main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Serial CLONE WARS

Discussion in 'Archive: Poland' started by Chimpo_the_Sith, Oct 20, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Clone Wars Ruszyly! Wlasnie sciagam Chapter 11, jak obejrze, to cos napisze. Jakby co mozna sciagnac we wiadomym miejscu (bez linkow, bo sie znowu na mnie Fizyk rzuci :p ).
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja juz obejrzalem :D Calkiem calkiem, Anakin Lata za Assaj w te i we wte po Munlist a na koniec, nie slucha Obiego i skacze za nia w nadprzestrzen.
    Wszystko byloby OK, gdyby nie ten skok w nadprzestrzen. O ile mysliwce zrobily to dobrze, to transportowiec Republiki skoczyl w nadprzestrzen jeszcze z Atmosfery!! a przynajmniej tak to na pierwszy rzut oka wyglada... :( Ech...
     
  3. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Wlasnie ten skok z atmosfery, tez zauwazylem i mnie troche to dobilo. Ale to w koncu bajka. Wybaczamy im? ;)

    Jeszcze jedno:
    - What was that?
    - I don't know general
    - That's not one of us
    - No general
    - That was Anakin
    - Yes general
    :D :D :D
     
  4. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No calkiem niezly ten nowy odcinek, chociaz Anakin to jakos tak dziwnie wygladal w kilku sytuacjach.

    No i ten skok w nadprzestrzen z atmosfery to juz lekka przesada, ale zdarza sie.
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A kojazycie ten tekst Anakina, gdy trafil Assaj? "I have you Now" :D
     
  6. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Czy ma ktos wypalone clonewarsy 1-10 na plytce - Loru chetny. oj chetny.
     
  7. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ja mam na kompie i dla Navara ostanio nagrywalam, moge Ci przyniesc na nastepne spotkanie :)
     
  8. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    handzik dzieki dzieki dzieki.
    fizyk, xian, chimpo wedlug mnie to nie byl skok nadprzestrzenny tylko proste przyspieszenie. w "Nowej Nadzieji Special Edition" Sokol startujac z Mos Eisley wykonal cos podobnego (blysnal silnikami i przyspieszyl) tutaj a w CW-11 po prostu byl widok bardziej z boku (musze obejrzec edycje specjalna zeby sie upewnic)
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    ja tez mam, ale nie na plycie... a co do tego skoku/przyspieszenia, ja wlasnie nie jestem pewien, tez myslalem, ze tak mozna sobie na sile to tlumaczyc :)
     
  10. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    Odcinek calkiem fajny. Anakin niezle rozwala pol miasta w czasie poscigu i wida ze coraz bardziej zaczyna sie buntowac. Mysle ze jest to jednak za bardzo naciagane wytlumaczenie. Zauwaz Loru ze jednak Sokol to najszybsza kupa zlomu :) a to byl tylko zwykly transportowiec i napewno nie mial takiego przyspieszenia jak Sokol.
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A co do samego transportowca, to jesli nie liczyc silnikow, ktore przepominaja transportowiec, jakim Obi-Wan i Qui-Gon przylecieli na Naboo, to sama bryla przypomina transportowiec Y-4 Raptor :D w Ilustrowanym przewodniku po pojazdach jest opisany :D
     
  12. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Chapter 12, to lekka porazka. Po pierwsze miejsce bitwy wyglada jak jakas pustynia/step, podczas gdy na Dantooine takowych nie ma. Po drugie pasywnosc droidow Windu ciacha te z przodu, a te z tylu stoja bez ruchu i sie patrza. Nie wspomne juz o tym czolgu-wgniatarce...
     
  13. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Chapter 12 i 13 to powinny nazywac sie Mace Windu: One man Army :p Wyczesane odcinki. W bajkach, jak to bajkach troche przesadyzmu bylo np. te skoki Mace, ale ogólnie super :D
     
  14. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmmm... ja mam chaptery 1-10 :D .. Nawet ladnie przygotowane na plycie SVCD (z menu itd :D)... wiec mozna w DVD odtwarzac :D


    To sa te ktore przygotowalem na II Spotkanie Lubelskich Fanow SW
     
  15. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Trzynastka jest troche... Mace Windu. :) Czlowiek-armia. Jako, ze to jest bajka, to wybaczam. ;)
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Wy tu sobie ogladacie, a ja nie widzialem 12 i 13 :( i nie zobacze, zanim do domu nie wroce :(
     
  17. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Moge ci je opisac, a ty sobie je wyobrazisz. Jak wrocisz do domu to skonfrontujesz swoje wyobrazenia z rzeczywistowscia. ;)
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Wole poczekac :p :p :D
     
  19. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Ech... nie, to nie. :D
     
  20. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Fizyk nie jecz!!! Ja jeszcze nie widizalam ani 11, 12 czy 13 i nie mam pojecia o czym wy wszysyc tu gadacie :_| ... :p
     
  21. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    ja chyba 11 ogladalem, mam chyba jeszcze 12 ale nie ogladalem :p
     
  22. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    Mace trzeba przyznac wymiata. Kilku takich Jedi i kazda wojne moga wygrac.
     
  23. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Chapter 14 jest super! Po pierwszych trzech takich sobie, ten jest naprawde OK! Polecam! :)
     
  24. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    12 i 13 mi sie bardzo podobaly. Koncowka podjezdzala Marvelem ale co tam. Tartakowsky rzadzi.
     
  25. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Chapter 15 z Yoda fajny; 16 z misja ratunkowa Padme, lekka kpina; 17 dzisiejszy super. Nie moge sie doczekac dalszej czesci walki Anakin vs. Asajj. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.