School Poll #1 - Czy/Gdzie sie uczysz

Discussion in 'Poland' started by Darth_Fizyk, Oct 5, 2003.

?

School Poll #1 - Czy/Gdzie sie uczysz

Poll closed Nov 8, 2003.
Podstawowka 0 vote(s) 0.0%
Gimnazjum 1 vote(s) 5.9%
Srednia(Technikum/Liceum/Zawodowka) 5 vote(s) 29.4%
Uczelnia(Wiadomo - Studia, Politechnika/Uniwersytet/Akademie, czy inne jeszcze) 8 vote(s) 47.1%
Juz sie nie ucze 3 vote(s) 17.6%
Jeszcze sie nie ucze 0 vote(s) 0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
  2. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ja zaczalem studiowac :p
  3. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Hmm... moja edukacja zakonczyla sie juz dawno temu :p ;) Mam nawet na koncie ponad 10 lat pracy. Pociesza mnie jedynie fakt, ze na Bastionie przynajmniej Andaral jest odemnie starszy :)
  4. handzik Force Ghost

star 5
    Jestem na pierwszym roku, na UW, na anglistyce.
  5. GrEger_Kyylain Jedi Knight

Moje priorytety na rok 2004 to zdac mature, dostac sie na politologie i zdobyc prawko;P
  6. Xi-an Jedi Master

star 4
    Ja jastem mlody ucze sie w gimnazjum i sie ciesze. :D
  7. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Liceum Ogolnoksztalcace im. Wladyslawa Jagielly w Plocku. Klasa pierwsza:>
  8. Pudding Jedi Knight

star 1
    Liceum Ogolnoksztalcace nr 42 w £odzi :)
    Klasa I...
    W 2005 roku w maju (kiedy bedzie premiera filmu - wszyscy wiedza jakiego) bede pisal mature :/
  9. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    No coz, studiuje na Uniwersytecie Lodzkim na Wydziale Studiow Miedzynarodowych i Politologicznych na kierunku stosunki miedzynarodowe. Jestem juz na IV roku :(. W 2005 bedzie mi wiec wypada³o zakonczyc moja edukacje...
  10. Alassea Jedi Master

star 4
    XVI L.O. w Warszawie. Jestem w "specjalnej" klasie dwujezycznej z wykladowym francuskim. To klasa piecioletnia. Jestem juz w maturalnej klasie i mam serdecznie juz dosyc tej szkoly. Zazdroszcze wszystkim rowiesnikom, ktorzy sa juz na studiach.
  11. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Wow wykladowy francuski :D

A na studiach jest roznie, zajecia przewaznie na 10:30 mam, wiec mozna sie wyspac ;)
  12. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    No wiadomo Matura w Maju wiec wszystko juz jest jasne [face_plain]
  13. handzik Force Ghost

star 5
    Studai wcale nie sa takie wspaniale, dopiero teraz wrocilam do domu po 9 godzinach wykladow [face_plain], w tym morfologia (nawet nie pytajcie sie co to jest), historia anglii, skladnia i fonetyka. Myslalam, ze umre z nudow, ale tylko poniedzialki sa takie koszmarne, reszte tygodnia mam luz, a we wtorki wogle wolne :D
  14. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Liceum <=== that's were I am :p
  15. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Hmm... moja edukacja zakonczyla sie juz dawno temu Mam nawet na koncie ponad 10 lat pracy. Pociesza mnie jedynie fakt, ze na Bastionie przynajmniej Andaral jest odemnie starszy

Moja tez ;) wiec nie placz.

Slaskie Techniczne Zaklady Naukowe - wydz. elektroniczna automatyka przemyslowa
    Politechnika Slaska - wydzial Elektroniki i Automatyki
    Politechnika again - studium podyplomowe - systemy komputerowe.

I co mi po tym, jak co innego robie? ;)
  16. Neimoidian Jedi Knight

star 3
    Przynajmniej cos robisz, wiec i tak pewnie nie jest zle :)

Ja zaczalem wczoraj drugi rok na Uniwersytecie Gdanskim - PSYCHOLOGIA.
    I mialem 7 godzin (lekcyjnych) wykladow.
  17. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    A robie, robie... az mi uszami i innymi czesciami ciala wychodzi... ;) Ale wstyd by sie bylo skarzyæ...
  18. Jedi_Darklighter Jedi Padawan

Studai wcale nie sa takie wspaniale, dopiero teraz wrocilam do domu po 9 godzinach wykladow , w tym morfologia (nawet nie pytajcie sie co to jest), historia anglii, skladnia i fonetyka. Myslalam, ze umre z nudow, ale tylko poniedzialki sa takie koszmarne, reszte tygodnia mam luz, a we wtorki wogle wolne

Spokojnie. Nie martw sie tak bardzo. Tylko pierwszy rok anglistyki jest tak ciezki. Potem wybierzesz specjalizacje i bedzie tego mniej. Ja jestem na 4-tym roku i zajecia mam tylko we wtorek (prawie caly dzien), w srode tylko jedne i luz przez reszte tygodnia.
  19. handzik Force Ghost

star 5
    Dzieki za pocieszenie Jedi_Darklighter :), wczoraj poprostu mialam zly dzien, dzisaj juz troche lepiej do tego podchodze, zobaczymy jak bedzie jutro :p . Troche sie nasluchalam od starszych rocznikow jaki straszny jest ten kierunek i ze popelnilam zyciowy blad. To plus te wszystkie wyklady bardzo mocno mnie zniechecily.
    A gdzie dokladnie studiujesz?
  20. Jedi_Darklighter Jedi Padawan

Na UW, czyli dokladnie tam gdzie Ty :p. Wiem, ze poniedzialki sa najgorsze-->dni wykladów. Trzeba sie jakos przyzwyczaic..i przetrwac. Docen fakt, ze nie masz na pierwszym roku historii USA. Po dlugich zabiegach wielu studentów, udalo sie przesunac ten wyklad, a co za tym idzie, egzamin, na drugi rok :D.
  21. handzik Force Ghost

star 5
    [face_shocked] Wow, nie moge uwierzyc, ze studiujesz tam gdzie ja!!! Ale zbieg okolicznosci, teraz bede krazyla po korytarzach i zastanawiala sie ktory koles wyglada na Jedi_Darklighter :p . Dzisaj mialam poprostu boski wyklad ze skladni z Gozdawa czy jakos tak, facet tak nawijal, ze nawet przez chwile sie nie nudzilam.
  22. Neimoidian Jedi Knight

star 3
    Fajnie macie - ja to bym sie dopiero zdziwil, jakbym u siebie znalazl jakiegos Jedi. Niestety takich jeszcze w moim instytucie nie znalazlem - jak ktos jest z Psychologii w Gdansku to niech KRZYKNIE :p :)
  23. WILAJOS Jedi Knight

star 1
    Ehhh, a ja grzeje dup*** w Gimnazjum ...
  24. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ja znalazlem u siebie na uczelni jednego fana SW :D
  25. Xi-an Jedi Master

star 4
    Ehhh, a ja grzeje dup*** w Gimnazjum ...

Ja podobnie Wil. Na szczescie w czerwcu sie skonczy. :D Ufff i zacznie sie cos gorszego niz gimnazjum - liceum :(
Thread Status:
Not open for further replies.