main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

FanForce Poland Meeting 2005

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Sep 26, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobra, co powiecie na jakis zlocik, nas wszystkich w jakims miejscu, w przyszle wakacje? :)

    Ja bym proponowal w Gorach, np karkonosze :D

    *Hej Gory, nasze Gory,
    Hej Gory i Dolinyyyyy!!!*

    Mozemy np. ustalic jakis punkt zborny, a potem wybrac sie z namiotami na wyciekczke => Szklarska, Karpacz itd...

    A czemu Goty?
    1) uwielbiam Gory
    2) Latem wszyscy jada nad Morze, wiec w Gorach taniej :p
    3) Gory sa rownie piekne Latem, jak i w innych porach Roku, moze prawie wogole :p
     
  2. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Jestem za :D
    Góry s± the best :D
    Hmm... Moze wogóle zrobic zlot w jakims schronisku... np.: "Strzecha akademiska" pod Sniezka... hmm... albo gdzies na bardziej plaskim terenie, ale blisko gór... np.: Radków... znam tam jeden przytulny hotelik :)
    Hmm... choc z drógiej strony, to wybieram sie w przyszlym roku na splyw kajakowy... mialem 2-letnia przerwe i strasznie sie stesknilem za wioslem :p
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... a co Ci szkodzi pojechac na splyw, i na Meeting? :) Chyba nic nie stoi na przeszkodzie? No, chyba, ze urlop...
     
  4. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Jak beda pieniadze to i bedzie wyjazd. Na razie u mnie jedyne co pewne ze bedzie, to matura :(
     
  5. Marissa

    Marissa Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 15, 2004
    O, ja uwielbiam gory, moglabym tam jezdzic zawsze. Jesli mi starczy pieniedzy to bardzo chetnie bym sie z wami zabrala :) Ale tak naprawde chyba troche trudno powiedziec, co sie bedzie robilo za rok...moze raczej powinnismy sie umowic na narty ;)

    Thon: ale matura naprawde nie jest az tak straszna, nauczycielom tez zalezy zeby jak najwiecej osob zdalo, jesli wiesz co mam na mysli ;) W zeszlym roku moja polonistka chodzila po sali i bezczelnie podpowiadala, upewniajac sie chyba, ze nie zapomnielismy o zadnym argumencie...Ale bede trzymac kciuki.
     
  6. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Rok to duzo czasu :p Ja sie pisze :D
     
  7. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Marisso: Nowa matura rozni sie bardziej od waszej. Nasze prace beda sprawdzane niewiadomo gdzie i przez niewiadomo kogo. Ponadto na egzaminie bedzie obecna osoba (a moze wiecej niz jedna - nie wiem) spoza szkoly, ktora bedzie nadzorowala czy wszystko jest OK. Poza tym znajac naszych nauczycieli to raczej podpowiadac nie beda, tym bardziej ze np na egzaminie z polskiego na sali nie moga byc obecni nauczyciele tego jezyka (tak samo w przypadku innych przedmiotow). Wiec ogolnie trzeba zdac sie na siebie...

    Tak przy okazji wybralem juz temat, z ktorego bede odpowiadal na ustnej z polaka i jest raczej pewne ze zdam (i to z dobra ocenka :D), a jest to temat: Fascynacje wspolczesnego czlowieka literatura fantastyczna. Genialnie :)

    Wracajac do tematu:
    Poki co nie mam nic do powiedzenia
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Rok czasu, to jeszcze daleko, ale lepiej umawiac sie teraz, niz w czerwcu, jak ostatnio :p

    Tym razem mam zamiar doprowadzic do do ustalenia sprawy, i pisze Serio! :)


    A Plan mam taki:
    1) Przyjazdzamy na miejsce zniorki -1 dzien
    2) jedziemy na miejsce spotkania i 'spotykamu sie' - iles tam dni

    Wazny jest punkt pierwszy :), Musimy istalic jakies miejsce zbiorki, zebysmy potem za soba nie latali :)

    A przez 'Spotykanie sie', wcale nie rozumiem siedzenia i picia na okraglo :p Chodzi o pogadanie, pozwiedzanie cala grupa... itd :)
     
  9. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Jestem jak najbardziej za wspolnym wyjazdem, w sumie miejsce jest mi obojetne aczkolwiek pomysl ze splywem kajakowym mi baaaaaardzo odpowiada :D Gory mnie srednio podniecaja ale jak reszta chce to pojde za stadem :p Tylko moze ustalmy juz wczesniej jakies termin wyjazdu ( a przynjamniej miesiac) by potem sie nie okazalo ze kazdy ma juz plany na wakacje i nie da sie tego zgrac.
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No wiesz co... srednio podniecajace... no wiesz... jak tak mozna :p
    Co do miesiaca, to najlepiej ktorys wakacyjny :) Moze byc nawet wrzesien ;) Ale we Wrzesniu nie wszyscy dadza rade :)
     
  11. Matias_Fey

    Matias_Fey Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 20, 2003
    Ja jestem za tylko odrazu zastrzegam ze nie ma 100% pewnosci ze pojade. Gory hmm podoba mi sie pomysl :), tylko u mnie tak samo jak w przypadku Thona narazie najwa¿niejsza jest Matura wiec na razie nie planuje wakacji aczkolwiek bede mia³ na uwadze wyjazd z wami, o ile bede mia³ na to fundusze :D. Ale zgadzam sie ¿e trzeba wstepnie ustalic przynajmniej miesiac, ja proponuje sierpien.
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ktos proponuje inny miesiac? czy slysze wrzesien?

    A czemu wrzesien? po pierwsze, jest juz poza sezonem glownym, wiec nie ryzykujemy, ze ceny w gorach beda latem tez wyzsze, niz w trkacie sezonow :)

    A wiec to, co do tej pory ustalilismy:

    Kierunek ogolny: Gory
     
  13. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Tylko zeby to bylo cos taniego, bo beda wtedy wieksze szanse ze pojade :p

    Tak poza tym to nie wiem czy mi wrzesien bedzie odpowiadal, bo przygotowania do studiow (jesli gdzies sie dostane) itp [face_plain]
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Thon... hmmmm....
    Jak sie dostaniesz na studia, to zaczynasz dopiero w pazdzierniku, wiec przygotowania to w zasadzie ostatni tydzien glownie.
    Choc zawsze zostanie Ci szukanie mieszkania jeszcze , i nie wiadomo, w jakim terminie bedziesz szukal i znajdziesz :)
     
  15. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    I dokladnie o to mi chodzilo Fizyczku :p
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Czy juz sobie wszyscy przemysleli, co i jak?
     
  17. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Nie... daj nam spokoj :p ;)
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nie nie dam :p Kaze wam myslec, zrobie ten meeting, chocbym mial byc na nim sam :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.