main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Vreti sa avem site-ul nostru?

Discussion in 'Archive: Romania' started by MaraStardreamer, Oct 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    L-am pus, cu colaj facut de Milnea (dupa rugamintile mele, ingenuncheat si cu larimi in ochi) dar, ce inca nu se vede dupa cate mi-a zis Arapila.
     
  2. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    In sfarsit, site-ul e sus. Il puteti accesa la aceasta adresa:
    http://fanforceromania.urbi.ro/

     
  3. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    dar inca nu avem un nume oficios mai interesant si amuzant :(
     
  4. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Am vazut si eu site-ul si mi se pare super. Si cel mai mult m-am bucurat cand am vazut toate ficurile - tot ce s-a scris adunat intr-un singur loc.
    Bravo Arapila, Mara, Cyber!

    Cyber, ce are fanforceromania? Eu zic ca trebuie sa fie reprezentativ si ma indoiesc ca un nume gen wackyfans ar fi fost mai potrivit:D.
    La urma urmei..e site-ul oficial, nu?
     
  5. Tago_Jedi

    Tago_Jedi Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Mar 20, 2006
    Bravo! ...numele site-ului imi pare ok...
     
  6. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mai sunt multe lucruri de completat. Vrem sa avem un site frumos. Eu nu ma voi putea implica foarte mult decat de pe la inceputul lui martie, dar pana atunci as vrea sa mai adaugam incet incet informatii. Trebuie sa fac prezentarile celorlalti membri si sa-i trimit lui arapila fotografiile pe care le mai am, primite de la voi. Va trebui sa facem cate un album foto de cate 10-20 de fotografii fiecare pentru fiecare eveniment important ce a avut loc. De asemenea, rubricile "Colectii si colectionari" si "Fan art" sunt momentan goale. De aceea va rog pe toti care aveti colectii sa ne trimiteti, lui arapila sau mie, o prezentare a colectiei si fotografii pe care le considerati reprezentative.
    De asemenea, sa ne trimiteti si toate fotografiile SW pe care le-ati facut in Photoshop, pentru a le pune la Fan art.

    In ce priveste numele, Cyber cred ca se referea la denumirea pe care sa o punem pe TFN, in dreptul Romaniei, ne trebuie ceva dragut, in limba engleza. La o adica, putem lasa si Fan Force Romania, cum e acum, dar sa fie link-ul la site.
     
  7. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    apoie, mara draga, nuj care e baiu, eu nu am umblat la useri totul a ramas cum a fost, o sa iti trimit un pm dupa ce o sa resetez contul.

    La albumul foto inca nu e graba mare, pt ca va trebui sa il rescriu complet. Nu stiu ce sa mai zic acum, o sa va tin la curent cu toate modificarile care le voi face.

    forta fie cu voi! [face_tired]
     
  8. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Nu e nici o problema, uitasem eu parola. Mi-am amintit-o. Am si editat postul intre timp :D

    Nu e graba cu fotografiile, dar e bine sa le avem grupate, ca sa le putem pune usor atunci cand va fi cazul.
     
  9. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Am inceput sa strang din nou informatii pentru site, nu ca site-ul ar fi online sau ceva... [face_whistling]
    Oricum, stau ceva mai bine cu timpul zilele astea. Dar asta nu inseamna ca nu am nevoie de ajutor. Orice informatii considerati a fi utile, va rog sa mi le trimiteti. Inca avem nevoie de voluntari care sa scrie despre principalele evenimente ale forumului (ultimul din ele, calatoria lui Yoda).
    De asemenea, VA ROG sa-mi trimiteti poze si lucrari pentru fan art. La fel si cei care aveti colectii SW, am nevoie de poze si cateva randuri despre colectia voastra.
     
  10. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Inclusiv creatiile proprii?:D
     
  11. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu cred ca si creatiile proprii fac parte dintr-o colectie. Si sunt convinsa ca ele sunt cele mai pretioase obiecte :)
    N-ar strica nici cateva randuri despre cum ai inceput sa creezi obiecte SW, ce anume te-a motivat, ce procedee folosesti, cat timp iti ia sa faci un Star Destroyer, si orice altceva consideri tu ca mai trebuie mentionat.

    Pana acum am primit doar de la Sergiu o prezentare a colectiei sale si fotografii ce vor fi puse pe site. Ii asteptam si pe ceilalti.
     
  12. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Stai asa, zilele astea incerc sa fac alte poze, si sa scriu cateva randuri. Nu pune inca nimic sus, pleeeease. :)
     
  13. jombistarkiller

    jombistarkiller Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 24, 2005
    Este bun link-ul?ca eu nu reusesc sa intru[face_worried]
     
  14. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    deocamdata nu merge site-ul

    am facut greseala sa formatez hdd-ul cu tot cu site... acum trebuie sa refac greseala si imi ia ceva timp. Voi reveni cu amanunte cand este gata
     
  15. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    am inceput sa lucrez la site. Da' ar trebui ca cineva sa introduca niste date cat mai repede. Cine se ofera?
     
  16. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu ma ofer, bineinteles, dar e putin probabil ca voi avea timp pana in week-end. E o perioada destul de aglomerata pentru mine. Dupa ce stau cate 12 ore pe zi cu ochii in calculator la serviciu ma iau durerile de cap, asa ca acasa incerc sa o mai raresc.
     
Thread Status:
Not open for further replies.