Wasze niepowodzenia/ Katastrofy zyciowe

Discussion in 'Poland' started by Damarcus, Dec 11, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Damarcus Jedi Master

star 4
    Topic ten pisze bo jestem zalamany. Moze wasze niepowodzenia podniosa mnie na duchu i pomysle ze nie jestem sam. Moze to co wam napisze to pikus ale dla mnie duzo znaczy. Mianowicie wlasnie oblalem egzamin na prawko (owalilem parkowanie prostopadle przodem) i jest mi zle, a nawet nie mam z kim isc odreagowac przy pifku. Eech. :(
  2. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Jak juz mówilem mój kumpel oblal na luku wiec nie masz co sie tak martwic :)
  3. Damarcus Jedi Master

star 4
    Ale przed egzaminem wszystko mi tak dobrze szlo. To byla betka. Jak siadlem do samochodu to sie trzeslem ja zdychajacy Hutt. Przez caly czas wszyscy mi mowili jak to ja wspaniale jezdze i ze napewno zdam, a tu dupa!! Im wyzej jestes tym mocniej sie potluczesz jak bedziesz spadal :(

P.S. A teraz znowu miesiac czekania na egzamin (75zl) dodatkowe jazdy (100zl) i kto mi na to kase da ??
    Jak chcecie to dam wam moj nr. konta to mnie wspomozecie.
  4. handzik Force Ghost

star 5
    Pierwszy raz zdawales? Pociesze cie, ja dopiero za 3 razem zdalam, a to i tak kompletnym fartem bo stanal mi z 5 razy na miescie i wogle spieprzylam polowe rzeczy. Za to moja przyjaciolka ktora o wiele lepiej ode mnie jezdzi zdala dopiero za 6 razem! Tak naprawde to wcale nie zalezy od twoich umiejetnosci tylko od egzaminatora i samopoczucia.

Z chcecia z toba bym wypila to pifko na pocieszeni, ale jest to toche niwykonalne. Jedynie moge zaoferowac wirtualny kufel Mocy® :)
  5. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    No coz... ja juz dwa razy nie zdalem... jazdy i raz teorii :p (ale za drugim razem teorie mialem 0 bledow :) )
  6. Damarcus Jedi Master

star 4
    Ja teorie mam juz za soba dzieki za MOC. MOC 4 everobdy.
  7. Alassea Jedi Master

star 4
    Niestety prawko to nie jest prosta rzecz i troche zdrowia trzeba przy nim stracic (i kasy). Ale wszystko bedzie dobrze. Wszyscy w koncu zdaja! A trzynasty egzamin jest za darmo! :D

Moja porazka aktualnie to zagrozenie z francuskiego. Jeszcze nigdy nic takiego mi sie nie zdarzylo, a tu w ostatnim roku nauki...
  8. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Hmm... prawko. Zdalem za 3 razem. Za pierwszym cofanie tylem po luku - dostalem na egzaminie fiata siene :p a tam widocznosc do tylu prawie jak w czolgu, efekt... zaliczylem tyke :p Za drugim razem gosc stwierdzil, ze wymusilem pierwszenstwo, choc moim zdaniem zmiescilby sie tam jeszcze tir z naczepa :p
    Ale to wsztstko pestka - chcialem byc pilotem :( ale to w moim przypadku jest niemozliwe - ze wzgledu na fatalny wzrok :p :(
  9. Calsann Jedi Knight

star 1
  10. Alassea Jedi Master

star 4
    Ojej, Calsann , jakie pesymistyczne podejscie do zycia. Moze mozemy ci jakos pomoc? Chcesz o tym pogadac? Opowiedz jak to sie stalo.
  11. Calsann Jedi Knight

star 1
    hehe... lepiej nie... :)
  12. Falcon1300 Jedi Master

star 4
    To ze zdalem za czwartym razem, uwazam za moj sukces, a nie niepoowdzenie zyciowe. Pierwszy raz na manewrach to nogi mi tak "lataly", ze balem sie, ze mi z pedalow spadna.
    Poza tym teraz jest troche prosciej. Jesli sie nie myle to losuje sie tylko 3 manewry..
  13. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Losuje sie dwa... i oprocz tych dwoch robi sie jeszcze jazde po luku. (przod i tyl)
    A ty Damarcus sie nie zalamuj, ja dzis 3 raz jazd nie zdalem :( A dojechalem do konca, wrocilem na plac z nadzieja :_( i sie dowiaduje: Wynik egzaminu jest negatywny :_(
    A ja tylko nie zauwazylem znaku, ze jak na wprost, to musze zmienic pas (oczywiscie skrecilem, bi inaczej juz nie moglem) kilka razy mi zgasl, na rondzie, ktore w rzeczywistosci bylo skrzyzowaniem ze swiatlami i duza wysepka po srodku, wylaczyl mi sie kierunkowskaz... no i zamiast zjechac na prawy pas, to ja potem lewym pasem (oba byly do jednego kierunku) Ech... swiat nie jest sprawiedliwy :(
  14. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Heh... nie przejmujcie sie... za ktoryms razem sie uda... oby wczesniej niz mojemu kumplowi... za 15 razem zdal (szok)... hmm... pewnie gdyby w moim miescie byly tramwaje, to tez z 10 razy bym podchodzil :p
  15. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Myslalem ze cos tutaj dopisze ale niestety nic nie bedzie :p
  16. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    No i mam zagrozenie z ruska :( Cholera!!!
  17. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    A jednak cos wpisales :p trzeba sie bylo tak przedtem nie cieszyc, tylko gaworzyc pa ruski ;)

A ciekawe jak tam Prawko Alassei ? Mam nadzieje, ze nie bedzie musiala sie tu wpisywac :)
  18. Damarcus Jedi Master

star 4
    QWA nie pojade do Lublina bo nie ma autobusu ostatni jest o 15 czyli musiualbym sie zmyc o 14:30
    czyli 1,5h zabawy :(
    lipa
  19. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Pieprzone PKS PKP itd itp...

Co do prawka to ja juz moge sie zapisywac na nauke... ale jakos jeszcze tego nie zrobilem (no cash :mad:)..

Poza tym teraz Matias uczy sie jazdy :p.. bedzie zdawal gdzies w marcu :p biedaczyna :D
  20. Alassea Jedi Master

star 4
    Damarcus , naprawde nie jedziesz?? :( Bardzo mi przykro. Wiem jak bardzo chciales jechac.

Co do prawka, to podobno od nowego roku mozna zdawac na automatycznej skrzyni biegow.

Jesli chodzi o moje prawko, to moglabym sie zastanawiac, czy sie tu wpisac czy nie. Rezultat byl pozytywny, ale to byl chyba jeden z gorszych dni w moim zyciu. Egzaminator byl BARDZO niemily. Czepial sie doslownie wszystkiego, np. ze zuje gume. Ale niestety stwierdzil, ze zdalam. :D
  21. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    No to moje Gratulacje :D Ja bede w styczniu 4 raz podchodzil do egzaminu :(
  22. Damarcus Jedi Master

star 4
    Gratuluje Alassea.

Fizyk a po 3 to chyba kurs jest od nowa...
  23. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Podobno jakies 5 jazd dodatkowych trzeba miec... nic mi nie mowili... pozatym ja od razy na kursie wykupilem 5 jazd wiecej :p
  24. Alassea Jedi Master

star 4
    Chyba musze tu napisac to moze mi sie humor poprawi, bo strasznego dola zlapalam. Mam zagrozenie z francuskiego, ktory jest moim glownym przedmiotem (bo to klasa dwujezyczna). Juz mam tego wszystkiego dosyc. Wszystko robie zle i nic mi nie wychodzi, a i tak matury z tego nie zdaje wiec czego oni ode mnie chca?
    Ja chce tylko mature zdac, skonczyc ta durna szkole! Mam juz dosyc i nic mnie nie obchodzi, ze niedlugo bedzie koniec, ja mam dosyc juz teraz!
    Help me... :_|
  25. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    No ja nie jestem w lepszej sytuacji bo mam zagrozenie z WOSS-u. [face_plain] I to wszystko przez tego szkolnego k.......... :mad:
Thread Status:
Not open for further replies.