main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Deci... ficuri?

Discussion in 'Archive: Romania' started by ATTezeu, Dec 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chantal

    Chantal Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 20, 2005
    Vreau sa stiu daca se mai tine concursul de fanficuri. Eu am unul scris in draft pe la Craciun si vreau sa stiu daca il finalizez sau nu.
     
  2. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Chantal mama, daca te bagi tu ma bag si eu ca am o idee veche de cateva luni dar I lack the motivation sa ma apuc de ea. :D
     
  3. Chantal

    Chantal Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 20, 2005
    Mai fetitz, dar in programul concursului anuntat initial, pe 22 ian trebuie postate ficurile.
    Cum si eu m-am lalait, daca in afara de tine mai sunt si altii care vor sa scrie/posteze, dar le mai trebuie putin timp, ar trebui ca Tezeu, organizatorul concursului, sa spuna daca se amana data si pana cand.

    Si da, eu ma bag, am zis. N-ar strica insa niste zile in plus. Am o groaza de treaba these days.
     
  4. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Oky, sorry dar eu sunt cu sesiunea si nu prea am timp de treaba asta acusi.
    Imi cer mii de scuze. O luna de zile este prea mult pentru prelungirea concursului? (adica pana pe 22.02.2008) Avand in vedere mai ales faptul ca dupa 8 sunt si eu liber si-o sa am timp sa mai scriu ceva (desi ficul pt. concurs e deja gata).
     
  5. Chantal

    Chantal Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 20, 2005
    It's fine by me. D?
    Si altii care ati zis ca mai pariticipati, exprimez-vous.
     
  6. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    22 feb e mai mult decat ok eu am ultimul examen pe 6 febr. Dar pana atunci mai scriu la fic so hopefully pot sa-l postez pana in 10.
     
  7. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Da' repede mai gatati voi cu sesiunea, fratilor.
    Nu-i de mirare ca va arde de dansat... :p
    La noi tine pana in 15. [face_worried]

    Chiar ar fi indicat sa-l prelungesti, avand in vedere ca mai toata lumea are examene.
     
  8. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu ma tot chinui sa scriu de ceva vreme, dar nu prea-mi iese. Sper sa ma pocneasca muza pana la sfarsitul lui februarie. Daca nu, asta este.
    Oricum, si daca nu s-ar tine concursul (desi ar trebui sa se tina, doar avewm deja ficul lui Ionut, si 3 sunt pe drum), nu vad nici o problema sa postati ficuri si in afara vreunui concurs, daca tot le aveti scrise.
     
  9. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    So, putem sa avem si weekendul asta la dispozitie pentru ficuri. Seems kinda weird to end it on a friday? :D
     
  10. Chantal

    Chantal Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 20, 2005
    Mai, pe bune, se mai tine concursul sau nu? Nu ca ma intereseaza sa castig cine stie ce maimutoi, dar spiritul de competitie mai anima putin atmosfera.
    Oricum, honestly, mie mi se pare ca forumul asta e cam pe duca. Eu cred ca daca nu ne propunem o activitate concertata si sa facem ceva constructiv, moare de-a binelea.
     
  11. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu imi pun ficul, contest or no contest. :)
     
  12. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Pai eu ce sa zic?

    Vad ca va invitati uni pe alti sa faceti ceva si totusi nu faceti nimic. Ai postat fic.? Daca da, eu nu l-am vazut. Ma rog, a trecut de mult data limita and all dar nu mai conteaza. Concursul oricum nu ma asteptam sa se mai tina dar am zis ca poate totusi-totusi.

    Noi sa fim sanatosi, ca belele "curge".
     
  13. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu scriu la ficul meu. Incet dar sigur.
    Probabil in 3-4 luni va fi gata... [face_worried]
     
  14. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Eu l-am scris de mult pe al meu dar daca Cyber nu s-a tinut de cuvant, ce sa-i fac?
     
Thread Status:
Not open for further replies.