main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Waaaaaasssuuuup... czyli co tam u was slychac ?

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Mar 31, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Po prostu nie potrafia sie dobrze bawic bez tych wszystkich rzeczy :p
     
  2. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    A ja myslalam, ze branie ze soba na wakacje pasty do butow jest dziwne.:confused:
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    IMHO jest dziwne... ale to nic. Ostatnio jadac na narty zabralem komputer ze soba :p
     
  4. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    juz krecisz :p
     
  5. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Heh, dawno mnie nie bylo tutaj

    Tez chce troche ponarzekac :D
    A w sumie to dziwne ale nawet ostatnio jest jakby ciutke lepiej - moze przystosowalem sie do jesiennego trybu zycia :D

    W pracy bez zmian - przynajmniej na lepsze - kawal drogi i czasu zeby dojechac do0 tego szefostwo jest przekonane ze wydamy nowy soft w styczniu, a naszym zadaniem jest ich wizjê zrealizowac - co przeklada sie na coraz dluzszy dzien pracy :/ - o urlopie mozna oczywiscie teraz zapomniec :/
    W weekenda to choc niedziele mam wolna, bo sobota to schodzi na za³atwianie roznych spraw, zakupy itp

    O dziwo (nie zwracam sie tu wolaczem do zadnej dziwy:p ) mam ostatnio ochote cos robic jeszcze po pracy
    Wiec w wolnych chwilach (czyli ok 4h tygodniowo) :p dlubie sobie rozne cuda z gipsu, hipsu albo
    ucze sie obslugi modo i troche prubuje rysowac.


    W sumie to powinienem isc do okulisty, bo mnie wciaz oczy bola, ale jakos nie mam czasu juz od dwóch miesicy sie wybrac

    A i na ostatniej imprezie (nie liczac konwentów i spotkan fandomowych) to bylem...
    18 marca :/
    Ale chyba sie starzeje, bo jakos szczegolnie nie zaluje







     
  6. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Zakonczenie moich studiów zostalo przesuniete na czas nieokreslony, ale przyzwyczailem sie juz do bycia wiecznym studentem :/ Po miesiacach posuchy znów mam ochote cos porobic wiec rozgrzebalem swoim zwyczajem kilka projektów SW na raz. Mam na warsztacie m.in. makiete palacu Jabby (tu prace posuniete najbardziej), skraplacz wilgoci, Interdictora z pianki, do tego mniejsze modele: battle droid byc moze w wersji kucajacej :D ("activate the droids"), droid tanka, rebel transort, malego Millennium Falcona. Mam nadzieje ze wszystko zlepie na planowana (podobno) wystawe stuffu. Zbieram tez na sprezarke do aerografu ;)
     
  7. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    taa, ten sam typ co ja - wsyztsko rozgrzebane nic nie skoñczone

    co do aerografu to tez planujê skompletow±c zasilanei do niego - ostatnio zakupilem reduktor z manometrem i odwadniaczem + koncowki. Jako baze mam kompresor lodowkowy. Musze jeszcze wykombionowac cos sensownego na zbiornik wyrownawczy. Wylacznik cisnieniowy sobie na razie chyba daruje
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja moze nie az takie ambitne projekty mam, ale tez rozgrzebane, tu troche zrobie, tam troche, a w trzecim, tym z terminem, jeszcze mniej :p ech... egzamin w sobote... :p
     
  9. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    A ja tam nie nazekam (jeszcze) do pierwszego egzaminu mam jeszcze 3 tygodnie a potem swieta. Biegam co raz na imprezy w celu sprawnego ukojenia niepokoju wywolanego powtarzalnoscia codziennej egzystencji...

    PEACE
     
  10. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    A ja otrzymalem najlepszy wynik z kolosa z matematyki dyskretnej w mojej grupie i chyba w ogole na calym roku ;) - 49/50pkt :D.
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Karnych, czy niezdobytych? :D
     
  12. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Na bank niezdobytych :D
     
  13. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    zdobytych :D... wiem wiem... sam w to nie wierze, ale to zapewne niedlugo sie wszyskto rozwiaze i kolejne kolosy beda juz na gorszym poziomie ;).
     
  14. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Gratuluje Thonus :D

    Ja wczoraj dostalam wszystkie wyniki i zaliczylam wszystko :D jeden ezgamin to doslownie ledwo co (trza bylo miec przynjamniej 50 punktow, ja mialam 51 :p) ale zdalam. no i teraz wakacje juz z czystym sumieniem moge enjoy'owac.
     
  15. Raja_Io

    Raja_Io Jedi Master star 4

    Registered:
    Aug 28, 2005
    Wy to macie dziwne terminy na sesje i wakacje :p
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    nom, zima... dziwna pora na wakacje :p
     
  17. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    bo jak sie siedzi do gory nogami to tak niestety jest ze lato zima sie dzieje :p
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A trzymasz sie mocno, zeby nie spasc? :p
     
  19. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Kangury mnie trzymaja!
     
  20. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    how U DOOOOING ;) :D

    gadasz :p pewnie trzymasz sztame z tymi nacpanymi Koala hehe
    my tez troszke tez jak te misiaki. ogolnie zakrecone, budzimy sie co jakis czas i stukamy na forum ;)

    hm... moze ktos zna taki sposob: podskoczyc > utrzymac sie > w tym czasie ziemia dokonuje obrotu > a potem spasc jak pod nogami podworko Handziozy... he? zna kto?
     
  21. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    o eeessssaaa

    ale bzdury pisze. przeca to TY masz uklady z kangurami! podskocz na ktorym tak wysoko i wyladujesz u Nas :) prosto do stolika z Tyskim ;)
     
  22. Darth-Lord-Exar-Kun

    Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Mar 19, 2006
    ja znam ale sa dwa zasadnicze problemy:a) musisz osiagnac peirwsza predkosc kosmiczna b) oddychac w przuzni no i jeszcze kilka nieistotnych bzdetow... jezu zaczynam gadac jak zagubiony !! :(( dobijcie mnie wat jest straszny :((
     
  23. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    zaraz na lasso zlapie jakiegos kanguroza i wpadne/wskocze do was na weekend :D

    hmmm, tylko jaka tu zwierzyna potem do domu wrocic, zubru chyba zbytnio nie sa skaczace [face_thinking]
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ale wytrzymaly, powinien w rozsadnym terminie dojechac spowrotem, a jak nie, to moze boacian? daleko lata :p
    Ha! Wiem! Na kaczce :D:D
    A tak wogole... po co wracac :p
     
  25. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    wlasnie Hana!!! po co wracac? ;)

    a jak sie uprzesz to pojdziesz pracowac do Central Beer Perk, gdzie my bedziemy przesiadywac calymi dniami :) i zarobisz na powrot ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.