Zglaszamy Kandydatow na CR'a :)

Discussion in 'Poland' started by Darth_Fizyk, Sep 9, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Jak juz Kirtan napisal, trzecie spotkanie zostalo zatwierdzone. Wybieramy szate graficzna naszego Boarda, i mozemy miec swojego CR'a - moderatora, wiec najwyzszy czas zglosic kandydatow, a potem bedzie glosowanie :) .
    Dobra, wiec pozwole sobie zglosic pierwszego kandydata: Chimpo_the_Sith
  2. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Moj kangydat to Kirtan_Loor
  3. Neimoidian Jedi Knight

star 3
    Ja zaproponowalbym kota - Ewoka, ale niestety nie damy rasy. A tak powaznie to nie mam pojecia, kto wyjdzie i jesli sie wezmie do zeczy powaznie to moze byc ktokolwiek. Ja w zasadzie to nie umialbym sie znalezc w moderowaniu (bo raczej nic nie umiem z tej branzy) ani czau bym nie mial, zeby sie tym zajac.
  4. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Pol godziny dziennie, to chyba kazdy moze poswiecic (a nawet mniej). Wazne jest ze wzgledu na specyficzna lokalizacje tego boarda, aby kandydat jezyk angielski znal. Reszta to betka, latwizna i dobra zabawa.
  5. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Milo mi DarthRumcajs naprawde milo.

Niestety moderatorem moze byc tylko ktos kto skonczyl 18 lat... W tym wypadku ani ja ani Chimpo sie nie kwalifikujemy :D

Chyba, ze nikt im nie powie ;)

P.S.: Chimpo Ma niebawem urodziny, wiec pod tym wzgledem nie bedzie problemow.
  6. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Dzieki Darth :)

Dostalem info ze przymkna oko przez te pare dni do moich urodzin jezeli zostane wybrany.
  7. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Heh, niema zaco Chimpo :D, juz dawno pisalem przeciez, ze masz moj glos :) (teraz czekam na okazje zeby sie spotkac i na piwo ;) )
    A jak tak dalej pojdzie, to nie bedzie potrzebne glosowanie :)
  8. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Ja nie mam nic przeciwko Chimpo... Wkoncu od poczatku kazdy mowil ze on bedzie wiec niech tak zostanie... oby tylko nie obijal sie przy moderowaniu tego boarda :D . Wierze w ciebie Chimpo. Masz moje BLOGOSLAWIENSTWO :D
  9. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Dzieki Thon . JA sie nie obijam w sprawach Star Wars.
  10. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Glasuje rowniez na ciebie (bo nie moge sam startowac hehe [face_devil] <zartuje oczywiscie>) Chimpo
  11. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Mam pytanie w sprawie zatwierdzania tych spotkan - kto to w ogole robi i czy nie mozna mu wciskac kitu? Wybaczcie, ale czy oni moga sprawdzic czy jakies spotkanie mialo miejsce i ktos sie na nim pojawil?

W sprawie moderatora jestem zmuszony wstrzymac sie od glosu (chyba macie tu taka kategorie, co? ;) ). Nie znam was na tyle by kogokolwiek poprzec, a nikt nie zglosil mojej kandydatury, wiec nie moge poprzec samego siebie ;). Wybierzcie kogo sami uwazacie za stosowne. Nie mamy tu Jacksona i spolki co oznacza, ze moderacja jest, de facto, zbedna ;).
  12. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    W sumie mozna im kit wcisnac ale uczciwosc tez jest potrzebna w zyciu. Wiesz jakbysmy chcieli to bysmy to juz dawno zalatwili.
  13. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Heh, a mielismy zglaszac Kandydatow, myslalem ze bedzie ciekawiej, a tu nawet wybory potrzebne nie beda ;)
  14. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    A co myslales ?!
    Malo nas tu.
    A nadajacych sie na to "stanowisko" to prawie wcale niema.
    Ja sie nie nadaje, bo angielskiego prawie nie znam (reszta to bolka z maslem).
    Kirtan za mlody :(
    Itd, itd...
  15. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Ja tez jestem za mlody :D , ale umiem troche englisha ;)
    Chimpo jest doswiadczony :D i da se rade :D
    Tyle czasu juz na Imprezce rewelacyjnie pilnowal lodowki i jej zawartosci (a moze przede wszystkim jej zawartosci) ze to zadanie to dla niego pestka :D
  16. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Heh, no pewnie ze pilnowal zawartosci, a nie lodowki, bo lodowke musielismy druga zamawiac ;) A taki obrot sprawy jest nawet dobry :D
  17. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Ja chyba jako ostatni z was bym ich oszukal, ale nie lubie takiej fasadowosci. Dziwie sie, ze utrzymuja jakies reguly, jesli ani nie maja ochoty, ani nie maja jak tego sprawdzac. To tak jakby dobrowolnie wystawiac sie na posmiewisko, bo, wybaczcie, ludzi uczciwych jest mniej niz nieuczciwych. W kazdym razie ja sie tylko pytalem co i jak, nic wiecej...
    Powracajac do tematu wyborow, sadze, ze powinniscie ustalic jakies zasady. Wydaje mi sie, iz takim minimalnym standardem powinno byc okreslenie ile glosow musi uzyskac jakis kandydat zeby zostac wybranym. Wtedy bedzie i uczciwiej i przyjemnosc z bycia moderatorem bedzie wieksza.
  18. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Heh, no coz, na razie Chimpo nie ma kontrkandydata, wiec bedzie mu raczej przyjemnie wiedzac, ze wszyscy, ktozy sie tym interesuja, stawiaja na niego :)
  19. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Co prawda to prawda :D.

Darth-Anonymous masz racje... 'We should keep our eye on the Senate' (czy jakos tam :D) ale mogbym sie tez zgodzic z Darthem_Fizykiem (ile tych Darthow ;))ze Chimpo jak narazie jest bezkonkurencyjny :D...

Najlepiej jakby ktos zglosil kandydature kogos jeszcze, wtedy mozna by bylo sie klucic o zasady glosowania :D ale skoro nikt tego nie robi to wniosek moze byc tylko jeden: trzeba wybrac tego z najwiekszym poparciem :D

Zreszta robcie co chcecie, ja sie zgodze na wszystko :D
  20. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Jak na razie Chimpo ma 3 glosy (Darth Fizyk, Master Thon i Kirtan Loor) na 6 glosujacych. Policzcie ile osob bywa tu na Forum, a wtedy duzo latwiej bedzie ustalic jaka liczba glosow to jest wymagane minimum. Pewnie, ze kontrkandydat by sie przydal, ale nie wiem czy ktos sie zgodzi. Moim zdaniem wazne jest przede wszystkim to, aby ludzie w ogole zaglosowali, wszystko jedno na kogo. Na razie frekwencja jest kiepska niestety :(.
  21. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Masz racje... Cos malo ludzi zaglada na boarda :(
    Gdzie Handzik i Ceta?? :(
  22. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Dlatego zalozylem ten topic, zeby zobaczyc czy warto wogole robic Wybory, Z zalozenia tu mielismy zglaszac Kandydatow, a nie glosoawc, mozecie sie wypowiadac ze kogos chcecie, czy nie i ten ktos moze odmowic, ale jak nikogo innego nie bedzie oprocz Chimpo, to ja wogole nie widze sensu robic glosowania.
    Aha, jeszcze jedno, zeby zglaszanie nie ciagnelo sie bez konca, to na zglaszanie macie czas do niedzieli do godziny 18 czasu polskiego Jak nikt inny nie zostanie zgloszony, Chimpo zostanie CR'em.
    Jesli Chimpo wam nie odpowiada (ale wtedy nie radze ;) ) to zgloscie kogos.
  23. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Fizyk, a moze ty, bo widze ze lubisz tu mieszac :)
  24. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Hehe, mowisz powaznie? :D Ale ja wyjezdzam studiowac i raczej internetu nie bede mial, no chyba ze chcecie to internet sie znajdzie ;) Bede staral sie przybywac w miare regularnie i sprawdzac i Beda wybory... :)

A to ze troche "namieszalem" to nie moja wina ;) wyszlo tak po rozmowie z Chimpo, ktory rzekl miedzy jedna szklanica, a druga: "Sluchaj, trzeba to kiedys skonczyc, bo jeszcze kontrkandydata wystawia mi tu..." a moze chcial jak najszybciej poznac tego kontrkandydata :), nie pamietam, to przez ta Brzoskwiniowke ;)
  25. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    * nalewa kufel brzoskwiniówki Fizykowi *

Ciiiiiii tego nikt nie mial wiedziec ;) :p

No ja jako ze na siebie nie bede glosowal bo bym falszowal wybory tak wiec moge poprzec Fizyka. :)
Thread Status:
Not open for further replies.