TFN Romania - 5 ani

Discussion in 'Romania' started by MaraStardreamer, Sep 30, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MaraStardreamer Jedi Master

star 4
    In aceasta luna se implinesc cinci ani de la nasterea TFN Romania. Am vrut doar sa va aduc aminte :)

[image=http://img9.imageshack.us/img9/7665/cakepinkrgb.jpg]

2. SVAndrei Jedi Knight

star 5
    5 ani deja? Ce a trecut timpul....

La multi ani TFN Romania. [face_dancing]
  3. arapila Jedi Master

star 4
    serios? s-a intamplat deja?
  4. CyberFaust Jedi Padawan

star 4
    Wow! La multi ani tuturor. Nu imi vine sa cred ca sunt deja 5 ani....
  5. arapila Jedi Master

star 4
    La multi ani TFN Romania! Nu stiu de ce am impresia ca asta e ultimul an TFN ROMANIA :D
  6. Milena_Syan Jedi Master

star 4
  7. Katana_ Jedi Knight

star 3
    Trist si ciudat este ca anul asta nimeni nu a venit cu ideea unei intalniri(si cat entuziasm exista in alti ani).Ba mai mult(poate mi se pare mie), o evitam cu buna stiinta. Si ne multumim cu ideea unui reminder(care probabil nici nu ar fi existat daca Mara nu spunea nimic) si cu cate o replica seaca de "la multi ani" de parca am face febra musculara la muschii degetelor daca am scrie mai mult de 3 cuvinte.
    Nu e o critica, e doar o constatare proprie care, sincer, ma intristeaza.

Asa ca tot ce imi ramane si mie este sa-mi trantesc si eu "la multi ani-ul" si sa sper ca nu e ultimul(asta in conditiile in care vom mai avea unde posta si la anul)

Si totusi, ma intreb: unde au ramas zilele noastre de glorie? :)
  8. MaraStardreamer Jedi Master

star 4
    Poate e trist, dar ciudat nu e deloc. Asa cum spune arapila, cred ca este ultima aniversare a forumului. Vorbeam acum doua zile cu un fost membru activ, care spunea ca cel mai bun lucru care ar trebui facut este sa se inchida forumul cu ocazia acestei aniversari. Si ca poate asa unii vor regreta (macar pentru o zi, dupa care se va intoarce fiecare la treburile lui). Eu nu voiam sa-i dau dreptate, dar oricum, mult nu va mai rezista. Deja topicurile inchise au invadat prima pagina, vor mai ramane doua-trei active inainte de a se inchide de tot. Nu prea cred ca e ceva de facut in privinta asta.
  9. CyberFaust Jedi Padawan

star 4
    Eu unul as vrea sa continue, nu stiu cum s-ar putea, dar as vrea sa continue. Anul asta chiar nu ne-am intalnit toti si e pacat, am senzatia ca nici de anul nou nu apucam sa ne intalnim, sigur uni sau alti au alte planuri. Totusi, macar facem premiera filmului?
  10. arapila Jedi Master

star 4
    Ciber de intalnit, ce sa zic... cred ca fiecare stie ce probleme are fiecare... Si mie imi pare rau ca nu ne-am mai putut intalni toti, desi inca nu mi-am dat seama ce inseamna toti.

Nu stiu cat de bine ar fi sa inchidem forumul... Adica na fostii membri activi, pot sa zica ce vor. Daca vor sa se inchida forumul sa nu posteze in continuare. Exista cativa oameni care nu doresc asta si ma bucur.
  11. adriandreptate Jedi Youngling

La multi ani si Sanatate tuturor !
    De ce sa se inchida forumul ?
    Star Wars is not only the best science fiction movie ever
    it's really more than that. The Force exist !
    Now let us speak through the Force, through sparring :)
  12. angellla29 Jedi Youngling

De ce sa se inchida forumul?Star Wars nu va muri niciodata...Eu cel putin voi fii activa zilnic.
    La Multi Ani TFN!Asteptam aniversarea de 10 ani
  13. FriendlyPiranha Jedi Master

star 4
  14. CyberFaust Jedi Padawan

star 4
    Forumul nu se inchide. Aici nu sunt doar 2-3 oameni, tfn e mai mult, sunt multi membri inregistrati si sunt multi activi, angella&co. pe care eu nu ii cunosc personal dar poate apuc in viitorul apropiat daca mai facem o intalnire pe tara. (momentan incerc sa ma gandesc cum sa ''make it happen''. Forumul nu merita inchis in nici un caz pentru ca nu este doar amintirea unora (si a mea) ci inca exista, nu mai este activ dar exista aici si exista pentru toti fanii star wars si petnru toata comunitatea romaneasca, care este binevenita sa posteze pe aici cat vor, sa deschida topicuri si ocazional sa faca off-topic cu simt. La mai mare si la anu! Si abia astept aniversarea de 10 ani a forumului, sunt sigur ca va fi excelenta. Pana atunci, daca forumul se inchide se va inchide datorita lipsei absolute de activitate pe o perioada extinsa de timp, in orice caz nu va fi cerut acest lucru (macar cat timp sunt eu CR, ceea ce inca sunt aparent). Inchiderea forumului cinstit sa fiu mi se pare o dorinta tare egoista...dar nah.
    Anul asta am zis doar ''la multi ani'' dar la anul paote facem o intalnire masiva, cine stie, de voi depinde. Eu unul voi avea chef precis de ea, imi voi face timp si voi strange bani. :D
  15. Milena_Syan Jedi Master

star 4
    Cyber, is that you? :eek:

For a moment I thought you got replaced by your smarter, more mature twin. :p
  16. arapila Jedi Master

star 4
    Vai, milena.... te credeam mai draguta :d
  17. Katana_ Jedi Knight

star 3
  18. SVAndrei Jedi Knight

star 5
    Nu cred ca sa pune problema sa inchidem inca.

Daca se mai lasa cu vreo intalnire pe la Timisoara, daca ma anuntati si pe mine mai din vreme un pic, pot sa mai particip si eu. Cred ca inca mai putem salva cate ceva pe aici.
  19. arapila Jedi Master

star 4
    That's the spirit... sau ceva de genu ar zice milena in engleza... Hai sa salvam tot ce se mai poate salva :D
  20. CyberFaust Jedi Padawan

star 4
    Si vom avea tort....sau pizza facuta de catre Diana....daca mai face pizza pentru noi.
  21. jombistarkiller Jedi Youngling

star 3
    Se pare ca am imbatranit....hmmm...ce chestie[face_plain]
  22. JadenKorr Jedi Youngling

star 1
    Cu o intarziere,urez si eu La Multi Ani TFN-ului.Imi amintesc si eu prima aniversare,cand m-am intalnit si cu cei de aici si cu voi acolo.

Stiti,este trist-la noi in tara,omu nu are timp sa se ocupe de fenomenul SW,asa ca in toti acesti ani s-a stins.Nu au mai ramas decat foarte putine persoane pasionate de StarWars - pe unele persoane nu le leaga decat fenomenul SW,pe altele si prietenia.

Nu as fi de acord ca un forum,care inca este activ sa se inchida.In tot cazul,daca vom compara activitatea de aici cu cea de pe cswr....as compara cu Hong-Kong-ul pe timp de seara cu desertul saharei pe timp de zi.Sau cu China(ca numar de populatie) cu Luxemburg.Au fost doar simple observatii,ca sa fiu clar.
  23. arapila Jedi Master

star 4
    io am uitat ca-s fan star wars... naspa, nu? [face_worried]
  24. JadenKorr Jedi Youngling

star 1
    Mie a inceput de multisor sa-mi placa si Stargate.Stiti ce-am gasit interesant,o legatura intre Jedi si Antici

- ambii aveau puteri supranaturale
    - de fapt 2 legaturi,a 2-a fiind inaltarea.Primul Jedi inaltat e Qui-Gon Jinn.Al 2-lea e Obi-Wan,al 3-lea e Yoda.
Thread Status:
Not open for further replies.