main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Where is... Mefi ?

Discussion in 'Archive: Poland' started by Jag__Fel, Feb 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No wlasnie gdzie jest Mefi i co on robi??

    Zakladam ten topic bo on jak na zlosc nie odpowiada na moje maila, telefony, sms, mms, wolania, znaki dymne i wogole... nie wiem gdzie on jest...

    A zeby temat nie wydal sie dosc jednoznaczny.... opiszcie gdzie jestescie i gdzie bedziecie w najblizszym czasie...


    Ja chwilowo jestem w pracy :D a niedlugo bede w Starej Milosnej :p


     
  2. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Z tego co wiem, to Mefi jest w UK...
     
  3. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    hmmm, mam gdzies do niego adres domowy ( w sensie normalny nie mejlowy), o ile sie od swiat nie zmienil, ale nie wiem czy to cos da. a ja aktualnie jestem w lozku, potem bede dalej w lozku a rano juz nie bede :p
     
  4. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    nie pisales mi meili, nie dzwoniles*, nie smsowales*, mmsowales*, nie krzyczales**, nie znakodymnowales** i w ogole :p
    a jestem tu ;) A Hanniah to nie wiem juz jaki ma adres, ale chyba nowy jej przesylalem :)
    jak ktos chce uno telefonno, to takie jedno F pomnozone przez 3 ma ;)

    * - no chyba, ze na polski nr to sorry :p
    ** - a to zwyczajnie nie doszlo :p
     
  5. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    *TLUM KRZYCZY*

    WIECEJ WIECEJ WIECEJ !!!!
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
  7. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    Mefiu, a mozesz tam wykonac jakiekolwiek ruchy about SWCE?
     
  8. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Mefi to chyba nas nie lubi i nas olewa :_|
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    To potrzebny jest parasol?
     
  10. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    nie martw sie Jag, Mef cie na pewno kocha! $mysle ze jest po prostu troszki zajety i nie ma czasu siedziec w necie caly dzien.
     
  11. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No ja mam nadzieje... :D


    ciekawe co na to Beata :p

    A tym nie Chomiczku juz nie kochasz :p :p :p ??
     
  12. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    zdefiniuj 'ruchy'
    a neta nie mam odkad nas ojebali @^%#^%&
     
  13. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    moga byc bioderkami ;)

    nie wiem ile tam jeszcze bedziesz i na ile pozwola Ci obowiazki, ale wybralbys moze jakies przykladowe miejsce, gdzie byloby fajnie sie zatrzymac, moze tam gdzie Wy teraz i podliczyl przykladowo:
    - nocleg od czwartku do poniedzialku
    - przejazd busem czy metrem, no czym akurat trza sie tam dostac i wrocic, moze ta laczone musi byc
    - moze sa jakies bilety dobowe or samfing

    wiesz, tak naprawde to kazde info sie przyda. czytajac troche tu, troche tam jakis obraz w glowie sie wyloni tego co Nas szczeka.
    z gory dzieki w imieniu wszystkich tu obecnych tubylcow i niech piekielko bedzie z Toba ;)
     
  14. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    hmm...tam gdzie jestesmy to jest normalne mieszkanie i nie wiem jakby sie innym widzial wasz przyjazd (bo ja z tym nie mam problemu, choc ten moze byc jeno z miejscem - ale to i tak sie do lipca to 50 razy zmieni, wlaczajac to ze mnie tu juz moze nie byc...).
    bilet stad do londynu chodzi okolo 20 funtów i zapewne jest jakis tygodniowy czy cos, ale nie wiem za ile. taksówki tanie nie sa, ale tez i nie jest to jakas wielka tragedia; metro w londynie zalezy od linii jaka jedziesz i gdzie jedziesz - ja placilem kolo 3 funtów za 5 przystanków ale dosc dalekich...autobusy w londynie sa generalnie do dupy, bo bilet mozesz kupic jedynie w automacie nie u kierowcy - reszta autobusów (tzn te u nas) jest w porzadku, ale cena tez zalezy od tego dokad zmierzasz (generalnie jednak nie wiecej jak 2 funty - ja do sasiedniego miasta place 1,5, a sa jeszcze rózne znizki, etc.).
    co do miejsca to mnie nie pytaj na razie - nie ma nas w londynie, on sam jest ogromny i drogi wiec nie powiem Ci gdzie sie tam mozna zatrzymac bez problemu - raczej jesli nie bedziesz mial mety to slono poplacisz za caly transport i zakwaterowanie (biorac pod uwage to, ze przyjezdzasz z polski, bo dla miejscowych to mniejszy problem) - wot i tyle na razie co moge powiedziec
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Herbu :) Google -> "hostel London" :)
     
  16. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ciezko to widze :p

    Ja to zaczynam sobie myslec, ze normalny hotel, mimo kasy, to dobry pomysl...
     
  17. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    co Ty Fizio. tak można wyjazd sklejac jak jada 2-3 osoby a tu pewnie grupa ze 30-50 osob chcialby razem. moze ma ktos znajomka w biurze podrozy. na takim wyjezdzie to taki zawodowy agentos by sobie dorobil i nam zaoszczedzil czasu i nerwosolum :)

    dzieks Mefi. may the Hell...
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hostele tez sie nadaja na takie wyjazdy :p Tym badziej, ze wycieczki do londynu w takich wlasnie sie zatrzymuja w wiekszasci :p no i te atrakcje, oko, jakas reka....
     
Thread Status:
Not open for further replies.