main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Star Wars ep III

Discussion in 'Archive: Romania' started by Cobu, Jan 4, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Mara ai putea sa afli cumva pentru sambata 21 mai, care sunt orele de reprezentatie la cinematograf in TM? Incepand de dimineata.
     
  2. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Va spun maine.
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
  4. CONSTANTINESCU

    CONSTANTINESCU Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Apr 16, 2005
    Hellow ce mai faceti voi . Imi cer scuze ca nu am mai intrat pe chat dar am avut multa treaba si nu am avut cand. Despre ep III ce sa spun am luat scriptul oficial si am luat si videoclipul " a hero falls" . Am citit scenariul si e superb. O sa fie cel mai reusit . Mi-am luat bilete pentru 20 mai la ora 14 , astia de la Multiplex nu stiau ca o sa fie si pe 19 mai la ora 22:00 dar asta e o zi in plus sau in minus ce conteaza. Altceva , voi ce mai ziceti. Sergiu zilele astea o sa-ti pun la posta vre-o 8 CD uri OK. Vorbim la telefon.
     
  5. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Tocmai am vazut-o pe Natalie Portman la o conferinta de presa si s-a tuns scurt scurt de tot gen Sinead O'Connor AND SHE STILL LOOKS HOT! :)

    M-am prapadit de ras cand comentatorul a zis Samuel L Jackson, Natalie Portman, Hayden Christensen si George Michael.
    Probabil era incantat ca a zis calumea Hayden Christensen si nu s-a mai obosit sa tina minte George Lucas. Lucas... Michael. Tot aia e. :)
     
  6. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    A fost pe stirile de pe CNN? Am vazut si eu ceva, dar n-am prins de la inceput, oricum am vazut-o si eu pe Portman cheala. Mi-a placut si colectia tipului aluia...Cool!
     
  7. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Nu. Asta a fost pe Cultural, postul oamenilor inteligenti. :D
     
  8. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Din pacate nici macar la cinematograf nu sunt afisate orele de difuzare a programului viitor. Acum ruleaza Constantine si orele sunt: 11, 13,30, 16, 18,30 si 21. Pretul unui bilet este 60.000 lei (dar probabil ca la ROTS va fi ceva mai mult, asa fac de obicei la filmele despre care se stie ca vor avea incasari mari). Orele cred ca vor fi aceleasi.
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Mersi Mara, se pare ca aceste ore sunt si cele care apar in ziarul Agenda.
     
Thread Status:
Not open for further replies.