main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Twoje Gwiezdno-Wojenne "Ja" / Your Star Wars' ego

Discussion in 'Archive: Poland' started by Mastah_Dabroz, Jul 12, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mastah_Dabroz

    Mastah_Dabroz Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 11, 2004
    Zastanawiam sie czasem jak GW wplywa na Wasze zycie. Czy czesto czujecie sie powiazani z Waszymi ulubionymi bohaterami? (Nie ukrywam ze pomysl na temat przywiodl mi wspomniany wczesniej juz pan K. L. :p)

    -------------------

    Sometimes, I wonder how SW influences your life. Do you often feel connected with your favorite SW heroes? (I don't conceal that idea for this topic was brought by knowing mentioned before Mr K. L. :p)
     
  2. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Coz za pytanie :p GW (prosilbym uzywac skrotow SW) No coz, nie uzalezniam swojego zycie od SW :D (kogo ja chce oszukac) Ogolem zawsze mi towarzyszylo, zawsze gdzies pojawialy sie motywy. JEDI, YODA,MOC,YODA,SSD, IMPERIUM,REBELUCHY. Pomijam juz fakt ze gralem we wszystkie gry z nazwa SW. Pomijam ze wiekszasc ma w domu i ciagle do nich wracam coraz (ostatnio wzielo mnie na IMPERIONA, ah... te wakacje) Dla mnie SW jest czyms oczywistym, zawsze gdzies tam bylo i zawsze mi bedzie towarzyszy. Zawsze znajdzie sie ktos kto jest takim samym fanem Imperium co ja [face_devil] ;)


    CZy zmienilo cos w moim zyciu :D Jasne poznalem dzieki temu wielu zajefajnych ludzi, trzymam z nimi kontakt do dzis. Wielu ludzi, wiele lat, wiele ksiazek, gier, FILMOW [face_hypnotized]. Ja staram sie nie utorzsamiac z bohaterami SW....No dobra, co ja tu duzo bede mowil :p Chcialbym byc pilotem TIE-Defendera i skopac pare rebelianckich X-wingow :D (sukcesywnie daze do tego :-B )

    cdn.... :D
     
  3. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja jako pozadny Yuuzhanin lubie czesem rozwalic kilka elektronicznych rzeczy. Najgozej bylo z kompem musialem powlec go skora :D

    Nie zartuje czasem tylko dla zgrywu z jakims kumplem odwalamy jakies krzywe akcje i humor sytuacyjny

    (Stoi butelka coli na stole obaj wyciagamy w jej kierunku lapy i zaczyna sie przyciaganie Moca tylko zawsze jestesmy tak samo silni bo ani drgnie) :p

    "Your powers are week old man..."
     
  4. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Dab znasz moje podejscie do tematu. A moze nie:>

    W kazdym razie, poczatkowo wybralem Kirtana Loora jako swojego 'patrona' a to ze wzgledu, ze calkiem niezle poznalem jego historie, oraz ze hmm tak czesto nie spotykalo sie kogos o takim nicku w necie.

    Teraz mam do tej ksywki troche bardziej osobisty stosunek, ot chocby na Kira reaguje rownie dobrze jak na swoje imie;P
     
  5. Mastah_Dabroz

    Mastah_Dabroz Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 11, 2004
    Czyli w ogole :]

    Ale to tak na marginesie. :P

    Ale wpadles tu... to sukces! Kubek Mocy dla Ciebie :)
     
  6. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Ooo widze, zes sie zadomowil:>
     
  7. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No ja mowilem ze3 zostanie z nami na dluzej ;)


    Witaj po FFP-owej stronie mocy [face_devil]
     
  8. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Hehe jesli chodzi o utozsamianie... zdarza sie, szczególnie jak jestem w PAJu. A z kim sie utozsamiam? No jasne ze z Kypem Durronem :D A dlaczego? Poniewaz: a) zawsze lubilem te postac, b) zwykle stoje w opozycji do Jedi Mastera Dan Falcona (mój staly tekst: "chciales miec w PAJu Kypa Durrona to masz" :D).

    A jesli chodzi o zgrywy... najbardziel lubie stanac przed automatycznie rozsuwanymi drzwiami i machnac reka, by sie otworzyly. Zawsze dziala :D

    PS. A nawiazujac do wypowiedzi Kirtana o "reagowaniu" - ja ju¿ nawet w myslach nie nazywam samego siebie inaczej niz "Ricky" lub "Skywalkerek" :D
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    albo 'Skywalkerus', 'Rikus', 'moj kochany', 'moj sssssssskarbie'.... Glum, glum... :p :D ;)
     
  10. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Bez przesady.

    :p
     
  11. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Naczy z czym bez przesady z "glum, glum..." czy z "mojjjjj sssskkkaaaaarrrbbbbiiiiiieeeeee" :p
     
  12. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Przed automatycznie otwieranymi drzwiami, to ja tez macham lapa. Czy to jest zboczenie? :p
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No, a ja nie macham, bo wiadomo, ze machanie lapami, to tylko sciema, taki show dla niezorientowanych ;)

    Rickus, Rysiu, sssssssssskarb.... ;) no to jak inaczej siebie nazywasz? :p hmmm? :p
     
  14. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Rrrrrysiu, my prrrrecious... :p
     
  15. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Tylko "Ricky" i "Skywalkerku" :D Nigdy inaczej :p
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak, tak, oczywiscie :p A Ricky siedzi i zawija to w te sreberka :p
     
  17. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ricky zawiajasz ????? :D DAJA KAWALEK :D:D:D:D
     
  18. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Tak, tak, a Ricky i Jag siedza i zawijaja w te sreberka... :D
     
  19. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja zawijam z powolania :cool:
     
  20. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Tak, tak, a Ricky i Jag (z powolania) siedza i zawijaja w te sreberka...
     
  21. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja przynajmniej zawijam Mefi :p A ty co robisz :p ??
     
  22. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ja ? Pcham sanky :p
     
  23. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    Ricky: PS. A nawiazujac do wypowiedzi Kirtana o "reagowaniu" - ja juz nawet w myslach nie nazywam samego siebie inaczej niz "Ricky" lub "Skywalkerek"

    Ricky, ja bym sie do takiej self-tenderness nie przyznawala. Za bardzo sie rozpieszczasz... ;)

    Jeszcze mozesz sie Yuuzek nazywac w chwilach zapomnienia... ;)

    Yuuzek, nie daruje ci... :D


    A moi personalnie identyfikowac sie z Depa Billaba ;) Im mniej o mnie wiadomo, tym stosunki z otoczeniem sa zdrowsze ;)
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm mam watpliwo?ci, czy to tylko cecha Depy. Spójrz na Mace, albo innych Jedi, tam samo na Mrocznych Jedi np. Brandl z opowiesci z Imperium, jesli nikt nie wiedzial, ze wladaja mocA i sa Jedi, to nikt ich zle nie traktowal, zadnych wyzwan, puskowek, zamachow, pozatymi, ktore kazdy inny by dostal :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.