main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Waaaaaasssuuuup... czyli co tam u was slychac ?

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Mar 31, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    no to superos mentos :D A ta fotke to z checia bym zobaczyl w tym updacie :D
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    fotka z prawka! fotka z prawka! :D
     
  3. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    a Ty co sie cieszysz ? Wisisz mi zdjecie siostry ! :p
     
  4. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Mefju, fstydz sie [face_mischief] Po pierwsze - nie masz siostry, Secundo - od kiedy to Fizzik zajmuje sie zleceniami na usuwanie rodzenstwa? Nieladnie...
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak Mefju, nie zajmuje sie zleceniami na cudze siostry.... za darmo :p
     
  6. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    jak za darmo ja prosze jeden :p
     
  7. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    poza nowa praca ot duzo sie u mienia nie zmienilo. No moze poza jedym, jakis kot sie nachalnie przypaletal i nie chce nas zostawic. chyba sie skonczy na tym ze go se przywlaszczymy... i ja w sumie nie mam nic przeciwko :d brakowalo mi jakeigos futzraka :p trza tera tylko jakeis fajne imie wymyslec. gorzej bo nie mozemy dojrzec czy to penis czy wagina :p ja optuje przy imieniu Sralus (bo jest bezplciowe!) ale reszcie cos nie pasi :p meh, nie znaja sie na dobrzych imionach :D moze lud fanforcowy ma jakies dobre pomysly? kot jest szary z bialymi skarpetami i dziwnie wylupiastymi oczolami.
     
  8. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    A moze to tygrys? :D
     
  9. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    e tam. to na pewno kuna [face_mischief]
     
  10. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    E tam kuna :p Ja ciagle stawiam ze to tygrys :p
     
  11. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    taaa... a na deser kompot :p
     
  12. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    zimny kompot bardzo chetnie :D W ten upal by sie przydal :D
     
  13. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    ale to kompot.. komput.. komputer chcialam powiedziec, a zimny to nie bardzo bo wlasnie piszczy, ze sie procesor tenteges (to chyba od tego upalu :p ) A slychac oprocz tego u mnie tyle, ze tesciowa brata oznajmila mi wlasnie z cala powaga, ze jestem uzalezniona od komputra [face_plain]
     
  14. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Hmmm, nie wiem czy wspominala ale w zeslzym tygodniu rzucilam prace (baaaaardzo milusie uczucie :D) i zaczelam nowa, tera jako kitchen hand w knajpce (czyli mycie naczyn, krojenie warzyw itd.). Zadna rewelka ale i tak wole bo mniej godzin i wogole jakos ciekawiej, plus tylko 3 dni w tygodniu. A wcale mniej nie zarabiam bo praca na czarno wiec nie ptoracaja mi podatku :D W sumie znajac zycie to po paru tygodniach ta tez mi sie znudzi wiec juz lookam za innymi opcjami.

    Plus jestem w trackie skaldania papierów an studia itd. i wogole mam dziwne uczucie deja vu zwiazku z tym, jakbym juz gdzies, kiedys to robila :p

    A to tego ostatnio krojac ser (tak w domu nie w pracy) ciachnelam sobie ostro lapke i mam tera gigantyczna sznyto-szrame przez cala dlon. Wyglada bardzo kulersko :cool:
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Cos ci nie wyszlo Handziku. Vader mial dlonie obciete, i to nawet powyzej lokcia, czyli rece nawet :p
     
  16. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Nareszcie jakies nowinki z drugiej czesci swiata. :D

    Ja wlasnie zakonczylam swoje wakacyjne wyjazdy sierpniowe czyli 2 tygodnie na Mazurach i tydzien nad polskim morzem.
    Na Mazurach wiadomo - przez caly czas prawie padalo i bylo strasznie zimno (ok. 18 st.), tylko 3 dni byly znosne i cieple, w tym dzien wyjazdu. Ale potrenowalam troche gre w bilard. :D
    Nad morzem - poniewaz to juz koniec lata sie zbliza, to woda w morzu zimna, dni krotkie, a wieczory chlodne. Jednak bawilam sie niezle, ale troche mnie przeziebienie lapie.

    Wiecie jakie swietne driny robia w Jastrzebiej Gorze? Jest taki bar Heineken, super zrobiony, daszki z trzciny, okragly bar. Wybierasz sobie owoce z jakimi chcesz drinka, oni dodaja do tego alkohol rozmaity, miksuja i przystrajaja owocami, listkami, skorkami cytryny, pomaranczy, itp. No mowie Wam cuda na kiju, dziela sztuki, az szkoda niszczyc. I wszystko to za 20zl!!! No bylam w ciezkim szoku.
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    20zl? hmmm... straszna drozyzna :p
     
  18. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ech.. Fizyk nie masz wogole wyobrazni ;) :p. Sam bys pewnie takich drinkow nie zrobil :)
     
  19. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    W zeszlym roku tez bylem w tym barze i jest on naprawde niezly i dobre drinki robia. Alassea pamietasz moze czy nadal jest tam koniak po 250 zl za lampke :D
     
  20. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Thonik, dla chcacego nic trudnego :p
     
  21. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Znaczy, Geen'z Thonikiem? :D
     
  22. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    tak w ogóle to trzeba zaczac robic wlasne FFPowe drinki, np Fizzio z lodem lub Krwawa FF ;)
     
  23. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Dobry pomysl Mefik... tylko kto by sie zajal ich przygotowywaniem :).

    Fizyk odpada :p
     
  24. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    :eek: Odpada? Juz? Tak szybko? Ale on nawet chyba nic nie wypil? [face_plain] To trzeba go pod pache i szybko na Imprezke i - cucimy! cucimy! Proponuje mu zaserwowac Lorunzade :D
     
  25. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    No a tak, wracajac do tematu: Ucze sie pilnie wieczory i ranki do egzaminow roznych, poza tym przygotowuje dla dzieci do szkoly, w ktorej mam praktyki, rozne glupie i dziwne cwiczenia. Poza tym - co chyba juz powszechnie wiadomo - korzystam z koncowki wakacji rozrabiajac :D i rozbijajac nosy i krzeselka :D Poza tym wszyscy zdrowi :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.