main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Un nou concurs Star Wars!

Discussion in 'Archive: Romania' started by mara_alexia, Jan 13, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Uhmm.,.. sunt intr-o vrie extraordinara. Mai sunt 3 minute, mai e voie???? Repede, repede... uhaaa... hai...
    1, 2, 3... si... hop si eu cu poll-ul asta:
    http://boards.theforce.net/message.asp?topic=18083896&replies=0

    Bafta tuturor :)
     
  2. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Aaahh... ****, trebuia musai sa fie din cele propuse de tine, Mara? Uhm... abia acum am vazut. :(
    Well, that's a pitty, anyway, maybe next time.
     
  3. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Din cite stiu eu nu era obligatoriu ...asa ca stai linistit .
     
  4. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ba, nene, ca tot veni vorba :) Tu de ce nu dormi la ora asta? :)
     
  5. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Din cauza ca "vinez vanatori" pe forumuri :) Am auzit ca sunt foarte activi noaptea , asa ca ...
     
  6. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    AK, lasa-neeee... lasa-neee :D :D :D
    Oare Mara doarme la ora asta? Daca da, de ce? :) Unde? :)
    Geez, ce probleme am si eu la ora 1 noaptea :D

    Mara, cand o sa citesti randurile astea te rog sa iei in considerare, mai intai de toate, faptul ca-mi era un dor teribil de voi :) Asa ca apelez la bunavointza voastra si mai zburd si eu putin in voie printre topicurile astea :) Asa ca... scuze anticipate ca ma destrabalez intr-un mod atat de salbatic pe un thread creat de tine, cu intentii cat se poate de serioase :D
    Ma refer la threadul creat de tine cu intentii serioase. Nu ca ma destrabalez cu intentii serioase. Adica nu salbatic cu intentii serioase. Adica threadul creat de tine intr-un mod atat de salbatic. Adica... uhm... Ce ziceam?? :D

    PS. Mara, stai, ca trebuie sa-i raspund lui AK, mai suporta-ma putin. :) Ak, atat de bine vanezi vanatori care vaneaza (pfeww.. "vanezi vanatori care vaneaza"... trebuie sa mai lucrez la fraza asta) incat timp de mai bine de o luna nici nu ti-am simtit rasuflarea in ceafa :D
     
  7. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    La ora cand voi va destrabalati salbatic pe forum, eu ma uitam pe Antena 1 la un film cu avioane prabusite. A fost primul film din ultimele doua luni pe care l-am vazut de la inceput si chiar voiam sa-i vad si sfarsitul, dar din motive obiective nu s-a putut. Asa ca m-am enervat groaznic si am intrat sa ma destrabalez si eu putin de una singura pe forum.

    Vanatorule, stai linistit, esti in concurs, cu toate ca nu stiu cata nevoie ai avea TU de premiul meu. Dupa cum am spus, puteati posta orice topic sau poll doreati. Ideea cu poll-urile mele mi-a venit de la AK-610 care intreba la un moment dat in Cantina de ce nu le postez.

    Deci sa recapitulam.
    Avem in final 5 participanti:
    1. Sergiu Rusu (pentru Roguesquad - tare mi-ar fi placut sa pot pune la bataie ceva ce Sergiu nu are, sa poata castiga si el ceva, ca merita, dar ce nu are Sergiu in materie de SW?)
    2. AK-610
    3. SV Andrei
    4. ImOtHeP (uf, sper ca am scris bine, nicicum nu reusesc sa tin minte care-s majuscule si care nu-s)
    5. Vanatorul

    Ar mai fi o mica problema legata de tragerea la sorti. Nu prea imi vine sa o rog pe Obi Anne sa faca oficiile. Dati-mi o sugestie, cum sa facem? Eu as merge pe mana lui fiu-meu care are trei ani jumate, sunteti de acord? Daca nu, dati-mi o alta varianta pana maine (marti) la ora 16. Oricum, vreau ca cel tarziu maine seara sa anunt castigatorul.

    P.S. Daca mai vrea sa se inscrie cineva la concurs o mai poate face pana maine, la aceeasi ora, avand in vedere ca nu se va intampla nimic pana atunci.
     
  8. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    She's awake, she's awake :) :) Buna dimineata, domnitza :)
     
  9. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Buna dimineata si tie. Pacat ca nu avem un chat pe aici.
     
  10. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    N-avem chat dar avem Yahoo Messenger. Adica, eu am :p
    Poate o rezolvam si p'asta cu chatul, undeva, candva :)
     
  11. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Este chat pe starwars.ro. Dar nu cred ca vrei sa intri tu acolo:D
     
  12. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Personal urasc chatul si nu am fost niciodata pe chat. Ok, nu am fost eu, insa cand lucram la Radio Arad intrau prietenii mei.

    Oricum nu va faceti griji pt. spam. Asta nu e spam, si de asemenea avem un topic special pt dicutii libere. Noi suntem LIBERI!! :)
     
  13. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Avand in vedere ca nimeni nu s-a opus metodei mele de a alege castigatorul, Damian a tras la sorti numele fericitului ales acum 15 minute.

    And the winner is:

    Sergiu Rusu

    Trebuie sa marturisesc ca acum imi pare intr-adevar rau ca nu am avut un premiu de care Sergiu sa aiba nevoie, pentru ca merita intr-adevar sa castige. Pe de alta parte, ma bucur pentru Roguesquad. Sper ca el sa nu aiba obiectele care constituie premiul.
    Rogue, te rog sa-mi trimiti pe PM adresa ta completa, inclusiv codul postal nou, si in cateva zile iti voi expedia premiul. Va dura putin pentru ca am de expediat mai multe colete, si vreau sa fac un singur drum la posta.

    AK-610, nu fi trist ca nu ai castigat, tie oricum ti-am promis ca-ti trimit acelasi lucru, inainte de a-mi veni ideea cu concursul.

    Celorlalti le multumesc ca au participat si sper ca in viitor sa organizam si alte concursuri la care sa se castige premii frumoase.
     
  14. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Felicitarile mele lui Sergiu Rusu (Roguesquad)!
    Sa folosesti sanatos obiectul castigat si sa ne zica si noua Mara despre ce era vorba :D !
     
  15. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Nici un semn de la castigatorul concursului. Probabil ca se betiveste inca pe la Laptaria lui Enache, fara sa stie ca acum are un motiv in plus de bucurie.
    Cat despre premiul concursului, cred ca intr-adevar voi dezvalui misterul, nu de alta, dar s-ar putea ca Rogue sa aiba si el "obiectul" in cauza, si daca il are, poate doreste sa il cedeze cuiva mai putin norocos. Este vorba de trilogia SW pe DVD - editia septembrie 2004 (inclusiv discul bonus).
     
  16. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Felicitari catre mine!!!! :D Trebuie sa recunosc ca e prima data cand castig ceva la un concurs!! EXCELLENT!!!!!!!! Am mai castigat ceva muzica acum cativa ani dar a fost o eroare la radio etc (nu va ma "boringesc" cu istoria aia)...

    ROGUE esti tare! Maine cred ca eu cu SVAndrei ne vom intalni cu Mara si vom mai vorbi despre asta!! FELICITARI!!!!!

    Si lasa bautura :) ;) :D si fii pe faza cand castigi ceva :D
     
  17. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Cred ca din cauza berii ROGUE circula numai cu faza scurta , ca aia lunga s-a ars de la atita lichid :) (asa ca nu prea are cum sa fie pe faza). Oricum , apare el mai pe seara , dupa ce isi mai revine :)

    @ROGUE - Bravo mai !!! Felicitari !!! Esti tare !!! Sa le vizionezi cu placere :)

    @Mara - Pai inseamna ca teoretic am cistigat si eu la concurs ... nu ? Asa ca nu sunt trist deloc ! :)
     
  18. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Rogue,
    Vad ca ai intrat pe forum si ai postat. N-ai vazut ca ai castigat concursul? Da un semn de viata, te intereseaza premiul sau nu? Daca nu, il voi da maine lui Sergiu, cand ma intalnesc cu el. E castigatorul de fapt si de drept al concursului, si daca tu nu vrei filmele, le poate da el cui doreste.
     
  19. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    A castigaaaaaaat Sergiu ! Adica eu !
    Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
    WOW ! DVD - urile SW editia 2004 !
    Nu-mi vine sa cred ! Topai prin camera mea de bucurie !
    Cred ca o sa ma duc sa arunc cu niste petarde ramase de la Revelion pe scara blocului !
    Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !



     
  20. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Ai grija doar sa nu-ti sara petardele in ochi si sa ajungi la oftalmologie:) . Nu de alta, dar daca s-ar intampla asa, n-o sa mai poti o vreme sa te uiti la televizor. Trimite-mi adresa ta si in cateva zile, premiul va ajunge la tine.
     
  21. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    nu arunca cu petarde, da-i si tu cu niste blastere si torpile :) :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.