Serial CLONE WARS

Discussion in 'Poland' started by Chimpo_the_Sith, Oct 20, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Xi-an Jedi Master

star 4
    Clone Wars Ruszyly! Wlasnie sciagam Chapter 11, jak obejrze, to cos napisze. Jakby co mozna sciagnac we wiadomym miejscu (bez linkow, bo sie znowu na mnie Fizyk rzuci :p ).
  2. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ja juz obejrzalem :D Calkiem calkiem, Anakin Lata za Assaj w te i we wte po Munlist a na koniec, nie slucha Obiego i skacze za nia w nadprzestrzen.
    Wszystko byloby OK, gdyby nie ten skok w nadprzestrzen. O ile mysliwce zrobily to dobrze, to transportowiec Republiki skoczyl w nadprzestrzen jeszcze z Atmosfery!! a przynajmniej tak to na pierwszy rzut oka wyglada... :( Ech...
  3. Xi-an Jedi Master

star 4
    Wlasnie ten skok z atmosfery, tez zauwazylem i mnie troche to dobilo. Ale to w koncu bajka. Wybaczamy im? ;)

Jeszcze jedno:
    - What was that?
    - I don't know general
    - That's not one of us
    - No general
    - That was Anakin
    - Yes general
    :D :D :D
  4. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    No calkiem niezly ten nowy odcinek, chociaz Anakin to jakos tak dziwnie wygladal w kilku sytuacjach.

No i ten skok w nadprzestrzen z atmosfery to juz lekka przesada, ale zdarza sie.
  5. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    A kojazycie ten tekst Anakina, gdy trafil Assaj? "I have you Now" :D
  6. Loru Jedi Knight

star 2
    Czy ma ktos wypalone clonewarsy 1-10 na plytce - Loru chetny. oj chetny.
  7. handzik Force Ghost

star 5
    Ja mam na kompie i dla Navara ostanio nagrywalam, moge Ci przyniesc na nastepne spotkanie :)
  8. Loru Jedi Knight

star 2
    handzik dzieki dzieki dzieki.
    fizyk, xian, chimpo wedlug mnie to nie byl skok nadprzestrzenny tylko proste przyspieszenie. w "Nowej Nadzieji Special Edition" Sokol startujac z Mos Eisley wykonal cos podobnego (blysnal silnikami i przyspieszyl) tutaj a w CW-11 po prostu byl widok bardziej z boku (musze obejrzec edycje specjalna zeby sie upewnic)
  9. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    ja tez mam, ale nie na plycie... a co do tego skoku/przyspieszenia, ja wlasnie nie jestem pewien, tez myslalem, ze tak mozna sobie na sile to tlumaczyc :)
  10. _DantE_ Jedi Knight

star 1
    Odcinek calkiem fajny. Anakin niezle rozwala pol miasta w czasie poscigu i wida ze coraz bardziej zaczyna sie buntowac. Mysle ze jest to jednak za bardzo naciagane wytlumaczenie. Zauwaz Loru ze jednak Sokol to najszybsza kupa zlomu :) a to byl tylko zwykly transportowiec i napewno nie mial takiego przyspieszenia jak Sokol.
  11. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    A co do samego transportowca, to jesli nie liczyc silnikow, ktore przepominaja transportowiec, jakim Obi-Wan i Qui-Gon przylecieli na Naboo, to sama bryla przypomina transportowiec Y-4 Raptor :D w Ilustrowanym przewodniku po pojazdach jest opisany :D
  12. Xi-an Jedi Master

star 4
    Chapter 12, to lekka porazka. Po pierwsze miejsce bitwy wyglada jak jakas pustynia/step, podczas gdy na Dantooine takowych nie ma. Po drugie pasywnosc droidow Windu ciacha te z przodu, a te z tylu stoja bez ruchu i sie patrza. Nie wspomne juz o tym czolgu-wgniatarce...
  13. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Chapter 12 i 13 to powinny nazywac sie Mace Windu: One man Army :p Wyczesane odcinki. W bajkach, jak to bajkach troche przesadyzmu bylo np. te skoki Mace, ale ogólnie super :D
  14. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Hmmm... ja mam chaptery 1-10 :D .. Nawet ladnie przygotowane na plycie SVCD (z menu itd :D)... wiec mozna w DVD odtwarzac :D

To sa te ktore przygotowalem na II Spotkanie Lubelskich Fanow SW
  15. Xi-an Jedi Master

star 4
    Trzynastka jest troche... Mace Windu. :) Czlowiek-armia. Jako, ze to jest bajka, to wybaczam. ;)
  16. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Wy tu sobie ogladacie, a ja nie widzialem 12 i 13 :( i nie zobacze, zanim do domu nie wroce :(
  17. Xi-an Jedi Master

star 4
    Moge ci je opisac, a ty sobie je wyobrazisz. Jak wrocisz do domu to skonfrontujesz swoje wyobrazenia z rzeczywistowscia. ;)
  18. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
  19. Xi-an Jedi Master

star 4
  20. handzik Force Ghost

star 5
    Fizyk nie jecz!!! Ja jeszcze nie widizalam ani 11, 12 czy 13 i nie mam pojecia o czym wy wszysyc tu gadacie :_| ... :p
  21. Master_Thon Jedi Master

star 4
    ja chyba 11 ogladalem, mam chyba jeszcze 12 ale nie ogladalem :p
  22. _DantE_ Jedi Knight

star 1
    Mace trzeba przyznac wymiata. Kilku takich Jedi i kazda wojne moga wygrac.
  23. Xi-an Jedi Master

star 4
    Chapter 14 jest super! Po pierwszych trzech takich sobie, ten jest naprawde OK! Polecam! :)
  24. Loru Jedi Knight

star 2
    12 i 13 mi sie bardzo podobaly. Koncowka podjezdzala Marvelem ale co tam. Tartakowsky rzadzi.
  25. Xi-an Jedi Master

star 4
    Chapter 15 z Yoda fajny; 16 z misja ratunkowa Padme, lekka kpina; 17 dzisiejszy super. Nie moge sie doczekac dalszej czesci walki Anakin vs. Asajj. :)
Thread Status:
Not open for further replies.