main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Uraaaa !!!!

Discussion in 'Archive: Romania' started by Erethorn, Mar 6, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Erethorn

    Erethorn Jedi Youngling

    Registered:
    Nov 1, 2004
    In caz ca s-a intrebat cineva de ce am postat din an in paste, dupa ce m-am inregistrat pe forum, ei bine, am fost foarte ocupat sa recuperez un semestru de facultate (adinca un semestru de prelungire, la Drept). Ei bine, ma bucur sa va anunt ca am reusit sa-mi iau toate restantele si examenul de licenta, in sesiunea din februarie, asa ca sunt super bucuros si o sa am si timp sa postez pe aici mai mult. :)

    In ce priveste premiera ROTS, eu imi propun s-o vad intr-un multiplex. Din cate stiu, este unul la Oradea, nu-i asa ? Cred ca asta ar fi cel mai aproape de Timisoara. Cinematografele din TM au conditii tehnice cam ... subtiri... si cred ca premiera ultimului film SW merita vazuta intr-un cinema adevarat. Ce parere aveti ?
     
  2. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Perfect de acord cu tine. Eu sincer nu m-as duce sa vad filmul la noi in oras... Este un cinematograf jenant... nici nu poate fi numit cinematograf... Sunetul se aude ca intr-o badoaca sparta iar pretul este destul de mare in comparatie cu serviciile oferite. Eu vreau sa ma duc in Cluj sa-l vad. Nu stie nimeni cat este pretul unui bilet la Patria?
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    FELICITARI!!!!!!!!!! Sunt sigur ca ai avut o perioada grea si ne bucuram ca e "over". Congrats!!!
     
  4. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Hip hip hurray. :)
     
  5. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Felicitari! Facultatea de Drept iti poate da dureri mari de cap. Eu tin minte ca uneori in timpul sesiunilor stateam ca prostu si ma uitam pe geam la lumea care trecea pe strada si ma gandeam ce oameni destepti si fericiti sunt, ca nu au ales sa faca facultatea asta si nu au greturi si probleme...

    Timisoara cred ca a ramas singurul oras mare care nu are multiplex. E adevarat ca exista unul in constructie, dar nu va fi gata in pana in mai, deci nu ne incalzeste cu nimic. Totusi nu cred ca voi putea merge in alt oras sa vad premiera, asa ca ma voi multumi cu conditiile de aici. Dar am de gand sa-mi iau liber de la serviciu ca sa merg la prima reprezentatie.
     
  6. OCTAVIAN_PAUN

    OCTAVIAN_PAUN Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 28, 2004
    BRAVO ERETHORN !!!

    Cu siguranta, mai tarziu vei afla roadele stradaniilor tale.
    Pe bune !
     
  7. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Felicitari!! Ne bucuram sa te "auzim"!!
     
  8. kowak_criminal

    kowak_criminal Jedi Youngling

    Registered:
    Mar 22, 2005
    Mara_Alexia stai linistita, si Clujul e un oras mare sau cel putin destul de important si n-are multiplex, nici macar unul in constructie. :(

    Arapila, cand ai intrebat de pretul unui bilet la cinema Patria, te refereai cumva la cinema Republica din Cluj? ;)
     
  9. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    cred ca da. Stiam ca e un cinematograf mare in CLuj si nu stiam cum ii zice :D. Azi am trecut de vreo 10 ori pe langa el si am observat ca ii zice Republica :D. Apropo tu esti din Cluj? eu mai trec vineri pe acolo si poate ne intalnim....
     
Thread Status:
Not open for further replies.