main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

un nou concurs Star Wars

Discussion in 'Archive: Romania' started by sergiurusu, Nov 18, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Cred ca as vrea ca saptamana viitoare sa lansez un concurs Star wars unde ca premiu sa fie un breloc (keychain) Han Solo die-cast metal. Sper sa pot pune o poza in curand. Asta e un concurs separat de concursul de Craciun din 10 Decembrie.

    Dati-mi idee cum sa facem concursul si eu pun premiul la bataie. :)
     
  2. jedimike1970

    jedimike1970 Jedi Youngling

    Registered:
    Nov 18, 2004
    Poate scrierea unei povestiri legata de Han Solo, sau de alt personaj din universul Star Wars...
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    N-ar fi rau insa nu stiu daca membrii ar avea timp sa scrie... Sa mai vedem.

    Oricum sper ca pana luni sa pot uploada poza cu brelocul. Eu spun ca merita, deaorece arata super!
     
  4. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Bine ai venit jedimike1970 ;) noi cred ca ne stim.

    Nu uita sa te prezinti aici:

    http://boards.theforce.net/Romania/b10647/17325417/?38

    :)
     
  5. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Ideea cu scrierea unei povestiri mi se pare foarte buna, dar are totusi cateva impedimente. Daca Sergiu vrea sa fie impartial ca si la concursul de Craciun, ar trebuie ca altineva, ca Obi-Anne, de exemplu, sa desemneze castigatorul. Iar asta ar insemna ca povestirile sa fie scrise in engleza. Si nu stiu daca ea ar fi dispusa sa le citeasca. Una e sa scoti niste nume dintr-o palarie si alta e sa citesti 10 povestiri mai lungi sau mai scurte. Si sincera sa fiu, Sergiu are dreptate. Daca nimeni in afara de el nu s-a incumetat sa scrie macar 2-3 randuri la scenariul meu pentru Spaceballs, nu cred ca se vor apuca nici de scris povestiri. Desi poate ca i-ar mobiliza premiul pus la bataie... Nu stiu. Sa mai asteptam pareri.
    O idee ar fi, de vreme ce premiul pus in joc e un breloc cu Han Solo, concursul sa constea in cateva intrebari despre acest personaj. Ma mai gandesc. Poate imi vin si alte idei.
     
  6. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    daca destui oameni au scannere poate putem sa facem un desen sau ceva. :D

     
Thread Status:
Not open for further replies.