SW Galaxies

Discussion in 'Croatia' started by Jedi_Caesar, Mar 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Da li zna itko postoji li ikakav nacin nabavljanja igranja ove igre u Zagrebu?
    Zanima me gdje bi ju mogao kupiti te gdje bih morao placati mjesecnu cijenu za server i te gluposti?
    Help!
  2. Jedi_Orion Jedi Master

star 2
    Mozda u Algoritmu? Znam da imaju na www.crovortex.com . TReba ti kreditna kartica da bi mogao placati... od staraca, npr., ako je imaju.

BTW, SWG prolazi vrlo burna razdoblja trenutacno, puuuuno ljudi je napustilo igru jer je prestala biti zanimljiva, itd. pa razmisli prije nego je kupis. :)
  3. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Hvala.Pa skinut cu si trial version pa vidjet!
    Ipak hvala!
  4. Amon_Amarth Force Ghost

star 6
    Takve se stvari obicno nabavljaju u Algoritmu. Frend mi je nabavio Warcraft i pretplatu placa preko Algoritma. Valjda je tako i za ostale MMORPG s pretplatom.
  5. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    Jesi li nabavio igru? Javi mi, ja isto igram preko neta.
  6. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Definitivno ti javim kad nabavim.
    Ajd mi reci kak si ju ti naabavio i kako placas sve to i kakva ti je igra...?

Edit:.... i koliko si dao za game i koliko placas mjesecno.Ak ti nije problem napisi.Zahvaljujem unaprijed.
  7. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4

Koliko ja znam u Hrv postoje "retaileri" za igre poput WoWa i Guild Warsa ali za SW:galaxies ne....
  8. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Dok se ne dogovorim sa starcima oko igre igram drugu MMORPG igru samo sto je ova potpuno FREE(samo ju moras skinut s neta(cca 500MB)) i guba je..

Zove se Silkroad i evo linka za skinut igru i usput sve saznat o njoj...

Silkroad Link Bas Ovdje

Ako netko planira igrat neka napravi charactera na serveru Troy pa nek mi se javi......
  9. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Moze samo savjet?
    Narucit cu si SW Galaxies pa me zanima da odmah sve narucim i sve instaliram cim dobijem ili da kupim samo AN Emoire Divided pa da prvo malo igram to pa onda kupim i instaliram Jump To Lightspeed pa rage of the wookies...?
    Ima li kakve veze ako pocnem igru sa dvije expanzije ili samo sa An Empire Divided.Oce li to utjecat na tezinu razvijanja lika i to ili je posve isto samo sto mogu posjetit vise mjesta i vise questova obavit?

10. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    Tu ti bas nemogu pomoci jer imam samo An Empire Divided.
    Mislim da sa vise ekspanzija mozes lakse razviti charactera. Logicki, imas veci izbor ako imas vise questova i NPCova, ali nisam posve siguran.
  11. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Pocinjem igrati od nedjelje,pa reci na kojem si serveru(ako ih uopce ima vise) da mozemo zajedno igrati.
    Pocet cu samo sa An Empire Divided pa cu kasnije rokat expanzije..
  12. Deciple_of_Malak Jedi Master

star 4
    Ja sam malo razmi?ljao nabavku ekspanzije i frend ka?e da je Jump to lightspeed prilicno lo? tako da nebum tro?il pare na to i budem odmah uzeo Wookije.
  13. Jedi_Caesar Force Ghost

star 4
    Ja sam uzeo onu u kojoj dobijes An Empire Divided,Jump to Lightspeed i Rage of the Wookies.
    Frend mi je dao DVD kako je on zapeo na WoWu,pa ne igra SWG.
  14. Svebor Jedi Knight

star 1
    Ja sam bio igrao na piratskom serveru 55Pow. Igra je zanimljiva u pocetku, ali onda poslije malo dosadi za razliku of WOWa koji te stvarno moze drzati zagrijanim mjesecima. Pokusavam se odviknuti. ;)
Thread Status:
Not open for further replies.