main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Episode III

Discussion in 'Archive: Poland' started by Mefistofeles, Nov 4, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Mysle, ze czas juz zaczac ten temat. Pojawil sie w koncu pierwszy zwiastun i juz cos nie cos widac. Dla mnie osobiscie teaser ten jest lekko na pale, choc ma klimat. Widac kilka perelek, a reszta zbyt szybka i chaotyczna, zeby cos jeszcze powiedziec na temat samego filmu, aczkolwiek budzi apetyt na wiecej, a to najwazniejsze.
    Mozna juz sciagac, chocby z ICO
     
  2. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    No wedlug mnie jest rewelacyjny, mi sie bardzo podobal. A chaotyczny to przewaznie kazdy trailer jest, po prostu chodiz o to aby pokazac jak najmniej, ale tak by widz chcial wiecej. I mysle ze ten trailer spelnia swoj obowiazek :D
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Po pierwsze teaser trailer, nie zwykly trailer ;)
    na zwykle przyjdzie czas.
    A sam obraz wbil mnie w krzeslo, rozdziawil ussta w niemym zachwycie a potem wykrzywil je w usmiechu pelnym zadowolenia :D
    genialne wprowadzenie, slowa Obi-wana z ANH i fragmenty ilustrujace to, o czym mowil.
    Bitwa... szybka i dynamiczna, ostrzal dwoch liniowcow tez swietny :D mniam. palpi, nienajgorszy, widac ze wsciekl sie ostro.
    Walka Ani vs Obi tez niezla, i to, jak Anakin zlapal Obiego za gardlo i zaczal dusic... brrr...
     
  4. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Dla mnie taki sobie. Na poczatku z 30 sekund pieprzenie Obi-Wana z ANH, fotki z TPM i AOTC...
    Lawa z Mustafar chyba, moze byc. Vader jakis kiczowaty... Wookie wygladaja jak Ewoki... Bitwa w kosmosie niezla, tylko nie wiem po co proboja gasic plonace statki malym strumyczkiem wody... Ten bezzebny staruch z czerwonym mieczem hmm... Reszta moze byc. Ale ja narzekam. [face_plain]
     
  5. Aiden_Taan

    Aiden_Taan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 15, 2004
    Imperiale tak maja Xian ;)


    Jak dla mnie teaser revelka :D A jak bedzie w rzeczywistosci to sie okaze ;)
     
  6. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    Moja opinia na temat tego gow...przepraszam, teasera, znajduje sie tutaj: http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=124604#124620
     
  7. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Co ci sie Xian nie podoba w Vaderze?? Wedlug mnie Wookie wygladaja jak Wookie nie widze podobienstwa do ewokow :p, po prostu nie widziales ich jeszcze w tych ich zbrojach itp i daltego wydaje ci sie to podobne do ewokow.

    A co do bezzebnego starucha z mieczem to tak bywa w zyciu Xian, jak dozyjesz tego wieku Imperatora (jesli dozyjesz), czego ci zycze to zobaczysz ze twoje zeby nie beda w lepszym stanie, moze byc tak ze ich wogole nie bedziesz mial :p
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hehehehe bessepny Sian...

    eeee fdzie jeft moja ftufna fteka?
     
  9. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Fizyk wyrazaj sie jasniej bo wogole nie obczailem o co ci chodzi [face_plain] i jak nie masz nic do powiedzenie na temat to nie musisz tutaj pisac czegokolwiek :p, naprawde... obejdziemy sie bez ciebie :p
     
  10. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Fizyk... dostales w zeby i masz zadrutowana szczeke, czy jak?! ;) :D :D :D
     
  11. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    A ja wogole wale focha na spojlery :( Czekam az wejdzie do kin :)
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A ja sie nie moge doczekac juz Filmu :p
     
  13. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    A ja sie nie moge doczekac juz Kotora 2.
     
  14. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    A ja nie moge sie doczekac, az w Polsce wydadza Republice.
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Republika juz byla... Ludowa.
    Jag, w zwiazku z twoim zamierzeniem musisz omijac ten temat szerokim lukiem.

    Zwrociliscie uwage, ze te dwa duze okrety co sie ostrzeliwuja, jeden to prawdpodobnie ten nalezacy do Grievousa? :D
     
  16. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Jesli juz, to niech najpierw wydadza Star Crasha i 67-mke. Bedzie wspaniale. :p

    A i obejrzyjcie sobie trailer gry ROTS, duzo fajniejszy od filmowego.
     
  17. ShedaoShai

    ShedaoShai Jedi Youngling star 2

    Registered:
    May 17, 2004
    Ta-a, Xian, i jeszcze Honor and Duty. Z wlasnorecznym autografem p. Fonioka.
     
  18. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    EJJJJJJ.... PRZESTANCIE :( :( :( CO WAM ODBIJA !!!!!!



    ZAMKNAC TEN TOPIC, SPOJLEROWCY.... PRECZ Z APARTCHAJDEM!!!!!
     
  19. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Hem? [face_plain]
     
  20. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    czy bedzie mrocznie? nie wiem, ale za to juz teraz BARDZO nie lubie Anakina!!!

    SPOILEROWATO




    wiele sie mowi, ze Ani wyrznie w Swiatyni wielu a moze i wszystkich Jedi. tak patrze sie na zdjecia mlodych padawanow/dzieci i te wstretne lapska Anakina je zabija. i dobrze mu tak, ze wpadnie do tej lawy!!!
    na jakis czas wizerunek Anakin/Vader jest dla mnie bueeeee...

    do kina chyba bede musial zabrac karton chusteczek ;)
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Oj.... karton moze byc zamalo, radze ci wykupic sale kinowa i na kazdym siedzeniu postawic karton chusteczek :D
     
  22. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    wiecie co?

    zaraz to bedzie baardzo goracy topic ;)
    juz teraz moge smialo powiedziec i hameryki nie odkrywajac, ze Lucas to moze i nas zawiedzie, choc po cichutku licze, ze nie :)ale Williams ze swoja muza jak zwykle jest best of the best!!! daje glowe :D
     
  23. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Lucas tez nie zawiedzie, co moge stwierdzic po lekturze komiksu ROTS. :) Chyba ze Glu$ wytnie te sceny, o ktorych ostatnio mowa w spoilerach, czyli kluczowe... ale nie chce mi sie w to wierzyc.

    Ogolnie - bedziemy plakac. Ja plakalem przy komiksie. Niektore dialogi moga robic wrazenie infantylnych (w koncu to Star Wars), ale sam wydzwiek fabuly naprawde porusza. Mimo ze znam juz tresc, to nie moge sie doczekac filmu. :)
     
  24. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    *niuch niuch* czuje iz nadchodzi ciemna strona *niuch niuch* juz w maju niuch puch w sensie :D
     
  25. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Ja nie robie sobie nadziei ze to bedzie dobry film. Wole byc pozytywnie zaskoczony niz srogo sie rozczarowac...
     
Thread Status:
Not open for further replies.