the Republic capital and kidnapped Chancellor Palpatine, leader of the Galactic Senate.

    As the Separatist Droid Army attempts to flee the besieged capital with their valuable hostage, two Jedi Knights lead a desperate mission to rescue the captive Chancellor..."


    Acesta se pare ca este genericul episodului 3... cum vi se pare?
     
  6. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Nu suna rau deloc. Da o idee despre cam ce vom vedea prin Ep. 3
     
Thread Status:
Not open for further replies.