main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Swieta...

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Dec 6, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    [image=http://www.extremefunnyhumor.com/Picz/Christmas_Monkey.jpg]

    Temat zwiazany ze swietami, czyli chce widziec zdjecia waszych choinek, wiedziec jakie prezenty zescie zdobyli (albo chcecie zdobyc), co was wkurza a co lubicie w te swieta i reszte badziew na ten temat.

    U mnie, poniewaz mama wyjezdza na swieta, to robimy wszystko wczesnie w tym roku bo chciala sie jeszcze nimi naciesyzc. Wiec praktycznie wszystko jest juz gotowe jest, choinka ubrana, dekoracje i swiatelka pouwieszane, prezenty w wiekszosci pokupowane (tylko trza popakowac) i pierniki porobione (chociaz jeszcze sa troszeczke twardawe i nie koneicznie nadaja sie do spozycia ;) )

    PS. Happy Mikolajki wszystkim :D

    [image=http://www.funny-funny-pictures.com/dp/files/1-293.jpg]

    [face_cow]
     
  2. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    a mozna wpasc ? :D
     
  3. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Mefi... ty lepiej nie wpadaj... za mlody jestes ;) :D W zupelnosci wystarczy jesli przyjdziesz :D
     
  4. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Mnie w tym roku ominie rzecz, której w swietach nie cierpie czyli generalne sprzatanie. Pracuje w Wigilie do 14:00 i mam spokój :)
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A nam specjalnie wolne zrobili na ta okazje na uczenlni... :( I mam dwa tygodnie ferii swiatecznych! :(

    No, ale... i znowu beda uszka z barszczykiem.... mniam! :D No i juz nie wspominajac o innych przysmakach... :D
     
  6. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Daj spokoj, ja juz nie moge sie tego doczekac :D
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Karp pieczony, karp w galarecie, pierogi z kapusta, (barszczyk z uczkami), galareta z nozek, serniki, pierniki, mazurki (a nie to chyba na wielkanoc?), i inne rozne takie, ktorych nie pamietam :D
     
  8. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ech...

    Zapomniales o prezentach :p [face_plain]
     
  9. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    ach tak, swieta... mily radosny czas, podczas którego spotyka sie rodzina obrzydzajac sobie, a najbardziej mi udawaniem radosnego swiatecznego czasu i dawaniem zupelnie irracjonalnych, tudziez zupelnie niepotrzebnych i glupich prezentów, których potem nawet na allegro nikt nie chce kupic [face_plain]
    Nie mozna zapominac o mnóstwie zarcia, które po prostu trzeba zjesc tylko po to, zeby nastepnego dnia uslyszec, ze jest sie grubym, ze znowu sie przytylo. Do tego bezdenne, wciaz powtarzajace sie sytuacje i pytania, które za kazdym razem przyblizaja czlowieka do autodestrukcji, wzglednie wybicia calej familii i zostania skazancem. Nie mozna zapominac o tych samych filmach w tv przeplatanych w zasadzie tymi samymi reklamami. Do tego przedswiateczne porzadki, których oczywiscie nie zrobi nikt oprócz ciebie samego. O wierze/wierzeniach juz nie wspomne...
    Takze wesolych przytlaczajacych swiat zycze wszystkim juz teraz, a sam ide rzygac. Tylko 3 tygodnie

    edit: nie wspomnialem o choince, ale ona akurat jest w miare fajna pomijajac jej zakup i balagan jaki pozostawia
     
  10. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja dodam komentarz ja bede wstanie :p Nie chce mi sie myslec :p
     
  11. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Widze Mefi, ze masz identyczne podejscie do swiat co ja :/
     
  12. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Tak... im czlowiek ma wiecej lat tym bardziej nie lubi swiat... jak sobie pomysle o rodzince, zarciu i wspanialych prezentach typu 27 dezodorant i 58 czapka to mnie skreca...
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    O! dezodorant mi sie konczy.... ej no... nie moze byc zle... swieta, rodzina... przeciez nie te dezodoranty i czapki sa wazne :p
     
  14. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Taa, ale jak dostanê w tym roku kolejny, to zrobie z niego pochodnie podpalajac przy okazji kolejna czapke :D
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No widzisz... :D zawsze to jakas radosc :D
     
  16. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Boshe musicie zmieniac te avatarki? wszyscy zaczynaja mi sie mylic. Raz macie taki, pozniej inny, az mi sie cos z oczami robi :(
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Swieta Ida Thonik... :D tez zmien :D :p
     
  18. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    I po co mam zmieniac? Po to zebym pozniej nie mogl siebie samego znalezc? :p
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Przynajmniej nie bedziesz sie wstydzil za swoje posty :p
     
  20. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Pozwolilem sobie dzis odreagowac nadchodzace swieta :D

    Walka na arenie!

    falcon atakuje mikolaj , rany: 5.8 (pozosta³o: 10.7)
    mikolaj atakuje falcon , rany: 5.2 (pozosta³o: 20.55)
    falcon atakuje mikolaj , rany: 6.3 (pozosta³o: 4.4)
    mikolaj atakuje falcon , rany: 5.7 (pozosta³o: 14.85)
    falcon zabija mikolaj

    Jeste? zwyciêzc¹!
     
  21. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Wiecie co straszne macie nastawienia do swiat [face_plain]



    Kazdy ma problemy, nie wiem z czego to wynika [face_plain] Ale co tu piszecie jest conajmniej glupie [face_plain]


    Nie doceniacie tego co macie [face_plain] Wiecie ile osob nie bedzie mial swiat bo sa sami. Swieta sa po to zeby sobie odpoczac, z premydytacja oddac sie slodkiemu lenistwu...

    Mefi, Falcon nie badzie pesymistami. Bedzie lepiej :)
     
  22. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    ano, dobrze Jag gadasz :) trzeba sie cieszyc :)

    u nas beda to pierwsze swieta z fruwajacym bzyczkiem :) bo generalnie to juz drugie, tyle ze w poprzednie siedziala w brzuszku jeszcze ;)

    ha, mam juz stroj mikolaja i zaczynam rozgladac sie za prezentami. wszystkie sklepy z zabawkami moje :D spedzimy te swieta u rodzicow agatki. tesciow mam wporzo ;)

    nie omieszkam tez wpasc w zadume i porozmawiac z Wielkim Adminem tego i innych swiatow ;) podjesc troche, bo przeca mizerniem wygladam :D

    i pewnie porobie kilka innych rzeczy mniej lub bardziej zwiazanych ze swietami ;)

    tak to sie wlasnie zapowiada u Herbatnikow ;)
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dokladnie Herbu, trza sie cieszyc z tego co mamy, poki to jeszcze mamy! :)

    Slodkie lenistwo, przekomazanie sie z rodzina... ach... :D i zarcie, znowu bedzie mozna cos smacznego i duzo zjesc... (barszczyk z uszkami :D)
     
  24. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    wiem, ze powinienem sie cieszyæ, ze spotkam sie z rodzina (to akurat jeden z +), najem sie dobrych rzeczy (to niekoniecznie, moglbym sie zywic dozylnie)
    i wogolw, ze mam co ejsci i gdzie spac.
    Tylko jak pomysle, ile roboty przed tymi swietami mam to mnie przeraza. I nie, nie zamierzam gotowac nic samemu, ale bedac jedynym facetem w duzym domu, to roznych rzeczy do zrobienia znajdzie sie mnostwo :(
    N awidok lampek choinkowych, w ktorych przepalila sie 1 ¿aroweczka (zawsze ostatnia spraewdzana) to dostaje bialej goraczki :/
    Co do prezentow to fajnie jest dostawac (chocby z aduza pizame albo kolejny deo), jeszcze lepiej dawac, tylko gorzej jak trzeba dla kazdego cos wykombinowac, nie majac prawie kasy...
    A co do leniuchowania, to nie za bardzo, bo termin inzynierki bliski i juz mnie stres bierze z tewgo powodu
    Widze,ze chyba moj dol sie powieksza :/
    moze kiedys bedzie lepiej...

    Niemniej, zycze wszytskim (naprawde szczerze) jak najfajniejszych swiat, spokoju , wyzerki, super prezentow i czego tylko oczekujecie po tych siwetach :D



     
  25. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ech... i pomyslec, ze mnie to tez czeka niedlugo... brrr... i jeszcze specjalnie dali nam duzo wolnego, zebysmypojechali do domu sprzatac! :(

    Ale... jakos to bedzie :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.