main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Wakacje

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Jun 14, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Poniewaz czesc z nas jest juz po maturach, sesjach itd. i zaczynaja nam sie piekne wakacje to zakladam topic gdzie kazdy moze sie rozpisac na temat swych planow wakacyjnych :D


    Moje wygladaja mniej wiecej tak: (kolejnosc dowolna)

    - przeczytac po kolej wszystkie SW (to troche nie realny cel bo tych ksiazek mam ponad 80 wiec wychodzi mniej wiecej ksiazka na dzien, plus nie wiem czy strawie ponownie niektore ale bede sie starala :D)

    - ponownie obejrzec nastepujace ulubione filmy: 5 Element, Waleczne Serce, Gladiator, Trainspotting, Fight Club, Matrix, Terminator 2, Lion King i co mi tam jeszcze sie przypomni i zachce; obejrzalabym oczyiwsice SW ale nie wiem czy bede miala sile po tych wszystkich ksiazkach :p plus wole poczekac do pazdziernika na wydanie DVD i wtedy se zrobic sesje :D :cool:

    - wyjazdy: nad morze z ekipa FFP (jakos w lipcu), znowu nad morze ze starymi znajomymi (poczatek sierpnia) plus Paryz (koniec wrzesnia). Tak na prawde to wierze tylko w ten Paryz bo bilety juz mam kupione a te inne wyjazdy to sa tak wstepnie planowane a znajac zycie to cos nie wyjda :p

    - do tego oczywisice Alderaan w sierpniu :D (heh musze zglosznie wkoncu wyslac)

    - 7 wrzesnia egzamin poprawkowy z fonologii wiec koniec sieprnia/poczatek wrzesnia sie ucze :(

    - tak pozatym ogolne lenienie i nic nie robienie w Wawie :D
     
  2. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    wakacje ? wakacje ? aaa, tak - bylo cos takiego gdzies kiedys...
    Plany ? Nie ma planow, bo nie ma wakacji, choc oczywiscie na Alderaan jade (ja juz wyslalem :D), no i nad to morze tez chetnie. Poza tym to, co handzik, tylko bez tego lenistwa i inne filmy :D
     
  3. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    no ale ja tu chce szczegoly :D jakie filmy? jakie zycie? wsyzskto opisz mi tu dokladnie :D
     
  4. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    na filmy nie starczy tu miejsca, a zycie to sie jeszcze zobaczy, jednak jak najwiecej pracy wskazane
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Wakacje? jej, niewiem, co bede robil, najchetniej wybralbym sie z FFP w gory :p :D Obowiazkowo Woodstock i Alderaan ;) no i Imperiady oczywiscie :)
     
  6. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    Moj plan wakacyjny: wyjazd do ciotki, pobyt tam przez caly lipiec. Potem powrot, kilka dni odpoczynku, i wyjazd do Londynu (KONIECZNIE - kupno Cestus Deception :D ) Mam tylko szczera nadzieje, ze bede mogl pojechac na Aldka, bo ten Londyn ma byc mniej wiecej w tym czasie...oby sie udalo :/
     
  7. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    tia... wakacje :) az milo powspominac ;)

    - niestety czekaja mnie egzaminy i to w nablizszy weekend :( nie bede na tak dluuuugo wyczekiwanym spotkaniu :_|
    do zaliczenia: historia sztuki, projektowanie, rysunek, teoria reklamy, liternictwo i techniki komputerowe. jesli nic nie zawale to wrzesien wolny ;)

    - potem opieka nad rodzinka i praca

    - w lipcu mam wyjazd szkolny-plenerowy na 10 dni, czyli "zdecytdpwnie piwo i wono i wodkia :d i wogole..." :D

    - i znow rodzinka oraz praca

    - w sierpniu alderanik :)

    - swietowanie urodzin :) i zaraz do szkoly

    - SW oczywiscie obejrze z 10x ;), uloze CCG, moze rozpoczne budowe szabelki ;) jakies zakupy na allegro ;) itd.

    wszystkim juz teraz zycze slonecznych wakacji i co bym wam zadna "gwiazdeczka" Wam go nie przeslonila :D
     
  8. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Kurcze to u mnie taka samo prawie... :p

    - wakacje zaczynaja sie mi 2 lipca dopiero - a juz 3 zwala sie na 3 tygodnie do mnie rodzinka :/

    - z wiekszych wyjazdow bede msial zrezugnowach chyba (kasa), moze uda sie wyskoczyc na weekend na mazurki

    - sierpien alderaan oczywiscie, nastepnego dnia mam 6 dniowe szoklenie/warsztaty w Wisle (miejscowosc) :D

    co do planów :
    - to sporo jazdy rowerkim (uwazajcie Warszawiacy, bo moge odwiedzic w najmniej spodziewanym momencie :p
    - odkladane w kolko sesje rpg
    - Planuje tez wziac sie za mieczyk w koncu
    - moze uda mi sie co sskleic choc w polowie
    - chcialbym dokonczyc X-winga w 3d
    - Karty juz ulozylem :p

    I na pewno wezme sie za pewien projekt programistyczny zwiazany z SW :D
    No i trzeba zaczac pisac / rysowac inzynierke :/
     
  9. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja sie nie wypowiadam bo mam jeszcze egzaminy. :p

    Jak zdam to dopiero cos powiem :p
     
  10. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    No u mnie sie juz zdazyzly plany pozmieniac. Po pierwsze, co mnie niesamowicie ucieszylo, nie mam jednak poprawki we wrzesniu :D (jakims cudem facet zle punkty podliczyl a ja sie dopiero kopsnelam ze od tygodnia jest wywiesozne ogloszenie ze mam sie do niego zglosic w tej sprawie :p) A wiec wrzesien mam wolny calusienki bo sie rowniez okazalo ze z Paryzem tez nie wyjdzie. Osoba z ktora mialam leciec dostala prace i nie bedzie mial urlopu. Problem w tym ze bilety juz mamy kupione wiec albo znajde sobie kogos innego chetnego albo rezygnuje z wyjazdu :/ To co, kto ze mna leci? :D
     
  11. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    a co, stawiasz ? :D
     
  12. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    Hmm...ja jestem chêtny :)




    Xian, Fizyk, Mef - nic nie mówicie :D
     
  13. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Hmmm..patrzcie a jednak chomiki sa zdolne [face_worried]

    To nie wrozy nic dobrego [face_worried]
     
  14. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm... Aktualnie brak dokladnijeszych danych ;)


    >Koniec Czerwca - Blogi lenistwo ;)

    >Lipiec - 2dniowy pobyt w wawie, skonczenie kompletowania pratchetta, sklejenie w koncu modelu A-winga, dopracowanie modelu JF [jajko faberge], pomalowanie figurek [nie sw niestety], grafika (moze ;P), skonczenie kodu na KO.

    >Sierpien - Alderaan [jak wszyscy:p], przgotowania do szkoly, ostatnie dni lenistwa:)
     
  15. darth_michael_666

    darth_michael_666 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Feb 3, 2004
    ja to przedewszystkim w domu ale moze pojade do zakopanego albo do mielna (nad morze :p )
     
  16. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    To jak bedziesz w Mielnie daj mi cynk ;) Ja do mielna mam doslownie 45 minut ;)
     
  17. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    piechota, rowerem, czy wplaw ? :p :D
     
  18. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    A ja wam powiem, ze mam w d... takie wakacje!!!!!!!! :mad: Ciagle pada i pada i pada...
     
  19. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Slucahcie slonce wyszlo :p Chimpo musisz miec glebiej te wakacje :p Wtedy bedzie pogoda ja na Ibizie :D ;)
     
  20. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    :lol, Chimpo, takie wakacje sa fajne :D pada i pada :D
     
  21. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Slonce !!!!!!!! nareszcie slonce!!!!!!!!! [face_dancing]
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    znowu bedzie padac, zreszta, ja tam slonca nie widzialem ;)
     
  23. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Kurde pada :_|
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A deszcz pada [face_dancing] ciagle pada [face_dancing]
     
  25. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Pada, to wspaniale,
    to sie dobrze sklada,
    to zaleta a nie wada,
    kiedy pada deszcz...
    :D :D :D :D :D

    PS. Mam pytanie w kwesti formalnej co to sa wakacje :confused: [face_batting]
     
Thread Status:
Not open for further replies.