main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Velika Seoba Foruma?a, a.k.a The Move

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Amon_Amarth, Mar 13, 2012.

  1. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ok, neznam koliko redovito pratite ovaj plejs, looks pretty dead, no za svaki slucaj evo informacija o apdejtu boardsa i The Moveu:

    http://boards.theforce.net/star_wars_community/b10012/32065130/p1/

    Najbitnije, email adresa vam mora biti aktivna i 'u pogonu' jer na nju ?alju password za ulazak u vlastiti account nakon ?to se boardsi presele (negdje u travnju).


    *i suhi grm se otkotrlja podi?uci pra?inu*
     
  2. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    TFN! Isusek, kol'ko me ovaj sajt nije vidil! :( :p I jos sljaka, koliko-toliko. Procitah mail za neki Muv pa rekoh da pogledamo kaj se zbiva na forumima.

    Kak su svi? :)

    P.S. Mejl mi uvijek isti, provjerim za svaki slucaj... Budem javio Darthani da se dovuce i obrise prasinu sa svog AP-evskoh prijestolja. ;)
     
  3. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Da se ja dovucem, je li? [face_shame_on_you] A tko je zapoceo Resurrection?! (neuspje?no, vama na cast) :p

    Ok, sve provjereno, sve spremno za ?Muv?. :) Dodu?e, malcice me nostalgija hvata. Neznam za?to, nitko nije postao godinama....
    :(
     
  4. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    I distress beacon je doprio i do udaljenih kutaka sjeverne Hrvatske? :D Pozdrav ljudi!
    Wow, nisam se pojavil ovdje vec 3 godine. :eek: Eh bila su to vremena prve godine faksa kad sam krao net u SCu sa se logiram na JC, odmor i rekreacija od punog radnog vremena na WoW-u...
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Da ne spominjemo DIAL UP... :p

    Kakav vrazji ressurrection sad Ana, kak mislis da ce se ljudi materijalizirati na forumima kad se ti sjetis, a nitko ni nosom promolio godinama. :p ;)

    No govoreci o rezurektanju, jeste li imali uspone i padove s SW fandomom s vremena na vrijeme? Zaboravili na sve pa se vracali revno bacajuci striceku Georgeu *jos* novca, pa opet odustali, pa naletjeli na koju knjigu ili crtice? Ne vjerujem da sam jedini. ;)

     
  6. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Pa tak nekak. U ?fandomu? mi je uvijek jaca strana bila fantasy nego SF, Star Wars kao iznimka. U fantasiju sam oduvjek: od igara, knjiga, filmova i to, dok u Star Wars sam se vracao kad bih naletjel na koji strip na netu ili novu knjigu u Algoritmu... No Fate of the Jedi mi je totalno ubio volju u dr?anje koraka s ekspanded universeom. NJO je bio carski, ovo ostalo je sve bezveze.
     
  7. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    STAR WARS U <3 ! :D Always, kako bi rekao Snape!

    Fandom je konstantno prisutan, samo ?to se nacini fangirlicenja mijenjaju. ;) Za potrebe geeky razgovora, prebacih se na Livejournal, a da ne spominjemo koliku ulogu u udaljavanju od fandoma igra Darth RL. ;)
     
  8. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Joj, RL. Ne spominji? :p

    Kak mo?emo unlockati zastarjele threadove? Treba li nam mod?
     
  9. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Jedino misticna modovska magija moze u zivot vratiti davno zaboravljene topicse? Nekromanceri! :p

    Ali ne vidim ti svrhu Noldor, ionak je sutra The Muv / Velika Seoba?

    Edit: isusek, more typosa, vrijeme za spavanje
     
  10. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Yay, vrati?e se! :D

    [image=http://media.tumblr.com/tumblr_m14976DLJw1qbnggp.png] :p xD xD xD

    No dobro, istina da jednom fan uvijek fan. ;)


    Nisi jedini. :p
    Naravno, RL je uzeo maha u velikoj mjeri, no ubacila sam se i u vode drugih fandoma. Da budemo cheesy kao Darthana, SW je uvijek ljubav, no definitivno ne stignem pratiti sve zivo kao nekad. FotJ je bezveze, Legacy je zavr?en, TCW sam stigla pogedati tek 2 sezone (not bad ali ni?ta posebno...) itd.
    U fandom i na boardse me nedavno vratila novi KotOR stripovi i Dawn of the Jedi.

    A govoreci Lucasovom talentu da vjecno iz fanova muze novac, je li netko isao gledati TPM u 3D? xD