main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Un nou concurs Star Wars!

Discussion in 'Archive: Romania' started by mara_alexia, Jan 13, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Mi-a venit o idee beton. Vreau sa lansez un concurs Star Wars (si eu pot, nu doar Sergiu, de fapt cred ca oricine ar putea sa o faca). Noutatea ar fi urmatoarea: PREMIUL PE CARE IL OFER IN ACEST CONCURS ESTE O SURPRIZA! Adica nu va spun ce ofer ca premiu. Va asigur insa ca e o surpriza placuta, de care sper ca cel care va castiga se va bucura.
    Ce trebuie sa faceti ca sa intrati in concurs: va alegeti un poll din topicul meu "Idei de poll-uri" si il postati. Voi aduce topicul sus, ca sa nu cautati pe ultimele pagini, unde probabil a ajuns. Aveti grija doar sa nu alegeti un poll care a mai fost postat.
    Castigatorul va trebui sa imi trimita prin PM adresa ca sa ii pot expedia premiul.
    Nu stiu inca cine va trage la sorti castigatorul. Nu cred ca o voi ruga pe Obi-Anne, cum a facut Sergiu. S-ar putea ca baietelul meu sa faca onorurile sau, daca ma intalnesc cu Sergiu saptamana viitoare, poate o va face el. Oricum, va asigur ca tragerea la sorti va fi corecta.
    Concursul se va incheia luni, 17 ianuarie, ora 24,00.
    Va doresc mult succes!
     
  2. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    P.S. Puneti un link aici, ca sa stim cine participa la concurs. Stiti voi, "membrul xyz, ma inscriu la concurs... etc, etc.
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Aici e poll-ul meu : http://boards.theforce.net/Romania/b10647/18048789/?0

    :)
     
  4. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Aici este al meu :) http://boards.theforce.net/Romania/b10647/18048828/?0

    P.S. Vad ca si colegul meu SR-276 ( Sergiu ;) ) participa ! Ce noutate :)
     
  5. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
  6. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Nu ma luati in seama ... doar ridic topicul , ca sa il vada lumea ;)
     
  7. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Salve !
    Poll-ul e aci : http://boards.theforce.net/message.asp?topic=18054873&start=18054887
     
  8. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
  9. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Pana acum s-au inscris in concurs:
    Sergiu
    Ak-610
    ImOtHep
    SV Andrei.

    Come on, guys, nu fiti lenesi! Premiul merita cu adevarat sa participati, nu va va parea rau. Am avut anumite motive sa nu spun ce ofer ca premiu, nu e doar pentru suspans. Sergiu stie despre ce e vorba si va poate confirma ca efortul merita depus.
     
  10. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Intr-adevar premiul de la Mara merita!!!!!! Eu stiu si am deja ceea ce Mara a pus la bataie, asa ca daca eu voi castiga il voi da unuia dintre voi. Anuntati-ma aici cine vrea sa particip pentru el :)
     
  11. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu Roguesquad, membru al temutei escadrile Vagabond si al Aliantei Rebele, participant activ la distrugerea Stelei Mortii 1 si 2 si a luptei impotriva crudului Imperiu Galactic... mai zic, sau imi fac o programare la psihiatru ?
    Unde ramasesem?
    Ah, da...
    Il deleg pe domnul Sergiu Rusu sa ma reprezinte in greaua incercare de a castiga premiul pus in joc de catre Cavalerul Jedi(zic bine?) Mara Alexia.
     
  12. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Uite aci http://boards.theforce.net/message.asp?topic=18060410&start=18060424 si poll-ul meu (cel corect), de data asta am cautat sa vad daca mai exista un poll asemanator si nu am gasit nici unu.
     
  13. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Rogue,
    E in regula daca vrei ca Sergiu sa participe in concurs pentru tine, dar asta nu inseamna ca nu poti participa si pe cont propriu, in felul asta sansele tare vor fi mai mari.:)
     
  14. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    @Sergiu Ce faci ??? Iti dai seama ca daca il ajuti pe Rogue , practic ajuti rebelii ? Citez : "Eu Roguesquad, membru al temutei escadrile Vagabond si al Aliantei Rebele, participant activ la distrugerea Stelei Mortii 1 si 2 si a luptei impotriva crudului Imperiu Galactic..." . Mie imi cam miroase a tradare ! [face_laugh]

    @ROGUESQUAD Nu mai are rost sa iti faci progrmare ... e deja mult prea tirziu ... :) Pentru toti este MULT prea tirziu ...
     
  15. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mara eu sunt lenes prin definitie...
    Asa ca il las pe Sergiu sa castige pt. mine...
    AK-610 nu uita ca o parte din rebeli erau fosti imperiali...
    Si n-am inteles ce ai vrut sa spui cu "ROGUESQUAD Nu mai are rost sa iti faci programare ... e deja mult prea tirziu ... Pentru toti este MULT prea tirziu ..."
    In prezentarea de mai sus am omis sa trec si adresa mea : Hoth, Baza Ecou.
     
  16. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Pai cred ca a vrut sa spuna ca suntem deja prea dependenti de Star Wars ca sa ne mai poata ajuta vreun psihiatru in acest sens (asta in cazul in care cineva ar vrea sa fie ajutat)

    Rogue, nu-mi spune ca esti lenes! Adica esti de acord cu propunerea lui Sergiu si nu ti-e prea lene sa pui linkuri la toate topicurile de pe forum (176 parca, nu?), dar ti-e lene sa postezi un topic nou. Cine sa te creada?o_O
     
  17. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Hai Rogue, cu mine ai 2 sanse de castig!!! :) ;) Da-i si pune un poll :)
     
  18. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mara mersi pt. lamurire, eu numai dupa ce am citit postarea ta am inteles ce a vrut sa zica AK-610...
    Bine spus AK-610 !
    In ceea ce priveste participarea la concursul Marei, prefer sa am sanse egale cu restul competitorilor si pot afirma ca e chiar misto sa ii lasi pe altii sa castige pt. tine...
    Plus ca mi-e prea lene sa imi pun creierul la munca pt. crearea unui poll nou...
     
  19. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Dar nu trebuia sa itzi pui creierul la munca pt un poll ci sa alegi una din indeile Marei de poll-uri. Era chiar simplu :) !
     
  20. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Da, dar eu daca postez un thread, vreau sa postez o idee cat mai originala.
    Si pt. asta trebuie sa imi pun creierul la contributie si nu prea e placut...
     
  21. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Oricum, una peste alta, tot numai patru participanti sunt, si trebuie sa va spun ca sunt foarte dezamagita. Cred ca pana la urma voi fi nevoita sa deconspir care e premiul, sau macar sa va dau niste indicii, desi nu cred ca asta ar fi neaparat un motiv pentru care sa participati la concurs. Deocamdata va spun ca este un lucru de care stie toata lumea, putini de pe forum il au, dar toti si l-ar dori (sau ar trebui sa si-l doreasca).
    Va rog doar sa nu incepeti aici sa ghiciti despre ce este vorba, daca cineva si-a dat seama sau vrea sa stie imi poate da un PM si ii raspund.
     
  22. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Err, Un XWing in marime naturala complet functional si echipat?

    LOL
     
  23. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
    Haha, la asta ma gindeam si eu :D
     
  24. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Puteti sa-mi spuneti si mie cine de pe forum are "un X-wing in marime naturala, complet functional si echipat"?:D
     
  25. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
    Ehmmm... Luke Skywalker...?
     
Thread Status:
Not open for further replies.