main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

FF Romania STARCRAFT tournament 2008 - The only choice is war. The only allies are enemies.

Discussion in 'Archive: Romania' started by CyberFaust, Mar 3, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Cyber, watch your language!
    Data viitoare n-ai decat sa pui niste reguli de la bun inceput, nu sa le schimbi in timpul jocului.

    Rogue, forumul asta are nevoie de doi co-CR.
    Daca Cyber va fi demis, avem nevoie de altcineva in loc, nu?
    Just say the word si facem poll intre tine si el!
    Nu sunt in masura sa demit pe cineva pe baza unei singure cereri.

    Am de gand sa joc cu Lavi, in ciuda faptului ca am glumit cu ea la tot pasul cu faze de genul "aranjam jocul", "am jucat azi la 6 dimineata" etc.
    Daca si restul lumii are de gand sa joace, putem continua campionatul.:cool:
     
  2. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Atentie ! Atunci cand am cerut indepartarea lui CyberFaust din "functia" de Co-CR, am cerut-o pe baza postarii sale si cuvintelor jignitoare adresate mie. Atat si nimic mai mult.
    Nu ma intereseaza si nu ma vor interesa "functiile de conducere" pe acest forum fie ca e vorba de moderator, Co-CR sau mai stiu eu ce.

    Revenind la incidentul cu Cyber, atata timp cat si-a cerut scuze si constientizeaza ca nu a avut o reactie tocmai normala, sunt dispus sa "ingrop securea" si sa continuam ce am inceput aici.



     
  3. Vic_Astro

    Vic_Astro Jedi Master star 3

    Registered:
    Jul 25, 2005
    Copiii mosului, luati o scurta pauza de internet, faceti o plimbare, admirati un copac care infloreste.

    N-am mai intrat de mult pe aici, dar dupa ce am citit cele 4 pagini ale acestui topic nici nu cred ca vreau sa mai intru prea curand. Era frumos pe TFN cand eram aici zilnic, toata lumea era prietena cu toata lumea, respectul era implicit in orice post. Si acum vad ca plecati de la o idee foarte draguta de a organiza o activitate comuna pentru membri inca activi si ajungeti in 20 de postari la cereri de dimisie si injurii.

    Rebeliosilor! Sa nu indrazniti sa imi murdariti amintirile frumoase din perioada in care activam pe TFN.R!
     
  4. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    Ca bine le zici frate.
     
  5. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Trist... trist.
     
  6. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    de dragul off-topicului

    Draga mosule, ce surpriza, n-ai mai intrat de mult rau de tot, adica de vreo 3 ani daca nu ma insel, si nici nu ma asteptam sa revi pe aici. Nu zic asta pt ca am ceva cu tine, ci pentru ca ai lipsit prea mult de pe forumul asta, timp in care, relatiile dintre noi(adica membrii acestei mici comunitati), au mai evoluat, lucru care banuiesc ca il stiai deja. Am ajuns sa ne cunoastem foarte bine, si relatiile dintre noi nu mai pot zice ca sunt doar de "colegi de forum" ci de prietenie in adevaratul sens al cuvantului. De aceea nu mi se pare frumos sa apari asa sa ne areti obrazul. Noi trebuia sa iti facm tie chestia asta de mult timp, si nu am facut-o.

    In final, de dragul amintirilor de demult, iti zic bine ai revenit pe forum.

    Rebeliosul cel mai rebelios,
    Szabo Bogdan aka arapila
     
  7. Vic_Astro

    Vic_Astro Jedi Master star 3

    Registered:
    Jul 25, 2005
    Chiar 3 ani nu cred ca sunt de cand nu mai sunt un membru activ, dar chiar si asa, nu v-am uitat. Si ma voi intoarce cu placere aici si peste 10 ani, pentru ca, asa cum am spus mai devreme, am amintiri frumoase. Si daca si atunci va veti certa cand revin eu pe forum, din nou va voi "arata obrazul".

    Bine v-am regasit!
     
  8. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Nimeni nu contesta chestia asta, dar realitatea e ca in timp ce relatiile au evoluat, forumul a involuat.
    Este un adevar pe care-l stim cu totii si care nu poate fi contestat. Si nimeni nu face nimic pentru a schimba acest lucru, doar ne balacim uneori pe-aici, cand n-avem alta treaba mai importanta de facut, mai deschidem un topic-doua care au sau nu legatura cu SW, in timp ce topicurile vechi se inchid unul dupa altul, de-o sa ajungem in curand mai ceva ca grecii.
    Si tot mai rar spunem la intalnirile noastre "Hai sa incercam sa facem ceva" , cand de fapt tocmai faptul ca suntem prieteni ar trebui sa ne impulsioneze sa nu lasam locul in care ne-am cunoscut sa moara.
    De certuri, haraieli si vorbe aiurea aruncate in dreapta si in stanga nici nu mai are rost sa pomenesc...


    Bine ai revenit :)

     
  9. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Domne deci m-a batut Cyber la Starcraft si nu e corect.

    Pai ce domne, ai voie sa folosesti tancurile de asediu? Nu mi se pare normal. Si mi-a mai si stricat baza pe deasupra. Cyber, eu zic sa iti dai demisia din liga. Cyberica de la liga.
     
  10. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    eat bantha poo you bald choir boy
    e vina mea ca ti-ai puz zealotii sa danseze ca sa se chinuie battlecuizerele sa ii nimereasca :p
     
  11. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Deci zelotii mei faceau step ca sa induca in eroare battlecruiserele. Pacat ca nu aveai?

    Vezi, trebuia sa viii cu battlecruiserele!
     
  12. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    atunci ai fi plans si mai tare :p
     
  13. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Da' n-am plans, m-am dus dupa suc.
     
  14. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    te-ai dus sa iti cauti insigna :p
     
  15. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    M-am dus sa caut berea pe care tre' s-o dai :p
     
  16. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    ce tru esti :p
     
  17. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Sorry to say this but this thread sucks!
     
  18. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    we love you too @};-
     
  19. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Whatever.
     
  20. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Well, this topic has certainly gone off-topic even for an off-topic topic.
    It's so off-topingly off-topic it'd make the top side of any topic seem off!

    Sergiu, it's ok to have opinions and it's ok to share them, but that kind of language coming from a member like yourself is out of place. I can understand you don't like this thread, but since it has a purpose, there's no reason not to keep it.

    Cyber and Tezeu, since there's so much going between you two, why don't you get a room? :p
    And don't hit on Sergiu, for that matter, it's illegal on this forum. :D

    Oh, yes, and I forgot to say you need to get back to discussing the tournament.
    For instance, I haven't the merest clue as to the day and time when i'm gonna play - not that I'm planing on practising, but I just figure it'd be nice to know...

     
  21. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    eu nu am cum sa va programez pentru ca nu va stiu orarele, ma iales ca lavi e pe undeva prin laponia sau ceva de genul, recomand sa vorbiti intre voi si sa stabiliti ceva.
     
  22. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Helsinki, Cyber, Helsinki..:D

    Well, eu habar n-am despre ce e vorba in jocul asta, da drumul de luni sau marti inapoi e plictistor si lung...Am tot timpul din lume sa invat atunci. Sper:p
     
  23. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005


    Vad c-ai zis ceva de mine. Eu nu-ti citesc posturile pentru ca scri in engleza pe un forum romanesc. Sunt, totusi, de acord cu tine. Indiferent de ce si cum.
     
  24. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Vineri seara ar fi ok?
     
  25. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Dupa lupte seculare care au tinut fix o ora jumate (I tink), s-a incheiat marele meci milenar arapila-diva :)

    Rezultatul previzibil pentru unii, devastator pentru altii: carrierele lui Arapila mi-au tras o bataieeeeeeeeeee. Saracii zerglingi never knew what hit em! Ce-i drept dadeam si eu plague in prostie cu defileri dar degheaba ca nu avea cine sa le mai bata dup-aia :)

     
Thread Status:
Not open for further replies.