main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

U Watto - sprzedam, kupie, zamienie...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Mefistofeles, Jan 15, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Widzisz, Jagular, wez pod uwage, ze czasem sytuacja w domu zmienia sie na tyle, ze nie mozna zrobic nic innego... I wtedy wlasnie robi sie tak, ze szuka sie dla zwierzaka domu - a nie wywala do lasu czy od razu odwozi do schroniska:mad:
    Sama mam teraz w Zichenau problem, bo nie wiem, czy nie bede musiala zaczac szukac nowego domu dla mojej Leon [face_plain]
    Nawet wole o tym nie myslec, bo mi sie od razu ryczec chce - a mimo, ze tu, gdzie teraz mieszkam mam sporo miejsca na trzymanie psa, to raczej nie wchodzi to w rachube ze wzgledu na rodzine i male dzieci i alergie i takie tam...
    Nie wiem, nie chce o tym na razie myslec X(
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja tam za owczarkami niemieckimi nie przepadam, Wole inne pieski ;) I swoja droga zgadzam sie w pelni, jest to duzo lepsze rozwiazanie niz wywalanie do lasu (czesto na sznurku do drzewa! :mad: )

    Aha, co jeszcze, chociaz nie powinno sie oddawac juz wychowanych zwierzakow (wiadomo, zwierzak sie przywiazuje itd.) to jednak lepiej swiadczy to o wlascicielu, niz oddawanie polrocznych stworzen. Czesto w ten sposob na wsi mozna znalezc piekne rasowe psy, bo ktos kupil komus na gwiazdke czy inne urodziny a po miesiacu sie piesek znudzil....
     
  3. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ania, wiem jakie to straszne oddawac komus zwierzatko... ja nadal tesknie za Szarikiem ale podobno ma sie calkiem niezle i wcale nie teskni za nami... niewdziecznik :p
     
  4. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Hmmm zdarza sie... mimo wszystko ja jestem uprzedzony do glupich ludzi co porzucaja zwierzeta.... banda %$^$^#^#% i do tego zero myslenia... Popytam sie ale nic nie obiecuje.
     
Thread Status:
Not open for further replies.