main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Sta ljudi rade kad im je dosadno

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Slyk1988, Aug 21, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. FruFru

    FruFru Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2005
    Zao mi je ako sam poslao neke gluposti u zadnje vrijeme.
    Nisam znao da ovdje treba 'dvaput peci pa reci'.

    Zasto mi niste prije rekli da tako mislite...?

    Fru, nemoj vi?e postati neva?ne stvari za trenutne teme

    Ako mislis na ono sa onim albumom o The fall of the house of Usher dok ste pricali o stripovima,
    to je bilo za tebe Darthana, koliko sam uspio skuziti Poe te zanima, da li?
    Ali ocito nisam trebao... [face_peace]

    Ako mislis na onu pjesmu za EU, ja mislim da je doista dobra, htio sam to podijeliti sa vama,
    ali ocito nisam trebao... [face_peace]

    Sigurno ima jos nesto sto nisam trebao podijelit sa vama...

    Sad mi je zao sto jesam.

    I ja se pitam jesi li SW fan...

    Nisam kao vecina ovdje... Kao mali sam ih rado gledao, ali falila su mi ona dva dijela pa sam oastao zbunjen...
    No zahvaljujuci Amon (hvala) sada ih opet volim, cilj mi je pogledati jedan SW maraton da ih skuzim kako treba.
    A sto se tice knjiga o temi... nikad nisam volio citati knjige, pa koliko god dobre bile...





     
  2. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Nisam, kao vecina ovdje...
    o_O Molim!? Vecina ovdje jesu fanovi.
     
  3. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Polako. Ja nisam do?ao na ove forume da se svaðam s nikim od vas. Ak neko ima problema, rje?avajte ih u stvarnome svijetu. Ovdje sam da se zabavim, a ne da slu?am gluposti. Zato ovo mjesto i ima pravila protiv gluposti. Ovo upucujem svima; kad te se jednom upozori, ne ponavljaj istu gre?ku. Mo?emo se i zajebavati, ali ima stvari u kojima se treba biti ozbiljan.

    I Slyk, mislim da si ti ok osoba, ali pazi malo. "Svi mi koji mislimo da je SW najveca stvar na svijetu" imamo neka mi?ljenja koja ovdje dijelimo.
    SW i nije najva?nija stvar na svijetu, ali ovdje, na http://boards.theforce.net jest najva?nija stvar. Ovo jest mjesto za Star Wars fanove.

    Ja osobno nemam ni?ta protiv tebe, niti protiv bilo koga drugog na ovim forumima. Procitaj malo bolje kaj se de?avalo pa bu? videl da sam i Noldoru rekao da ohladi.

    Nemam niti ni?ta protiv da se ti i Fru svaðate ili kaj god, va?a stvar. Ali imam protiv da netko govori o necemu o cemu nema pojma samo zato da bi skupio/la ?to vi?e postova.

    Vec smo imali takvih problema s nekim idiotima, pa vas molim da pripazite.

     
  4. Slyk1988

    Slyk1988 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2005
    lol. nadam se da ovo niko nije vidio. prvo birga me za broj zvijezdica. dosao sam se zabavljat
    2. ja i fru-fru smo uvijek ovakvi. ako vam to smeta kazite. sumnjam da cemo se popravit, ali kazite
    3. ako nekome smetam neka to kaze i mene vise nema. ionako trazim forum o Amberu!
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ne, ne, ne. Nikome ti ne smeta?, Slyk. Nemoj krivo shvatiti. [face_peace] Ti si legenda i mo?da moj buduci kolega PMFovac. ;)
    Jedino ?to ljudima ovdje smeta je Fruov nacin postanja. Vi se zajebavajte ako hocete, to moji problem nije, ali kad su neke rasprave i ako Fru u tom slucaju nema pojma o cemu je rijec neka ne posta ni?ta jer to se zove spam ukoliko s time niste upoznati.
     
  6. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Hmm...

    E pa, da svi budu sretni i zadovoljni, mislim da je do?lo do nesporazuma.

    @Oliver; nitko se ne ljuti na tebe.
    @Noldor; Fru je postao na krivom mjestu u krivo vrijeme ali ne vjerujem da je jedan od onih lovaca na postove.
    @Fru; tocno, jesi postao ne?to ?to nije imalo veze s vezom, pa slijedeci put pripazi ili odi u Jedi Council Community gdje ce? naci ne-SW tema u izobilju.


    I Slyk, mislim da si ti ok osoba, ali pazi malo. "Svi mi koji mislimo da je SW najveca stvar na svijetu" imamo neka mi?ljenja koja ovdje dijelimo.
    SW i nije najva?nija stvar na svijetu, ali ovdje, na http://boards.theforce.net jest najva?nija stvar. Ovo jest mjesto za Star Wars fanove.


    U potpunosti se sla?em.

    @Deciple; Fru je n00b ovdje pa vjerojatno nije ni znao ?to radi. Upozorila sam ga.
     
  7. Slyk1988

    Slyk1988 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2005
    tek tolko, Fru je uvijek takav i on se nikada nece promijenit! nebih volio kad bi se on promjenio! tip je car kad ga se malo bolje upozna
     
  8. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Bio car ili ne, u ?ivotu se treba pridr?avati pravila.
     
  9. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Bio car ili ne, u ?ivotu se treba pridr?avati pravila.

    Tocno. No ja isto poznajem ovog lika i vjerujem da nije mislio lo?e.
    U buduce ce pripaziti kad razgovara s drugima na netu, a ti Oliver bi isto mogao smanjiti narav jer i sam vidi? da nitko nema ni?ta protiv tebe.

    Vjerujem da je ovime stvar rije?ena. [face_plain] Se svi sla?u?
     
  10. Slyk1988

    Slyk1988 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2005
    neznam bas. jos samo trebamo cuti Fru-a. iz pouzdanih izvora znam da ce se manje pojavljivati
     
  11. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    neznam bas. jos samo trebamo cuti Fru-a. iz pouzdanih izvora znam da ce se manje pojavljivati

    Radite ?to vas je volja, samo da bude mir.
     
  12. FruFru

    FruFru Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2005
    So if peace is what you want, then peace there shall be.

    And peace will be... (sto se mene tice)
     
  13. Slyk1988

    Slyk1988 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2005
    ovaj thread je postao uklet ili sta?????

    proslo je vec mjesec dana kako smo se skoro pobili........
    samo se zezam!

    vidim da imamo krcmu!
     
Thread Status:
Not open for further replies.