main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Szczesliwego nowego... (happy new...whatever)

Discussion in 'Archive: Poland' started by Damarcus, Jan 1, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Yo, wlasnie wstalem i chcialem was zapytac. Jak wam minal sylwester? Czego spodziewacie w nowym roku i moze zdradzicie jakie macie postanowienia?

    Ok ja zaczne. Sylwek ogolnie byl oki poza jednym malym incydentem, jak to wychadzac z kibla dostalem z basi w zeby (naszczescie koles rozwalil sobie o nie czolo) wiec teraz oprocz kaca lecze tez siniaki.

    Czego sie spodziewam po nowym roku ?? W sumie niczego. Bedzie taki sam syfiasty jak poprzednie w sumie z jednej strony zazdroszcze Handzi tej emigracji. U niej przynajmniej cieplo. Ogolnie mam jakas depreche.

    Co do postanowien to zucam fajki. Dzis jest "day one"

    Wish me luck.

    Wszystkiego naj w nowym roku !!
    3majcie sie
     
  2. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Wow, no Damarcus trzymam kciuki!

    Ja mam na ten rok super horoskop, wiec jestem pelna optymizmu co do nadchodzacego roku. :D
    A tak na serio, to obawiam sie tylko sesji, ktora juz za miesiac, a potem bedzie naprawde extra! Zapowiada sie rok pelen nowych doswiadczen 8-}, pieniazkow [face_money_eyes] i byc moze super podrozy ]-}.

    Zycze Wam wszystkim, zeby spelnily sie Wasze marzenia w 2006 roku!!!
    [:D][:D][:D]
     
  3. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Super Damarcus... wreszcie przestaniesz mi dymic przed nosem na spotkaniach :p. Powodzenia :)

    Na sylwku bylo fajnie... nie wliczajac malego incydentu ze mna w glownej roli ;)... ale pozniej sie poprawilem wiec chyba innym tez bylo fajnie :D. A co do Nowego Roku to mam andzieje ze bedize dobrze, raczej optymistycznie do niego podchodze. Mam duzo roboty przed soba :).

    Takze wszystkiego dobrego w Nowym Roku!! [:D][:D][:D][:D]
     
  4. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Slwestwer byl super :D Normalnie taka impreza i po imprezie ohhh normalnie az nie chcialem zeby ta noc sie skonczyla ;)

    A horoskop to normalnie kazdy ma dobry :p CZy ktos widzial zly horoskop ??
     
  5. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    hmm, sylwek bardzo ciekawy :D
    Plany ? Przezyc ten rok lepiej niz poprzedni i wyjasnic kilka zyciowych rzeczy - tyle.
     
  6. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Sylwek? Najlepszy w moim zyciu, swietna imprezka. :D

    Tylko ze dzisiaj umieram. :p
     
  7. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Postanowienie noworoczne - nie bede myc zebow!

    [face_laugh][face_laugh][face_laugh]


    Thon, jak Damarcus moze Ci dymic przed nosem?[face_thinking]
     
  8. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Taki plan to ja mam zawsze :p
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No, Damarcus...Zycze ci powodzenia w postanowieniu :p

    Ja osobiscie mam nadzieje wypracowac sobie kiedys troche aktywnej masy ciala ;-)

    No to najlepszego wsyzstkim! :)
     
  10. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    No, poza tym, ze boli mnie dupa, to ok :p
    Powtorka z rozrywki - 4 lata temu w Sylwestra wywinelam takiego orla, ze zbilam sobie kosc ogonowa i przez dwa tygodnie chodzilam jak kaleka :p
    .
    W tym roku to samo, tylko ze glebencje zaliczylam z wlasnej woli ku krotochwili - tak sie na snieg do tylu spontanicznie rzucilam :p co najdziwniejsze, rabnelam sie przy tym porzadnie w leb i przez chwile sie nawet zastanawialam, czy Nowy Rok mi wstrzasu mozgu nie przyniesie, a dzis z rana sie okazalo, ze glowa mnie nie boli (naczy, od tego rabniecia, bo tak boga a prawda to mnie bolala :p ), natomiast koncowy odcinek kregoslupa protestuje przy kazdym ruchu [face_plain]
    I mam kaszel do tego - a jak kaszle, to mnie wszystko boli [face_plain] Ale i tak jest dobrze, bo wczoraj o tej porze wygladalo na to, ze dzis nie bede mogla mowic :p
    Poza tym w drodze powrotnej zepsul mi sie suwak od spodni i cala droge spedzilam trzymajac je w garsci, zeby nie spadly :p na szczescie, mialam na nich sukienke wiec chociaz tyle, ze nie bylo nic widac :p
    I zgubilam jeden kolczyk z nosa i noz [face_plain]
    A poza tym bylo cacy :)
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    FFaniu, ty w nosie noze trzymasz? :eek:
    A co do mowienia... to nie taka tragedia by byla, my i tak tylko piszemy :p
     
  12. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    No a nie wiedziales, ze noze sie najlepiej w nosie trzyma? Masz wtedy obie raczki wolne :D
    Nie wiem - Wy moze i tylko piszecie, ale ja mam jutro do szkoly dwie prezentacje, referat i warsztaty z tlumaczenia ustnego, wiec... hm...[face_thinking]
    .
    .
    ... moze to przeziebienie to jest jakies wyjscie? :D (ide potarzac sie w sniegu :p )
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ha! swietny pomysl :D
     
  14. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Arg trzeci dzien bez peta... trzymam sie ... jeszcze

    siniaki po sylwku powoli schodza...

    A co do uczelni to zrobilem sobie tydzien wolnwgo przed sesja poucze sie troszke w domku a wroce do Lublina dopiero w przysz³ym tygodniu. [face_mischief] Bestia ze mnie co nie ??

    FF zawsze na imprezy bierzesz noze i transportujesz je w nosie ?? Nie ufasz znajomym czy boisz sie wracac ?? [face_thinking]
     
  15. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ja mam tylko nadzieje ze 2006 bedzie choc troche lepszy od 2005. Moge szczerze powiedziec, bez przesady, ze 2005 byl najgorszym rokiem mego zycia (szczegolnie ostatnie pare miesiecy) pod kazdym mozliwym wzgledem. Teraz moze byc tylko lepiej prawda?
     
  16. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    ech, nowy rok i tandeta po staremu
    i tak nie bedzie lepszy, byle by nie byl gorszy tylko....
     
  17. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    ja mam takie same wspominki i nadzieje, co Hania [face_plain]
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No, trzymaj sie tam Damarcus :p

    Handziku... nie pytaj, bo Ci ktos odpowie :p
     
  19. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    No wlasnie liczylam na troche pocieszenia a widze ze ogolnie spotkanie anonimopwych pesymistów sie dobralo :p
     
  20. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Haniu, misiaczku [face_mischief]. Pamietaj, zawsze moze byc lepiej, a sama stwierdzilas ze gorzej byc nie moze wiec na bank bedzie lepiej :D trzeba tylko myszlec pozytywnie

    Masz tu ode mnie wielkiego huggersa na pocieszenie i trzymaj sie dzielnie [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D]
     
  21. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    myslisz, ze juz sie przekoalila ? [face_thinking]
     
  22. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Pewnie weszla z nimi w koalicje [face_mischief]
    A w ogole to 3mam kciuki za Damarcusa tez i huggersuje tez wszystkich noworocznie, a najbardziej Handzika za wypasna kartke swiateczna[:D]
    A ja nikomu kartek ani zyczen ani na Nowy Rok ani na Swieta nie dalam, bo ... no bo tak wyszlo[face_blush] :(
     
  23. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ty nie musisz [:D]
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    [:D] ja zyczenia wyslalem, ale niewiele ;-) za to dwie kartki do anglii poszly ;-) ciekawym, czy doszly :p
     
  25. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja wysylalem smsy ale np dostalem kilka raportow z wigilii dzien przed sylwestrem :confused:

    A na nowy rok jak zaczalem smsowac to przy drugim mi sie zwiesilo i juz sie wiecej nie dalo wyslac... Mowi sie trudno [face_plain]

    [:D] [:D] <-- dla reszty :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.