main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Unicate

Discussion in 'Archive: Romania' started by CONSTANTINESCU, Apr 16, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. CONSTANTINESCU

    CONSTANTINESCU Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Apr 16, 2005
    Hellow prieteni am intrat si eu astazi pe forumul vostru sunt si pe jedi.ro . Ma consider un adevarat fan Star Wars unul dintre acei " nebuni" dupa aceste filme . Am lucruri unicat sau in editie limitata legate de filme am jocurile pe PC PSX2 filmele pe toate formaturile si multe altele. Am fost la SKYWALKER RANCH. Cu alte cuvinte sunt nebun asa cum am spus dupa SW Ma bucur sa vad ca exista si la noi fani SW
     
  2. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    WELCOME!!! :)
     
  3. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Bine ai venit pe forum, Cristian Constantinescu. Si noi venim (aproape toti) de pe jedi.ro, acolo ne-am cunoscut, dar in momentul de fata nu a prea ramas nimic pe forumul ala, in afara de certuri inutile. Asa ca bine ai facut ca ai descoperit acest forum.

    Nu uita sa te prezinti aici:

    http://boards.theforce.net/Romania/b10647/17325417/?80

    si sa citesti tot aici cate ceva despre membrii forumului. In felul asta te vom cunoaste si ne vei cunoaste mai bine.
     
  4. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Bine ai venit printre noi :). Ai fost la SKYWALKER RANCH ? Super ! Ai ceva poze ? :)
     
  5. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    Bine ai venit printre noi Space Cowboy! Poate ne arati si noua niste unicate d-ale tale. Mor de curiozitate.
     
  6. CONSTANTINESCU

    CONSTANTINESCU Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Apr 16, 2005
    E pacat ca pe celalat forum sunt oameni care se cearta am vazut si eu asta si nu e corect Trebuie sa fim ca o familie nu o familie a SW . Oricum eu sunt de gasit si pe celalalt forum. Nu am poze din pacate de la Skywalker Ranch nu am crezut ca o sa ajung acolo si nu aveam aparat de facut poze dar daca mai ajung fac poze. Cat despre unicate mi-e cam frica sa le scot din casa le tin in seif sub cheie au costat foarte mult si le pretuiesc . Dar o sa fac niste poze si o sa le pun pe forum. Daca vreti jocuri SW Enciclopedii SW. etc scrieti
     
  7. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Bine ai venit. Poveste-ne, cum e pe acolo?
     
  8. CONSTANTINESCU

    CONSTANTINESCU Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Apr 16, 2005
    Ce sa zic a fost superb am stat 2 zile vila e imensa are de toate cinematograf, biblioteca seamana cu biblioteca din Peles superb ce sa zic sper sa mai ajung pe acolo sa fac si poze oricum poze sunt pe enciclopedia aia pe 2 CD uri Behind the Magic
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Behind the Magic il am si eu
     
  10. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    noutati? poze?o_O
     
Thread Status:
Not open for further replies.