main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Serial CLONE WARS

Discussion in 'Archive: Poland' started by Chimpo_the_Sith, Oct 20, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    7 listopada w USA a 10 listopada w Polsce startuje serial rysunkowy opowiadajacy Wojny Klonów. W tym roku zobaczymy 10 3-minutowych odcinków na Cartoon Network PL i kolejne 10 w Maju przyszlego roku. Odcinki beda wyswietlane :

    Poniedzialek-piatek od 10 listopada godz. 19:30 i 20:20
    Sobota godz. 14:00
    Niedziela godz. 13:00

    Oto krótki trailer:
    Clone Wars trailer

    Co o tym sadzicie. Zapraszam do dyskusji :D
     
  2. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Jest to ostatnio temat numer jeden dla Icon Artists :p ;)
     
  3. WILAJOS

    WILAJOS Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Nie moofcie mi cholera o tym, bo sie zalamie. Nie mam C+ :(((((((
     
  4. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Przeciez to nie jest na C+ tylko na Cartoon Network.
     
  5. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    No i co z tego? Ja nie mam CN, a czy Wilaj ma tego nie wiem ;)
    Zrobicie Divx dobrej jakosci, prawda?
     
  6. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
  7. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Szkoda tylko, ze bedzie u nas z dubbingiem. Ja nie mam CN i bede musial czekac na ripy z angielskiego CN. Pozniej i tak sobie pewnie kupie to na DVD jesli nie beda dostepne razem z E3 w 2005.
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Masz racje Neimo :)
     
  9. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    chyba sobie pierwszy chociaz odcinek zobacze u kumpeli :)
    a raczej jej malego brata hehe
    pozabija mnie ze nie przychodze z nia pogadac ,tylko eee na ...kreskowke jakas :p
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Co sie przejmujesz ;) Ceta, najwazniejsze jest Clone Wars :D
     
  11. Darth_Guzes

    Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 25, 2003
    Clone wars do tego tematu podchodze bardzo ostroznie. Z jednej strony mam nadzieje ze bedzie to kawaleczek dobrego filmu animowanego z drugiej jednak mam obawy czy aby nie bedzie to przesadzone. Do samych rysunkow czyli tego co najwazniejsze w filmach rysunkowych oprocz scenariusza nie mam nic do zarzucenia. Rysunki moim zdaniem sa oki. Jednak zapewne nie wszyscy beda szczesliwi . Poczekamy zobaczymy to juz niebawem . po pierwszej emisji postaram sie przekazac wam moje odczucia. Nawiasem w galerii TFNfanart museum jak poszukacie znajdziecie tapete z clone wars mojego autorstwa. Szukajcie polskich napisow :) .
    Wojna klonow rozpoczeta.......
     
  12. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    To moze jakis link Guzes?? :D
     
  13. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Obejzalem pierwszy odcinek i... dobre bylo, tylko malo :p odcinki powinny miec przynajmniej po 30 minut:p
    A tak ogolnie lest SUUUPEEER EEEXTRAAA :D :D :D
     
  14. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Pierwszy odcinek jest SUPER, ZAJEBISTY i EXTRA!!! Troszke za krotki, ale bitwy na poczatku!!! Doskonale narysowany, swietna mimika, no i starwarsowy klimat. Humorystyczna scena tez fajna: ta z Threpiem i plaszczem. :) Muzyka: standard, ale bedzie mnie zachwycac do konca zycia. Czekam na drugi odcinek.

    PS. Czuje sie dumny, ze znalem wczesniej sztuczke Fizyka i Rumcajsa. :D Ciekawe czy nastepne tez bedzie mozna obejrzec w ten sposob, czy przeniosa film na serwer oficjalnej.
    PS2. Dlaczego miecz Kita Fisto dziala pod woda?
     
  15. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    SSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!! :D :D :D
    Swietnie sie zapowiada caly serial, dobr kreska i klimat ok, troche Palpatine wyglada dziwnie ale jest dobrze.

    Ogladajcie ( ci co nie ogladali )
     
  16. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    Extra, obejzalem juz pierwszy odcinek i jestem bardzo zadowolony. Fajne rysunki i animacja. Cieszy mnie ze glosy podkladane postacia sa bardzo zblizone do tych z filmow. Szkoda ze bitwy byly pokazane narazie tylko tak urywkami, ale mam nadzieje ze w nastepnym odcinku zobaczymy jakas super bitwe na jakiejs extra planecie. Palpatine w 1 odcinku byl niezly, chyba przyciagnal najwieksza uwage z mojej strony :) szkoda tylko ze r2d2 bylo tak malo :(
    CZEKAM NA NASTEPNE ODCINKI !! :))))))
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Mi sie podobal :) Tylko zdecydowanie za krótki byl :(

    A czemu miecz Kita dzialal pod wod¹... moze byl wodoszczelny?
     
  18. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Faktycznie, po przemysleniu, uznalem, ze zdecydowanie za krotki. Ten pierwszy odcinek moglby byc prologiem do, powiedzmy, odcinkow 10 minutowych.
    Co do miecza to mamy dwa pytania(moje i Fizyka) i zadnych odpowiedzi. Moze trzeba zapytac AtJC na oficjalnej.
     
  19. Calsann

    Calsann Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 16, 2003
    Mam juz na komputerze :)

    Po obejzeniu pierwszego chaptera doszedlem do wniosku, iz bardzo mi sie spodobal... i nawet NIE przeszkadza mi to ze trwa ponad 3 minuty...

    Bardzo mi sie podobal efekt Vader (przed zrzuceniem plaszcza...)...
    Troche mi sie Padme, Palpatine, Saesee Tiin i C-3PO nie podobaja... Palpatina juz bardziej nie mogli skarykaturalnic... Mistrz Tiin ma troche za szeroka twarz na dole... 3PO... w zasadzie moze byc... :) no a Padme - sami sobie odpowiedzcie...
     
  20. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Mnie sie Padme podobala :D

    Co do Palpatine'a to sie zgadzam :)
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Padme fajna byla :D
    Palpatine... no có¿... to przez frustracje i uzeranie sie z Jedi kto gdzie leci ;) A tak serio, to mi sie jego pofalowany ubior nie podobal :(
     
  22. Calsann

    Calsann Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 16, 2003
    Wiecie... Padme tez mi sie podoba (hehe :p) ale... nie bardzo wiem jak to okreslic... wyglada jak lalka barbie... przynajmniej fryzure mogli jej zrobic normalniejsza... :)

    ale Kit Fisto jest najlepszy... najbardziej mi sie podoba scena jak zdejmuje kaptur i oczy mu blyszcza... (ale to w pozniejszym odcinku...)

    PS. nie, zebym byl jakims seksista ale... Padme (w porownaniu do aotc) ma stanowczo za male piersi... (chociarz rozumiem czemu - to kreskowka dla dzieci... :) )
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ma male, bo to kreskowka, czyli 2D :p A wogole, to mi sie wydaje, ze jak na kreskowke, dla dzieci ma za duze :)
     
  24. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    W sumie Natalie nie ma piersi takich jak Pamela, ale bardziej wole ogladac ja naturalna niz wszystkie inne z balonami :)
     
  25. Calsann

    Calsann Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 16, 2003
    no wiecie... mogli jej takiego dekoltu nie robic... :) zreszta... wole ogladac kobiety ladnie ubrane niz nieladnie rozebrane... :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.