Romania This is Red 5, I’m going in!

Discussion in 'Europe Discussion' started by Vic_Astro, Sep 11, 2012.

1. Vic_Astro Jedi Knight

star 3
    Ziua buna

Zic eu ca 4 ani si jumatate de pauza sunt suficienti, asa cam am venit sa vad ce mai faceti. Si am gasit parasit locul asta minunat si plin de amintiri pentru unii dintre noi.

Sunt curios daca mai viziteaza cineva, poate reusim sa organizam o sezatoare.

Forta fie cu voi!

Vic
  2. MaraStardreamer Force Ghost

star 4
    Bine te-am regasit!

Eu intru de doua - trei ori pe luna, nu stiu exact de ce... locul chiar e parasit. Ultima intalnire mai mare a fost in 2010 la Herculane, in 2011 am incercat sa ne vedem din nou dar n-a iesit nimic. Cu Cyber, Milena si Katana m-am vazut ultima oara acum o luna la nunta Milenei. In Tm am ramas doar Katana si cu mine, ceilalti si-au luat zborul pe meleaguri mai calde... sau mai reci :)
    Last edited by MaraStardreamer, Sep 20, 2012
  3. FriendlyPiranha Jedi Master

star 4
    Salutari supravietuitorilor si "casa de piatra" Milenei. Recunosc ca e o vesnicie de cand n-am mai dat pe aici. Sunt pentru sezatoare, daca se gasesc doritori.
  4. MaraStardreamer Force Ghost

star 4
    Salutari si tie.
    De sezatori s-ar putea sa mai avem parte uneori, dar ma indoiesc ca forumul va redeveni activ vreodata.
  5. arapila Force Ghost

star 4
    Uau.... nu credeam ca mai da cineva pe aici... se pare ca avem un forum nou... reconstruim comunitatea? :D
  6. CyberFaust FanForce CR FF Romania

Chapter Rep
    star 4
    Fight for the lost, gen.
  7. Milena_Syan Force Ghost

star 4
    Salut, Cyber tocmai mi-a spus ca s-a redeschis forumul - pe unde mai sunteti si cum o mai duceti? :D
    FP, pe ce continent te afli?

Multumesc de urari! :)
  8. CyberFaust FanForce CR FF Romania

Chapter Rep
    star 4
    It has always been open.
  9. Milena_Syan Force Ghost

star 4
    Ok, semantics nazi, I meant people have just re-started posting. That has not happened for quite some time.
  10. CyberFaust FanForce CR FF Romania

Chapter Rep
    star 4
    Yup... It feels like a thousand souls crying out in agony, doesn't it? I missed this.
  11. ROGUESQUAD Force Ghost

star 4
    Salutari tuturor !

Astazi am auzit (dintr-o sursa bine informata) ca nea Lucas a vandut taraba lu' Disney... si de pe bbc.com am ajuns pe TFN... si daca tot eram prin zona am zis sa vedem cum mai stau lucrurile p-aci. Mi-a luat ceva timp ca sa imi reamintesc user-ul si parola :D dar intr-un final am reusit !

Ma bucur sa vad ca lucrurile nu au murit de tot, ma bucur sa vad la lumea inca mai posteaza si de ce nu, am putea sa mai organizam din cand in cand o sezatoare.

Casa de piatra, Milena !
  12. CyberFaust FanForce CR FF Romania

Chapter Rep
    star 4
    Welcome back. Great to have you. Culmea e ca acuma avem si despre ce sa vorbim, cu ocazia deal-ului cu disney, mai ies filme, etc.
    Let the fun begin. :D
  13. FriendlyPiranha Jedi Master

star 4
    Intre timp eu, Vic si Alex am reusit sa ne intalnim la o bere in w/e. Mi-as fi dorit sa vad si alte fete, dar am inteles ca nu s-a putut... poate data viitoare.
  14. arapila Force Ghost

star 4
    alte fete? vrei sa zici ca vic si alex sunt fete? [face_worried]
  15. FriendlyPiranha Jedi Master

star 4
  16. CyberFaust FanForce CR FF Romania

Chapter Rep
    star 4
  17. Milena_Syan Force Ghost

star 4
    Deh, Cyber, whatever floats your boat :D