main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Stronka FFPL

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Aug 18, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ech... zmeczylem sie... 55 tematow dodanych na stronke, na 265 wszystkich obecnych na FFP, ech... to jest wyczerpujace :p Jeszcze duzo pracy przedemna, ale to nie dzisiaj :) Moze jutro, ale dopiero wieczorem dodam kilka... niestety, Wroclaw przedemna... :(
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Geeez... ale sie namordowalem... ale juz wszystlkie, ktore byly tego warte, tematy zostaly dodane :D Nawet nie chcialo mi sie sprawdzac ile... powiem ze duzo, i nawet jeden temat Chimpek dodal :p :D
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Panie... Panowie, mam zaszczyt przedstawic wam strone FFPoland :D link jest juz nawet na górze w naglowku Forum :D

    Zapraszam do kozystania, jesli ktos chce, zeby jego dne zostaly zaktualizowane, niech da znac :)
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Poki co planuje takie oto dodatki:
    W wersji PL:
    Linki, Tablica Ogloszen ze spotkaniami...., Przewodnik jak sie zarejestrowac na Forum :)
    W wersji ENG:
    Konkursy ;)


    No i caly czas sie nad serwerem zastanawiam... ale pewnie wybiore ten z 50MB za 40 zeta rocznie...
     
  5. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Meh, dobra zlokalizowalam odpowiedni temat wkoncu :p Fizyk wprowadziles zamiesznie z tamtym topiciem z oficerami regionalnymi :p czy zostalo cos jeszcze do zrobienie czy mnie wszystko bokiem minelo? Od jutra bede mam sprawny net wiec moge wkoncu cos porobic. Juz to chyba gdzies mowilam :p deja vu czy cos :D

    EDIT: oka, przegladam sobie stronke i mam apre pytan/ uwag:

    - cos po prawym boku mi tabela sie nie cche wyswietlac i za kazdym razem jak wchodze na stronke to cala masa bledow mi wyskakuje. Ale to calkiem mozliwe ze moj komp nawala albo net nadal szwankuje czy cos
    - jak jest lista ciekawych tematów to mozliwe by bylo wyswietlanie ich wedlug tych kategorii co sa podane? Np. same Towarzyskie albo tylko Organizacyjne?
    - czy lista uzytkowników nie powinna byc alfabetycznie czy to juz za duzo zmieniania by bylo?
    - mozna by zrobic dzial gdzie nasze rozne bannery by byly? bo w sumie pare razy sie zminialy a fajnie by bylo je miec w jednym miejscu :) (przyznam sie ze chce zobaczyc ten swiateczny - Xmasowy co mielismy bo bylo wyczesany :p)
    - i nie apropos stronki tlyko cos co wczesniej chcialam sie zapytac ale zapomnialam. A wiec widzialam ze inne FF maja wlasne avatarki, czy my tez bys,y mogli miec wlasny dla FFP?

    EDIT 2: jeszcze apre uwag i komentarzy :p

    - zaraz sie wezme za tlumaczenie regulaminow, wlasnie mialam sie spytac czemu w Konkursach tak pusto :p
    - mysle ze tez fajnie bybylo miec dzial z naszymi fanowkimi pracami, a przynajmniej fanficami bo w sumei troche tego mamy :)

    EDIT 3: (chyba bije swój rekord edytowania dzisaj :p)
    moge tez sie cos tam dorzucic z kasa :)
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Sorki Hania za zamieszanie. Do zrobienia to, co pisalem powyzej :D
    Przetlumaczyc Regulaminy konkursow :D (Bedziemy mogli wypozyczac innym FanForcom pomysly :D ;) )

    I apropo Serwera, jesli nie znajdzie sie jakis dobry, fajny i darmowy, z Jagiem rozmawialem i mozemy po 10 zeta rocznie wylozyc ;), to daje nam polowe kwoty na serwer, az mi glubo pytac, ale zapytam, kto tez by mogl i chcial i ewentualnie ile sie zlozyc :)
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Handzik, pisze tutaj, zebys wiedziala, ze cos napisalem :D

    No wiec kliknij na kategorie szczegolowa, to Ci sie wyswietla tematy tylko z tej kategorii :)

    Problem z sortowaniem Czlonkow, tez jest maly, musze tylko w kodzie zmienic sposob sortowania :) W tej chwili jest wg Rangi, potem wg tego, kto pierwszy sie zarejestrowal, ale moze byc Alfabetycznie :)

    Nasze prace, poniewaz wszystko umieszczamy na Fporum, sa w dziale Opowiadania, lub Inna tworczosc, planuje dzial z banerkiem i buttonem, ale moze byc tez galeria grafiki FFPowej ;)

    Co do Avatarka FFP, fakt, niektozy maja takie... i nakladaja je CR'om... a ja bardzo lubi swoj, wiec ktos kto zna sie na grafice (i gifach) ewentualnie moze moj zmodyfikowac ;) dodajac literki FFPL :)
     
  8. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Regulamin filmowego przetlumaczylam ale dam jeszcze Mefiemu by lunkal czy wszystko oka. Z konkursem wiedzowym postaram wyrobic sie ajkso do weekendu :)

    [face_cow] Handzik®
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ok, swietnie :)
     
  10. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... apropo serva... ile miejsca potrzebujesz? Bo juz kiedys wspominalem, ze z 10 megsów moge odpalic ze swojego darmowego konta... i co ewentualnie otrzebujesz? Bo PHP i mySQL jest.
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... 10 MB powinno wystarczyc... na poczatek ;) Potrzebuje wlasnie PHP i MySQL :)
     
  12. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    ooo, ja tez potrzebuje PHP i MySQl tyle ze gdzies tak nieograniczone miejsce ;)
     
  13. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Fizyk... masz tutaj przerobionego twojego avatarka. Pozwolilem se sprobowac. Jak chcesz to se mozesz go ustawic...

    [image=http://www.starwars.3net.pl/upload/exar_kun.gif]
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    O, dzieki Thon :D Zaraz zobacze, co sie da zrobic ;)

    EDIT: Meh, szukam i szukam i znale?æ niemoge, gdzie to :p Za to znalazlwm watek, sprzed dwoch lat, w ktorym to jest napisane, ze z racji wprowadzenia 'title', rezygnuja z CR'owych icon. W zwiazku z tym, jesli ktos lubi robic ikonki moze wykonac taki charakterystyczny dla naszego FFa :D
     
  15. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    No o to mi wlasnie chodzilo, taki typowo Polski avatarek co kazdy z nas moze se wybrac! Wiem ze sa takie bo inne FF maja :D

    A z regulaminem wiedzowym jendak nie wyrobie sie do weekendu, wszystko mi sie troche w tym tyogdniu niespodziewanie pochrzanilo.

    [face_cow] Handzik®
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak, tez widzialem Hania :)

    Szkoda, ze sie z wiedzowym nie wyrobisz, ale przeboloje te strate ;) wazne, zeby bylo :)
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ech... szkoda, ze z tym serwerem Rumcajsowym nic nie wyjdzie, ech... jest niedostepny spoza jego sieci, tylko jako strona www :(
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, zostaly wprowadzone dwie poprawki:
    ServiceForce nr 1 z dnia 12 Pazdziernika 2004:
    Poprawka #1: W konkursach zostalo dodane wyswietlanie miejsc ex-equo, Ci co maja taka sama ilos punkto, zajmuja to samo miejsce ;)
    Poprawka #2: W panelu administracyjnym dodalem mozliwosc wyboru dlugosci logowania. Standardowo jest to godzina, lecz mozna wybarc nawet do dwoch tygodni ;) Jeszce sprawdzam, czy dziala, ale mysle, ze nie bedzie klopotu. Ucieszy to na pewno Mefika :)

    I musze powiedziec, ze w zwiazku z czestymi niedomogami kompa mojego, kolejne dodatki i poprawki nie beda zbyt szybko wprowadzane, ale mam juz zapisany ich plan :) No idopisuje tam kolejne punkty, jesli tylko pojawiaja sie pomysly ;)
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Taa... postanowilem, zeteraz w pierwszej kolejnosci stronke zrobie zgodna ze standardem HTML 4.01, i zeby zasluzyla na znaczek organizacji http://www.w3c.org :)
    I to bedzie przedmiotem przyszlego Service Packa 2 :) Moze w przyszlym tygodniu to zrobie?
     
  20. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    To sie chwali Fizyk... nareszcie cos powaznego i z sensem ;) bo naprawde malo stron zasluguje na ten znaczek... iwekszisc jest "misiowata" :p
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    chcialem zaczac robic pod xhtml, ale stwierdzilem, ze oni sami maja klopoty z tym :p dla przykladu wrzuc do validatora html wlasnie adres stronki validatora i sprawdz co wyjdzie ;) dlatego tylko pod html bede to normalizowal, przynajmniej balaganu nie bedzie ;)
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Strona glowna poprawiona i z validatowana. html i css jest ok ;) teraz kolej na reszte :)
     
  23. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No dobra a kiedy przyznasz tytul oficerom innych regionow [face_devil] ??
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    dzisiaj zmeczylem wszystkie polskie pliki :p i juz polska wersja tez jest gotowa.

    Nie dziekujcie mi wszyscy naraz :p

    Jag, tych innych oficerow? hmmm... ktorych? tych, ktozy sa zainteresowani tematem? nie ma jeszcze :(
    Mam nadzieje, ze sie niedlugo pojawia :)
     
  25. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Fizui sam zakladales temat o oficerach regionalnych [face_plain] Ustalone bylo tam:

    Ja Jag

    Ty fizu

    Hania Handzia

    Jacek Thon

    i Rumek Rumcajs

    Wszyscy z tego pamietam sie zgodzili :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.