main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Stronka FFPL

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Aug 18, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Musze wam powiezdiec w sekrecie, ze pracuje nad stronka dla naszego boarda. takie cos informacyjne, z gdzie beda wszystkie regulaminy do konkursow, zbior ciekawych linkow, jakies informacje o spotkaniach anszych etcetera :)

    Narazie moje wypociny mozecioe znalezc tutaj: http://members.lycos.co.uk/darthfizyk/ aczkolwiek zastanawiam sie nad wykupieniem serwera 20 MB z MySQL'em i/lub domeny .net albo .org :)

    Stronke zamierzam oczywiscie zrobic sam, w ramach nauki php i ewentualnie MySQL, graficznie ma przypominac forum ;) Jestem otwarty na wszelakie propozycje no i reszte obgadamy na Aldebaranie :D
     
  2. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Robisz to szczytnym celu :D (za darmola)


    WIec rob rob :D Czekamy na Efekty :D
     
  3. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Polecam www.darmoland.pl, zadnych reklam. ;)
     
  4. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Zgadzam sie na taka strone, tylko i wylacznie, gdy znajdzie sie tam osobna podstrona dotyczaca waszego mistrza konkursow(mnie, rzecz jasna...)



    :D :p
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No nie wiem, cosik g³ówna strona siê d³ugo wgrywa... hmmm...
     
  6. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Xian litosci, bo zajadow ze smiechu dostane :p :d :D
     
  7. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    To co? Bede mial swoja podstrone? Albo wogole zrobcie strone na moja czesc. :D :p
     
  8. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Pomysl dobry... tylko nie na tym pogietym lycosie :p
    Pare szczegulów graficznych wymaga z pewnoscia dopracowania... ale jestes na dobrej drodze :)
    Hmm... co do serwera... hmm... nie myslalesz, zeby umiescic na jakims malym... to tylko dwie - trzy strony przeciez ;)... hmm... miales swoja strone zdajsie... na tym serwerku bys jej nie upchal?
    PHP moze byc, ale po co od razu sql?!... chyba nie masz zamiaru robic z od razu tego portalu :D
     
  9. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    no jedna z zalet php i sql jest to ze wszystko mozna prosto gladko robic. Fakt jest tylko taki ze trzeba umiec na poczatku cos stworzyc w samym kodzie.

    No ja nie mam nic przeciwko, a bedzie tam jakeis forum? ;) :p [face_devil]
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    na moim, tam gdzie kiedys bylo TJT, sie nie da nie ma php, a dodanie php za drogo wyjdzie ;p
    MySQL jest po to, zebym sie nauczyl, a Forum mamy tutaj, wiec po co nam jeszcze jedno? he? Nie mam zamiaru robic jak Hamerykance, ze zakladaja strony dla FanForcow, i jeszcze wlasne fora, a potem nazekaja, ze sie FanForce sypie :p
     
  11. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    No to zrób ladna stronke w DHTMLu wykozystaj mozliwosci CSS2 i (z)Javy :p ;)
    PHP i sqlem to siÄ™ na wlasnym kompie bawie, a stronki w dhtmlu robie ;)
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nic z tego, wole poznac php i sql ;) bardziej mnie ciekawi niz DHTML :)
     
  13. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... mikt ci nie broni zapoznawac sie z php i sql... ja tez eksperymentuje, ale robie to na wlasnym kompie :p nie uwazam za dobry pomysl wykozystywania innych jako króliki doswiadczalne :p ;) :)
     
  14. navar

    navar Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 25, 2003
    Idea zalozenia strony forum nie jest zla...
    Ale wg mnie to HTML by wystarczyl. A do nauki PHP mozna stworzyc cos wiekrzego... Radze pomysle troszki nad zagadnieniem...
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Niby mozna cos wiekszego, ale to akurat mam pod reka, i mam przynajmniej cel, bo strone dla samej nauki... probowalem kiedys, i nie bardzo mi wychodzilo :)
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, jest w Polskiej wersji Help, znaczy sie Wskazowki i Pomoc, z deka nieaktualny poki co. przeglosowanie, jak to powinno wygladac i jakie punkty wskazowek dodac, zapraszam do odpowiedniego tematu, pod tytulem.
    Regulamin Konkursu wrzuce niebawem, jakoze caly plik z wprowadzonymi zmianami zostal we Wroclawiu ;)

    Jako rownierz prosze kogos o pomoc w pisaniu tekstow i informacji, szczegolnie dla wersji Angielskiej :)

    Oprocz tego, czekam na wasze pomysly :)
     
  17. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    hmm... mój pomysl widziales juz gdzieindziej :p zrób galerie z facjatami :p ;)
     
  18. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    moj tez znasz.. zrob forum do tej strony ;) :p
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Thon, twoj pomysl jest... bez sensu, Forum juz jest :p
     
  20. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    wiem... i takie bylo jego zalozenie [face_cowboy]
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, dla zainteresowanych powiem, ze juz mam (u siebie na HDD) wersje strony ze spisem Czlonków FanForce Poland ;) niedlugo byc moze opublikuje, narazie do celów testowych do bazy danych zostalem wpisany ja i Chimpo ;)
    teraz musze popracowac nad wygladem itede :)
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    dobra, mozecie juz zobaczyc moje wypociny pod powyzszym adresem z pierwszego postu, komentarze mile widziane :D :p
    EDIT: Bylbym takze wdzieczny za podpowiedz, jakiego koloru moglbym uzyc do nieodwiedzonych linkow

    I wiecie co? szkoda, ze tam nie mozna sobie utworzyc wlasnej nazwy bazy danych i inne takie :(
     
  23. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    wolno chodzi strasznie
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Mi chodzi szybko z tego serwera :) Zreszta, ten jest tylko do pokazania wam, co robie ;)
     
  25. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, dzis wrzucilem ostatnia wersje strony na serwer, mozecie sobie oblukac, choc ciagle jest tylko z danymi malo kompletnymi no i ciagle nie moge zrobic sobie tej cholernej administracji :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.