main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Waaaaaasssuuuup... czyli co tam u was slychac ?

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Mar 31, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    teoretycznie zarezerwowane - jak bedzie w praktyce, to zobaczym, najwyzej Ty placisz :p
     
  2. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    MEF :D daj 100% znaka, albo mozesz miec (masz) dla mnie 3 bilety bo przeca nie powiem ludkom na miejscu w kinie, sorry ale jedi musi isc na frytki :p
     
  3. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    jest rezerwacja
     
  4. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    i jak bylo?

    a u mnie nic aktualnie nie slychac. no moze tylko mruczacego kota, normlanie nigdy jeszcze nie slyszalam by sushi tak glosno nadawala :p
     
  5. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    bylo szybko - wszyscy sie blyskawicznie zmyli
     
  6. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hello @ll :D
    Jak widac powrocilem z otchlani niebytu... dwa lata off-line to prawie jak dozywocie... przez ten czas wiele sie zmienilo... musze Wam przedstawic nowego padawana... [image=http://upsilon.star.net.pl/~rumcajs/Files/P1010037.JPG] ma na imie Hawier :)
     
  7. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Czesc!
    Ja tez daawno na FFP nie zagladalam, ale uslyszalam, ze sie reanimowalo, wiec znow tu zagladam. Milo Cie widziec! :) Masz bardzo uroczego padawana. :) Ale jaka odpowiedzialnosc! Bedziesz mial czas, zeby wpadac do nas na imprezke?
     
  8. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Rumcajs, czesc :D twoj maluch jest slodziutki, gratuluje Tatusiu [:D]

    a kiedy Hawier zacznie postowac na FF? :p mam andzieje z przynjmniej miecz swietlny juz ma :D
     
  9. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Ja rzucilem robote w Multikinie :D
     
  10. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    no to darmowe bilety poszly sie...chimpasic :>
     
  11. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Wow... Rumcajs, jestem pod wrazeniem :D. Swietny dzieciak. Gratuluje!

    Juz dawno tutaj nie bylem wiec u mnie troszke wiecej (ale moze nie tak powaznie) sie zmienilo:
    - skonczylem studia licencjackie matematyka z informatyka i rozpoczalem 2-ltenie magisterskie z informatyki, wiec niby coraz blizej celu ;)
    - przeprowadzilem sie do domku jednorodzinnego (wraz z rodzinka ;)), jakies 500 metrow od starego mieszkania ;)... z tym ze nie mam basenu :(
    - oficjalnie juz jestem w zarzadzie niezaleznej wytworni filmowej Golden Storm Film ( http://www.gsfilm.pl ), ktora staramy sie coraz bardziej rozwijac dazac do coraz wiekszego profesjonalizmu. W grudniu bedzie premiera naszej najnowszej produkcji - filmu "Dzungla" :).

    No i w sumie tyle. Nie wiem czy ktos to przeczyta, bo cos widze ze od dluzszego czasu cisza tutaj ;), ale pisze zeby pozniej nie bylo wiecej do pisania jakby co :p. W kazdym razie trzymajta sie ludziska :).
     
  12. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    wow, thonus czesc :D rzeczywiscie sie u ciebie dzieje! zazdroszcze Ci, ja dopiero co koncze licencjaskie, w przyszlym roku (od marca) zaczynam magisterskie... juz mam dosyc tyh studiow, mam wrazenie ze pol zycia siedze na uczelni.

    u mnie jak to zwykle po staremu, zbliza sie koniec semestru wiec troche zapieprzu jest ale najgorsze juz za mna (oddanie pracy licencjackiej itd.), teraz to tylko pare egzaminow i takich tam bzdetow. z praca troche kiepawo, nie podoba mi sie atmosfera w biurze pluz projekty jakies takie malo ciekawe - same domki jednorodzinne, tak naprawde nie ma szans sie rowijac w tej firmie wiec od grudnia planuje rozejrzec sie za czyms troszki lepszym.

     
  13. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    No niezle, niezle...
    Thon, nie wiedzialam, ze z Ciebie taki filmowiec. Nie szukacie moze jakiejs aktorki?[face_batting]

    Ja zaczelam ostatni rok studiow i wlasciwie powinnam pisac prace magisterska. Jednak narazie utknela w martwym punkcie, gdyz czekam na dane z firmy i nie moge sie doczekac. Poza tym zajecia i praca. Nic ciekawego... Im blizej do konca studiow, tym bardziej mam juz tego dosyc i chce miec to za soba.
     
  14. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    A ja ciagle pisze licencjata i jakos zyje :p
     
  15. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    A 8-go (osmego) listopada (sobota) o g. 18-tej, w Marilyn na Polach Mokotowskich jest setne spotkanie warszawskie, jakby ktos nie zdazyl przeczytac na ktoryms z serwisow :>
     
  16. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
  17. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    a tak apropos to pare miesiecy temu zgubilam komorke, czyli stracilam numery kontaktowe do was wszystkich. czy moglibyscie przeslac mi tutaj (private message), na gg, nasza klasa, mejl czy jakkolwiek bym was miala wszystkich pod reka :D a jak juz przesylacie numer kom to dawajcie od razu adres domowy, trza sie wziasc za kartki swiateczne!
     
  18. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    w koncu sie wyjasnilo :) po tylu probach dryndolenia (ostanie na 100 spotkaniu fandomu), semesowni itd. czlowiek sie zagubil ;)
    a Ty to chyba przed urodzinami ja posialas, co?

    pozdro :)
     
  19. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Osz ty Franek! Trzeba to jakos uczcic!!!
    Mam pomysl, zrobie sobie koszulke z napisem "MEH...".
     
  20. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002

    ups [face_blush] jakos tak zapomnialam ze nie jestescie tutaj i nie wiecie na bierzaco wszystko co ie u mnie dzieje :(

    no a telefon rzeczywiscie jakos pod koniec czerwca zagina.
     
  21. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    temat o nowych zdobyciach jest niestety aktualnie zamkniety wiec walne tu info ze zakupilam wczoraj bilety do Polski na 5 lipca [face_dancing]
     
  22. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    **** yeah! so far, so very good new year :D [face_dancing]
     
  23. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Oh yeah!!!! Happy New Year indeed :D
     
  24. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    yeaha... Happy year or what ever...

    http://film.gazeta.pl/filmnews/1,94586,6177193,Swietne_streszczenie_Gwiezdnych_Wojen__wideo_.html

    Oto co ludzie maja w glowach...
     
  25. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Hmmm - Ostanie 2 lata.

    Bylo naprawde fatalnie. 9 miesiecy poswiecilem totalnie nieodpowiedzialnej, niewdziecznej i zachlannej kobiecie. Nie polecam. Oczywiscie zwiekszylo sie moje srednie dzienne spozycie alkoholu. Szczerze mowiac jeszcze pol roku temu wlewalem w siebie co najmniej 7 piw kazdego wieczoru. Koszmar generalnie. Budzisz sie na kacu po 4 godzinach "snu" a potem meczysz 12 godzin w pracy. Tak mniej wiecej przez 1,5 roku.

    Az w koncu ktos "dal mi w leb" i kazal wyprostowac sobie zycie.
    I do tej pory dziekuje losowi ze spotkalem ta dziewczyne.

    Ponadto poszukiwania satysfakcjonujacej i niezbyt ciezkiej pracy zakonczyly sie sukcesem. W koncu robie to co lubie.

    To chyba najbardziej zwiezly i lajtowy opis ostatnich dwoch lat mojego zycia.

    Ale zyc trzeba dalej albo przynajmniej probowac.

    Pozdrowienia dla wszystkich.

     
Thread Status:
Not open for further replies.