main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

W sprawie Konkursu od Darth_Fizyk

Discussion in 'Archive: Poland' started by mi3al, Sep 26, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Darth wydaje mi sie, ze powinnismy sie ograniczyc tylko do swiata filmowego SW z tego wzgledu, iz nie kazdy czytal ksiazki i nie kazdy ma ochote je czytac ;p
    A filmy to chyba kazdy ogladal prawda ?!?
    A i z filmow mozna wymyslic takie pytania ze dlugo mozna szukac odpowiedzi ;)
    Co TY na to ?!? ;)
     
  2. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Buu ja nie chce dla mnie SW to przede wszystkim ksiazki i komiksy. Nie mowie ze filmy nie. ;) Przeciez mozna zadawac pytania filmowe jak i ksiazkowe. Albo zalozyc do tego osobny topic.
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja jestem za pytaniami wszystkimi, zeby sie nie ograniczac :) Potem moze zabraknac pomyslu. Co do tego ze nie kazdy czyta ksiazki... Ja mam jakies 30% ale na TF.Net jest dobra encyklopedia i prawie wszystko mozna znalezc.
    Jesli chodzi o Ograniczenia, to proponuje ograniczyc sie do Wydawnictw obecnych na Polskim Rynku ;)
     
  4. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    'Jesli chodzi o Ograniczenia, to proponuje ograniczyc sie do Wydawnictw obecnych na Polskim Rynku'

    Ehh wlasnie komiksy DH ktory nie wyszly w Polsce sa najciekawsze: X-Wingi, Talesy, Totj, Union. W Polsce wyszedl tylko ****! No moze oprocz Darkness i Darth Maul. :)
     
  5. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Wlasnie, ja nie mam zadnych polskich ksiazek, nawet nie mam pojecia co tu wyszlo, a co nie! Niech konkurs bedzie bez ograniczen, zawsze sie znajdzie ktos kto zna odpowiedz na pytania (Poza pytaniami od Xian'a ;) ).

     
  6. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    '(Poza pytaniami od Xian'a).'

    Traktuje to jako komplement ;)
     
  7. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Mysle ze propozycja Xi-an jest najrozsadniejsza.
    Ja bym rograniczyl jednak na np. Clasiccal Trylogy (czyli tylko i wylacznie filmy) i Shadows Of The Empire (czyli cala reszta) ;)
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Czyli sie zgodzilismy, zadnych ograniczen, a rozgraniczenia i tak nie pomoga... albo bedziesz znal odpowiedz, albo nie :) Punktacja ta sama :D Tylko zadajcie tez latwiejsze pytania, zeby nie same takie trudne z CCG i zagranicznych komiksow (komiksow wogule nie mam)
     
  9. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Darth mi chodzilo o nastepujace stwierdzenie Xi:"Przeciez mozna zadawac pytania filmowe jak i ksiazkowe. Albo zalozyc do tego osobny topic." z naciskeim na osobny topic ;)
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    eeee tam, osobny topic ;) Jeden wystarzczy. Zawsze ktos sie znajdzie, kto odpowie, na takie pytanie, a konkurs bedzie ciekawszy.
    Mam tylko apel, Nie dawajcie takich pytan zbyt czêsto! Raz na dziesiêæ kolejek wystarczy ;)
     
  11. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Obecna forma konkursu jest OK. Nie potrzeba nic zmieniac.
     
  12. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    > eeee tam, osobny topic.

    Ojjj Darth idziesz na latwizne ;p
     
Thread Status:
Not open for further replies.