main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Stara, Oryginalna Trylogia na DVD (OT on DVD)

Discussion in 'Archive: Poland' started by RRS-1980, Jun 29, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    Dla bywalców Bastionu czy ICO to pewnie nie nowosc ale nie zaszkodzi napisac:

    www.originaltrilogy.com

    Jakis czas temu Luca$ powiedzial, ze Stara Trylogia to tylko "work-in-progress" a Special Edition bardziej odpowiada jego wizji. Oswiadczyl tez, ze zamierza wydac 2 trylogie, w tym stara w Super Special Edition, która ma poprawic continuity w odniesieniu do Prequeli.

    Nadmienil tez, ze nie ma zamiaru wydawac oryginalnej, starej trylogii na DVD.


    Fani na calym swiecie sa przerazeni, bo oryginalna forma w jakiej widzieli swe ukochane filmy moze pójsc w niepamiec. Kasety VHS zniszczeja, LaserDisc to przezytek - pozostanie tylko wersja SSE...

    Jay Sylvester zalozyl strone, na której znajduje sie petycja do George'a aby skruszal i zmienil zdanie. Dlatego tez zapraszam wszystkich by tak jak ja podpisali petycje i dolaczyli do przeszlo 33000 fanow na calym swiecie, którzy tesknia za urokiem dawnych lat.

    Wiem, ze DVD w Polsce to jeszcze nie standard (sam nie mam :( ),ale nie zaszkodzi odddac swój glos w slusznej sprawie...

    www.originaltrilogy.com


    Thread na TF.N
     
  2. MikevonSith

    MikevonSith Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Jesli mam byc szczery to powiem, ze w sumie i dobrze, ze nie bedzie pewnie oryginalnej trylogii na DVD, bo co by tu nie mowic, SE jest 100x lepsza. (mimo wszystko wyslalem petycje 8) )Jedyna rzecz, na ktorej mi zalezy to aby Lucas wkrecil w Trylogie na DVD jakies nowe dodatkowe sceny :)
     
  3. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    SE jest 100x lepsza????????????
    NIEWIERNY!!!



    :D :D :D ;)
     
  4. anor

    anor Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ja uwa¿am, ¿e powinny byæ obie, bo m³odsi i starsi powinni byæ zadowoleni a Lucas przynajmneij mia³by wiêcej kasy, bo przecie¿ wydania by³yby dwa razy wiêksze:eek:
     
  5. LordDarthSidious

    LordDarthSidious Jedi Master

    Registered:
    Sep 23, 2002
    Lepsza?? W jakim ?wiecie ty ¿yjesz....

    Jak kto? lubi efekty to ma nowe epizody... poprawka efektow w starej to nie byl dobry pomysl. Pal licho sama poprawke, ale po co bylo wycinac sceny?? przemontowywac niektore... np. czemu skrocono troche pojedynek Obi-wana i Vadera - bo nieodpowiada wspolczesnej szybkiej akcji. Itp. moim zdaniem tam bylo za duzo zmian wzgledem oryginalu. Nie mam nic przeciw dodawaniu nowych scen i ujec, ale przerabianie np. ujec z Hanem Solo itp. to juz mi sie nie do konca podoba. Chyba jestem tradycjonalista.

    No i zmiana muzyki w ROTJ - zwlaszcza tej koncowej. Powinny byc dwie. Zreszta ja w domu SE nie mam. Mam tylko zwykla trylogie. Jak by byly 2 na DVD to i tak pewnie 2 bym kupil.
     
  6. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Sorka ale jestem za SE starej trylogii. Bardziej mi sie podoba od starej wersji.
     
  7. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    Ech... De gustibus not est disputandum...
     
  8. Jedi-Adam

    Jedi-Adam Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    EE to raczej ze SE jest o 100 % lepsza od orginalnej trylogi a czemu ? to jest to samo tylko pelniejsza... Kilka scen sprawilo ze film jest kompletny i taki jak LUCAS pewnie sobie wymarzyl... Wiec dla mnie oczywiscie stara trylogie to wersja specjalna ;) wiec nie widze sensu ogladac stara trylogie nie specjalna bez nowych scen bo przeciez to jest to samo tylko z nowymi scenami ;) Ale i tak pewnie LUCAS zrobi tak ze zrobi wersja super speecjalna na DVD z scenami ktore polacza nowe z stara trylogia:] hihi
     
  9. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    ...rece opadaja... :(
     
  10. Jedi_Darklighter

    Jedi_Darklighter Jedi Youngling

    Registered:
    Apr 29, 2003
    Doceniam trud jaki wlozyli ludzie z ILM w poprawienie efektow--->bitwa na Hoth (brak przezroczystosci pojazdow), wjazd do Mos Eisley, Sarlacc, ktory byl czyms wiecej niz tylko dziura z jedna ruchoma macka. No i oczywiscie ucieczka Sokola Millenium z Mos Eisley :D. Szkoda tylko, ze w SE nie zamieszczono wszystkich wycietych scen.
    Jest jednak jedna scena, ktorej nie cierpie: gdy Greedo strzela pierwszy do Hana. Spudlowac z takiej odleglosci??? Ta scena jest tak nierealistyczna, ze az rece opadaja. Tu punkt dla oryginalnej wersji. Lucas twierdzil, ze scena z OT ukazywala Hana jako morderce o zimnej krwi, dlatego to zmienil.
     
  11. _Jedi-Hunter_

    _Jedi-Hunter_ Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Obie wersje nikomu nie zaszkodz¹, a wileu bêdzie zadowolonych wiêc w czym problem?
     
  12. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja tam sie wychowa³em na SE ale podpisac petycje i moze sobie kupic oryginal na DVD nie zaszkodzi
     
  13. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    Petycja ma juz ponad 40 000 pospisów - jesli jeszcze nie oddaliscie glosu... no to na co czekacie? ;)
     
  14. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Nawet ja zrobilem to juz dawno dawno temu (...) :D :D :D :D
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A ja nie pamietam juz czy podpisalem, czy nie :(
     
  16. WILAJOS

    WILAJOS Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Ja wiem, ze napewno sie podpisalem ...
     
Thread Status:
Not open for further replies.