main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Ruiny Imperium <spojler>NEJ<spojler>

Discussion in 'Archive: Poland' started by Xi-an, Sep 28, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Hmmmm... ja podchodze troche z dystansem do NEJ.

    Ksiazka tresciowo byla fajna. ALE BLEDY....



    Setki mysliwcow zaczely wylatywac z hangaru gwiezdnego niszczyciela....


    K****... jakie setki ??? prost rachuba....


    Stary Imperial nosil w sobie max 5 eskadr, jedna eskadra to 12 maszyn [face_plain] Prosty rachunek matemtayczny 5 x 12=60 maszyn typu TIE.


    Oczywiscie w ksiazce to byly stare ISD, ale nawet gdyby to byl nowy ISD, czyli popularny ISD 2. To on nosil 6 eskadr a nie ktorzy utrzymywali iz zwiekszyli mu o pare turbo blasterow sile ognia....


    Poza tym wiele literowek.... [face_plain]


    Czy ktos da mi maila do Amber bo musze ich zjebac [face_plain]
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    moze ten: zjebnas@amber.pl

    ja jestem dopiero po paru stronach Spotkania, dziwia mnie troche te problemy z lacznascia, a takze te jakies rozruchy na Onadaksie
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No dobra, po ponad poltora tygodniu zmeczylem Spotkanie... czy ktos moze mi wyjasnic, czemu tak dlugo to trwalo? wiem... straszne nudy i flaki z olejem byly... ech... no coz, mam nadzieje, przpowiednia bedzie ciekawsza ;)
     
  4. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Ja tez ostatnio przeczytalem. Wrazenie to samo - nudy na pudy. Myslalem, ze znalezienie Zonamy przyspieszy akcje, a tu nic. Poza tym 1/4 ksiazki to opis wspanialej bitwy o jakas mizerna planetke i jacys wszechobecni Rynowie... Porazka...
    Czekamy na Proroctwo.
     
  5. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    A mnie sie wszystkie Heretyki podobaly :)
     
  6. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    Na pal z nim! :p
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Mi tez sie podobal, piewrwszy, drugi mniej, a trzeci jak widac wyzej :p
    Szczeze piszac, brakuje mi tutaj jakiejs zdecydowanej postaci, np. Kypa.

    Jedynym dobrym watkiem byli Heretycy, reszta jest mocno srednia, i wlecze sie jak flaki z olejem. Niestety, mnie ksiazka zanudzila, prawie tak, jak Krysztalowa Gwiazda :(
     
  8. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Fizyk zaczynasz rzucac coraz ciekawsze porównania :rolleyes:

    Ja sie bardzo ciesze, ze Kypa nie bylo, gdyz dla mnie to jest chyba najbardziej niepotrzebna postac w Star Wars. ( No moze potrzebna bo mam kogo nie lubic :p )

     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Jakby nie bylo kogos, kto by Luke'wi bruzidzil, to by nie bylo SW, a o ktore porownanie Ci chodzi? :p
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No i jestem juz po Ostatnim proroctwie. Powiem tak, pan Keyes ma tez problemy z podrozami nadprzestrzennymi, niczym Anderson we Wladcach Mocy, heh, no zeby z kalamara na Borleias przeleciec w kilka minut... hehehe... szok!
    Kolejna sprawa, to to, ze akcja sie prawie nie porusza do przodu, jedyny zakonczony watek ma prorok, ktory na powrot staje sie Nomem Anorem :)

    Reszta nie dosc, z konfliktuje czasowo, to jeszcze stoi prawie w miejscu :p Ech... szkoda gadac.
    Jedynym wiekszym plusem, bylo to, ze sie przyjemnie i szybko czytalo. Co w porownaniu ze Spotkaniem po Latach jest ogromnym plusem :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.