Waaaaaasssuuuup... czyli co tam u was slychac ?

Discussion in 'Poland' started by handzik, Mar 31, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. handzik Jedi Master

star 5
    Ostatnio z wiadomych (badz nie) przyczyn mam ograniczony kontakt z wami wszystkimi a chcialbym byc na bierzaco wiec prosze o wrzucanie tu wszystkich info typu ucze sie do matury/mam nowa robote/jestem w ciazy z trojaczkami itd.

Ja zaczne :D

Jestem juz tu 2 tygodnie i nadal mieszkam u braciszka :/ w sumie nie jest tak zle (poza baaaaardzo ogrniczonym dostepem do netu) ale wiadomo ze im duzej siedzimy mu na glowie tym bardzije sie wszyscy na wzajem wkurzamy. Znalezienie odpowiedniej chalupy okazalo sie zancznie trudniejsze szczegolnie ze mamuska nadal w szpitalu siedzi i ja ojcem sie tym zajelismy. Za kazdym razem jak znajdujemy cos odpowiedniego to nas ktos ubiega. Niby jest tych domow od cholery i jeszcze wiecej do wyboru ale my jestesmy beznadziejnie wybredni, szczegolnie ja :p dzis popoludnie ma zapasc decyzja co do 2 kolejnych domow, jeden mi sie bardziej podoba drugi mniej. Ale oczywiscie na ten fajniejszy jest cala chmara chetnych a ostateczna decyzja nalezy do wlasciciela.
    Tak pozatym to z praca jeszcze nie mialam czasu sie rozejrzec, od poneidzalku zaczynam sie tym zajmowac. Braciszek mial mi cos zalatwic ale jak sie dowiedzial ze ja tak tylko na pare miesiecy szukam a potem do polski na caly miech uciekam to zrezygnowal :p
  2. handzik Jedi Master

star 5
    Meh, mam jakis dzisaj taki dzien na spamowanko wiec se popisze we wlasnym temacie :p

a wiec oczywiscie tego fajniejszego domu nie dostalismy ale ten drugi jakos sie udalo. Wprowadzka dopiero we wtorek ale to w sumie dobrze bo trza kupic pare mebli np. lozka itd. I tak bedzie przez jakis miesiac dosc lyso bo wszystkie rzeczy ida w apczkach i nie warto kupowac np. telewizora czy cos.
    Jka najszybciej chce se tam stalke zalatwic tylko podobno tu nei ma takiego netu bez ograniczenia ile mozna sciaga miesiecznie :/ meh troche kiepsko ale i tak lepiej od tego modemiku co teraz uzywam :p

jutro bedzie nowy apdejcik, bo na pewno wszyscy abrdzo czekacie :p
  3. Mefistofeles Jedi Master

star 4
    no wiec...mam trojaczki :)
    Winie za to Phoebe, ale co tam :p
  4. handzik Jedi Master

star 5
    byloby smiesznie ale ona miala czworaczki! keep trying :p
  5. Mefistofeles Jedi Master

star 4
  6. Fault_Fett Jedi Padawan

star 4
    Fight! Fight! Fight! Fight! Fight! [face_devil]
  7. Kaczor Jedi Youngling

star 2
    Moja kotka spodziewa sie kociat :D Naprawde!
    A tu fajna fotke warszawskiego downtown zebys nie zapomniala :D

[image=http://www.michau.se/pics/my_pics/warszawa/2005/050117_z_blekitnego/z_blekitnego_050117_3059.jpg]
  8. Chimpo_the_Sith Jedi Knight

star 5
    Oj widze Kaczor ze to skyscrapercity daje ci sie we znaki ;)
  9. RHerbu Jedi Youngling

star 3
    kaczor, fotka wyczesana :) wyglada jak nie wawa ;)

co do postepow zyciowych...

domek - dziewczyny szaleja, Maja nie daje zyc :) biega po calej chacie, gada jak najeta. wszystkiego chce dotknac, sprobowac, wiec latam za nia i co chwila: Majus nie wolno tu wchodzic, Majus nie wolno tego dotykac, Majus nie biegaj tak... ciagle Majus, Majus... LOL moj ostatni Bastion domowy, czyli komputer tez juz zostal opanowany. na szczescie wykazuje zainteresowanie stuffem SW a szczegolnie mieczykiem, wiec pozwalam jej na wiecej niz powinienem :p

szkola - o w molde, w czerwcu dyplom i jak sie ostatnio dowiedzialem jak to bedzie wygladac, to juz sie rozgladam za Prozakiem ;) :) na szczescie mamy bardzo zgrana paczke i powinno sie udac :) jest tak zgrana, ze np. ostatnio juz po pierwszym wykladzie w niedziele (to znaczy drugim, bo na pierwszy "historia sztuki" to nikt nie chodzi [face_devi] ), wiec po pierwszym na jakim bylismy (godz. 1pm) poszlismy na jedno piwko i skonczylismy po 10pm. ;)

praca - wieeelkie zmiany, zwolnienia itd. ostalem sie ostatnim graf-mene w wawowym odziale. jak bedzie zobaczymy. na razie idzie OK.

reszta - nareszcie wiooooosna, cieeeeplo. rowerek juz w serwisie i za chwilke wypady sie zaczna. laski... ekhm... znaczy sie lasy, ognisko, kielbachy no i oczywiscie pif... pif... piweczko :D

no dzieje sie sporo. jutro spotkanko jak wiesz, ploty-glupoty, zaczyna sie podjarka prze E3 ;)
    dobrze, ze jakiegos neta masz to czasem cos zarzucisz dla nas ;)

to na tyle ;)
    [face_robiacy_papa]
    btw. masz pozdro od Quentina
  10. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    To napewno nie Wawa :p
    A u mnie po staremu, no moze jeszcze to nowego, ze proboje na gitarce grac :p
  11. Jag__Fel Jedi Padawan

star 4
    Buhahaha mam wkoncu neta [face_devil]

Wiec:

Praca od rana do wieczora na nic czasu :( Ale idzie wolne :D :D :D

Imprezy Ostatni zrobilem sobie maly hardcore [face_devil] Najpierw po pracy (koncze 23:00) poszedlem wiadomo z kim do groundzero. Dzien pozniej po robocie (tez 23:00 konczylem) Hybrydy :p Nastepna wyprawa do Harlemu :D ;)

Szkola Jak szkola ????

Tak poza tym to ogolny brak czasu. Ciagle gdzies sie spiesze. Zaluje iz nie moglem pojawic sie na lotnisku :(
    Troche dziwnie sie mysli iz Handzi nie ma.... Niestety trzeba zyc dalej. Licze na to iz sie pojawisz jak najszybciej :D
  12. Alassea Jedi Padawan

star 4
    imprezy: Tak, wiec po swietach postanowilam troche poszalec w klubach, a ze znalazlo sie kilku chetnych to trzeba bylo skorzystac. ;) Bylismy wiec w poniedzialek w Ground Zero, a we wtorek w Hybrydach. Haniu, bardzo nam Ciebie brakowalo. Jak myslalam kogo jeszcze zgarnac to myslalam o Tobie. :( Mialysmy sie kiedys wybrac do klubu i w koncu sie nie wybralysmy...

szkola: niestety zaczynaja sie kolokwia, a mi sie tak nie chce uczyc...

poza tym: robi sie cieplo, wiec bedzie sie chodzic na spacerki, jezdzic na rowerze, chodzic na wiosenne zakupy :), do kina, itp.
    A tak to, wszystko po staremu.
  13. handzik Jedi Master

star 5
    No dzisaj to byly male zakupy :D domek juz mamy to trza sie troszke urzadzic. Jedno juz wiem, na takie zakupy nie bierze sie ojca bo on ma jakeis pokrecone priortyety. A wiec zamiast zakupu lozek i biorka i jakis recznikow, talerzy itd. wyszlismy ze sklepu z nowym grillem. Na pewno bedzie sie wygodniutko spalo na tym cudzie :p
    w sumie nie powinnam sie moze odzywac bo jak dorwalam rzeczy SW (jest wielka przecena gadzetow z ep3 w ten weekend) to mnei juz reszta nie obchodzila i go wcale nie kontrolowalam. Mamuska byla zla ale my dosc zadowoleni z zakupow :D

A tak w ogole to mamy pieeeekna pogode, 30 stopni dzisaj a jutro ejszcze cieplej ma byc. Ja glupia oczywiscie spakowalam sie na jesien i nie wzielam zbytnio duzo letnich ciuchow :p te dopiero przyjda za jakis miesiac kiey to wlasnie sie ochlodzi i bede lazic w cieplejszych rzeczach :p
  14. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    Hanka, ale ty wogole fajnie bedizesz miala teraz... drugi raz zima... :p
    Szkoda ze mnie tam z nartami nie ma :p ech... a tak bym jeszcze na nartkach pojezdzil... :D

A jak Ci grill nie pasuje, to wiedz, ze on lepszy od solarium jest :D
  15. Fault_Fett Jedi Padawan

star 4
    Oj, Fizyk, Fizyk - ty to chyba masochista jestes :p ;)...
  16. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    No co? Nie powoduje raka skory :p
  17. Fault_Fett Jedi Padawan

star 4
    taa... o skore to bym sie na twoim miejscu obawiala jak Hania to czytnie :p
  18. Master_Thon Jedi Padawan

star 4
    Ojojoj... Fizyk drugi raz ten sam blad. Uwazaj bo podpadniesz... ;)
  19. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    Hmmmm.... nie... nie mozliwe... czyzby to mialo cos wspolnego z tym, ze napisalem 'Hanka'? :D eeeeee... nie mialem takiego zamiaru! :D
    (szkoda, ze nie przeniesli jeszcze forum, moglbym przynajmniej wyedytowac :p)
  20. handzik Jedi Master

star 5
    Fizyk, prosze cie o napisanie 157 razy nastepujacy tekst: 'Hania ma na imie Hania a nie Hanka'. Tylko zadnego mi tu kopiuj-wklej, wszyskto am byc ladnie recznie zorbione!
  21. Jag__Fel Jedi Padawan

star 4
    buhehehe ciesz sie, ze ona nie byla obok Ciebie :p

Jak Mefi powiedzial <slowa ktorego nie powino sie wypowiadac) to na ktoryms spotkaniu to mu malo glowa nie odpadla :p
  22. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    Ale ja nie mialem takiego zamiaru! naprawde! slowo! :D :p :D
  23. Jag__Fel Jedi Padawan

star 4
    Jasne kto ci uwierzy [face_devil]
  24. Darth_Fizyk Jedi Knight

star 5
    Nie wiem, mam nadzieje, ze handzik :p
  25. Jag__Fel Jedi Padawan

star 4
Thread Status: